Глобальні оголошення!



Одяг: якісний і не дуже

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Придане для немовляти

Повідомлення Shalimar » 28 квітня 2011, 22:28

Перлинка написав:якщо ти некст один раз називаєш фірмою,інший раз ширпотребом ,бенеттон називаєш фірмою ,тоді в мене весь решту дитячий одяг крім прімарка джорджа,яких ти не хочеш визнавати- фірма.просто я між ними практично не бачу різниці,окрім дещо вищої ціни.

Перлинка, но Ты учитывай КОНТЕКСТ.
Грубо говоря, всё фирма и бренд - и Праймарк, и Джордж, и Некст, и Зара, и...... т.д. Но фирма фирме рознь.
И я ни не хочу признавать бюджетные линии. Речь-то ведь о чем шла?? Ты посоветовала Джордж. А я сделала оговорку, чтобы народ не купился на "настоящее английское качество" )) Это то, что было ПО ТЕМЕ, остальное - личные предпочтения. Моя мысль была (кто не понял) - вместо того, чтобы заказывать из-за границы одежду из бюджетных магазинов, можно в стоке найти более приличные вещи по такой же цене (+/-)
Ты не видишь разницы, но она есть.
Перлинка написав:польські марки також є хороші ,особливо Wojcik,дорожчий тої фірми що ти перерахувала і якість просто надзвичайна.На ньому всі крутіки .які не можуть собі дозволити купувати дитячу дольче габану прросто двінуті,виклади на кідстафі бушку,з руками відірвуть.
мммда?? Kidstaff выдал почти 400 позиций (19 страниц) б/у Wojcik - не похоже на ажиотаж ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Одяг: якісний і не дуже.

Повідомлення Перлинка » 28 квітня 2011, 22:30

Знаєш ,мамам в декреті, з дитиною у візку всеодно де ,лиш би лендати весь день
Торшки в парку,а трошки і по базару ,а з огляду що то не щодня з ранку до ночі,а навіть як раз чи два в тиждень по кілька годин,не думаю що дитина сильно постраждає від браку уваги,тим більше як буде в цей час спати.
А мамі приємно,що дитя гарно вбране.

Щоб купити одяг в іншому місці(не в інтернет магазині ,і не в бутіку де можна скупитись від а до я за бєшенні гроші ) треба не меньше часу потратити
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Одяг: якісний і не дуже.

Повідомлення Shalimar » 28 квітня 2011, 22:32

гра з вогнем написав:є дві секретарки, рівень зарплат однаковий. об'єм роботи та обо'язків теж..
одна помішана на фірмІ. іншій по барабану.
в 20 хв від їх офісу сток. в день "завозу". одна лиш хвилини рахує до обідньої перерви. а то взагалі спригує з роботи. інша працює так само.

є різниця?

є сім'я. в якій мама помішана на одягу певної фірмИ. є сток, у якому трапляються речі цієї фірмИ на іншому кінці міста. от мама і ходить в нього гуляти щодня. перше з дитиною маршрутками, а потім 2 годинний забіг по магазину....

приблизно такі ситуації я мала на увазі.

ну это же крайности!! которые, в принципе, тоже имеют место быть..
я не пропагандировала такое
гоняться за уцененкой и иметь это чуть ли не за смысл жизни
Ты просто об этом так писала, как будто на мой счет.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Одяг: якісний і не дуже.

Повідомлення гра з вогнем » 28 квітня 2011, 22:38

Щоб купити одяг в іншому місці(не в інтернет магазині ,і не в бутіку де можна скупитись від а до я за бєшенні гроші ) треба не меньше часу потратити

Перлинка я не впевнена. якщо метою є вместо того, чтобы заказывать из-за границы одежду из бюджетных магазинов, можно в стоке найти более приличные вещи по такой же цене (+/-) то на стоці потрібно проводити достатньо часу і частеньку його відвідувати. на мою думку тривале перебування в магазині - не на корись дитині. часті походи по магазинах в пошуках ФірмИ не на користь кар'єрі, сім'ї. хіба роль жінки/мами в сім'ї виконує не лише любительниця стоків.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Придане для немовляти

Повідомлення Перлинка » 28 квітня 2011, 22:42

Перлинка, но Ты учитывай КОНТЕКСТ.
Грубо говоря, всё фирма и бренд - и Праймарк, и Джордж, и Некст, и Зара, и...... т.д. Но фирма фирме рознь.
И я ни не хочу признавать бюджетные линии. Речь-то ведь о чем шла?? Ты посоветовала Джордж. А я сделала оговорку, чтобы народ не купился на "настоящее английское качество" )) Это то, что было ПО ТЕМЕ, остальное - личные предпочтения. Моя мысль была (кто не понял) - вместо того, чтобы заказывать из-за границы одежду из бюджетных магазинов, можно в стоке найти более приличные вещи по такой же цене (+/-)
Ты не видишь разницы, но она есть

і некст і зара і геп і бенеттон також бюджетні,чи інакше кажучи демократичні марки ,а ти називаєш їх дорогими американськими та французськими брендами,може в нас і для нас вони й дорогі,а для них той же ширпотреб.

тому про настоящее английское качество ніхто тут не говорив,бо ми його тут в очі не бачили.А ті всі бренди перераховані тобою також відшиваться в китаї,або турції,ну бенеттон іноді буває італійський.
Востаннє редагувалось Перлинка в 28 квітня 2011, 22:53, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Одяг: якісний і не дуже.

Повідомлення гра з вогнем » 28 квітня 2011, 22:45

покажіть той беннетон, аби таке село як я хоч знала про шо говорять знавці якісного та модного одягу :oops:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Придане для немовляти

Повідомлення Shalimar » 28 квітня 2011, 23:22

Перлинка написав:і некст і зара і геп і бенеттон також бюджетні,чи інакше кажучи демократичні марки ,а ти називаєш їх дорогими американськими та французськими брендами,може в нас і для нас вони й дорогі,а для них той же ширпотреб.

тому про настоящее английское качество ніхто тут не говорив,бо ми його тут в очі не бачили.А ті всі бренди перераховані тобою також відшиваться в китаї,або турції,ну бенеттон іноді буває італійський.

))) Вот Ты о чем сейчас со мной споришь? ))
дорогими американскими и французскими брендами я называла не Некст-Зару-Гап.
Ты спросила, какие мне нравятся. И это я перечислила, специально заметив, что берем к примеру приблизительно ту же категорию, только чуть дороже, а не дизайнерские вещи!
О дорогих амер и фр вещах речь шла, когда обсуждали качество.. и не очень )) И я "имен" не перечисляла!
"Англ качество" - так любят писать на кидстаффе в объявлениях продажи "джорджа". Повторяюсь: я уточнила качество изделий, чтобы те, кто ранее с джорджем-праймарком не сталкивался, не купились на то, что это "английское". Понимаешь меня? ))
Фабрики, расположенные в Китае, - ну и что?? нормальная практика!! Всё равно, даже D&G остается самим собой, так как фабрики не подпольные. Какая разница, какое месторасположение производителя? Дело ведь в лекалах, сертификатах, соответствии, контроле...
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Придане для немовляти

Повідомлення Перлинка » 28 квітня 2011, 23:26

та якшо ми настоящого англійського качества не знаєм,то нам і джордж покатіт :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Одяг: якісний і не дуже.

Повідомлення mala-karta » 29 квітня 2011, 03:37

а мені подобається джордж :)
ну бо нові біленькі футболочки за всім-всім-всім (посередник, доставка) обходяться 3 шт 42 грн. В нас на базарі укр - 15 грн за 1.
Але в джорджі всі строчки рівненькі і воно не просвічується на сонці в деяких місцях. І воно біліше ніж на гумці. Просто стокових білесеньких якось не бачила (але я особливо і не ганяюсь, то може просто я не бачила.)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Одяг: якісний і не дуже.

Повідомлення Перлинка » 29 квітня 2011, 08:01

є на 15 квітня в магазинчиках з дитячим стоком трусики джоржд по 10 грн на 2-3 і 3-4 рочки дівчачі,в упаковках нові і ше білесенькі :lol:
може ше якісь розміри є,але я не цікавилась.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей