Глобальні оголошення!



Чи потрібен дитячий садок дитині?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення Ірунця » 17 квітня 2011, 00:52

mala-karta написав:Ірунця, але садочок створений саме тому, щоб мами ходили на роботу, а не дома дітей бавили!!!

Ай, а як глибше копнути, садочки створювали коли? За часів міцного і нерушимого? То для чого виходить створювались садочки? Для виховування майбутніх поколінь ПРАВИЛЬНИМИ для тодішньої влади - безкласове суспільство, підкорення людської особистості інтересам суспільства і всяке таке
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення Руженка » 17 квітня 2011, 00:55

mala-karta написав:Розумієш, Руженка, тут знов - має йти, бо я не справляюсь.

Ні!!!!!!!!! :dash: :dash: :dash: :dash: ні в якому разі!!!!!!!!!!!!!!! Просто я хочу, щоб моя дитина розуміла, що потрібно ділитись, гратись, мати друзів!!!!!!Хочу, щоб дитина була компанійська!!!!!!!!
Мене просто сьогодні здивувало, що вона така РОЗБИШАКА............
Руженка Офлайн


 

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення pan_kotskyy » 17 квітня 2011, 01:08

Руженка написав:
mala-karta написав:Розумієш, Руженка, тут знов - має йти, бо я не справляюсь.

Ні!!!!!!!!! :dash: :dash: :dash: :dash: ні в якому разі!!!!!!!!!!!!!!! Просто я хочу, щоб моя дитина розуміла, що потрібно ділитись, гратись, мати друзів!!!!!!Хочу, щоб дитина була компанійська!!!!!!!!
Мене просто сьогодні здивувало, що вона така РОЗБИШАКА............

Руженка, та в тебе ще малеча-малеча. І для її віку поведінка нормальна. Так що нічого не розбишака, ще доросте, захоче дружити і буде ділитися :emphaty:
Звичайно, мають бути якісь заборони, типу мамин фен, туш і т.д., ми вчимо малого, що то мамине чи татове, тому брати не можна, або можна тільки подивитися і поставити на місце.
А якщо через силу заставляти дитину ділитися, ще й дорогою для неї іграшкою, вона від того щедріша не стане. По моєму, це одни з моментів, коли дитина до того сама доростає. Звичайно, підказувати можна і треба як краще поводитись, але всьому свій час.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення Руженка » 17 квітня 2011, 01:13

pan_kotskyy написав:Руженка, та в тебе ще малеча-малеча. І для її віку поведінка нормальна. Так що нічого не розбишака, ще доросте, захоче дружити і буде ділитися Звичайно, мають бути якісь заборони, типу мамин фен, туш і т.д., ми вчимо малого, що то мамине чи татове, тому брати не можна, або можна тільки подивитися і поставити на місце.А якщо через силу заставляти дитину ділитися, ще й дорогою для неї іграшкою, вона від того щедріша не стане. По моєму, це одни з моментів, коли дитина до того сама доростає. Звичайно, підказувати можна і треба як краще поводитись, але всьому свій час.

дякую :oops: :oops: :oops: :oops: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: велике велике!!!!!!!!!!!!а то я вже подумала, що я погана мама :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

СПАСИБІ!!!!!!!!!!! ВИ МОЯ СІМЯ :family: :family: :family: :family: :family: :family: :family: :family: :family:
Руженка Офлайн


 

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення pan_kotskyy » 17 квітня 2011, 01:14

Про випадок в садочку - ділитися чи розподілювати.
Був ранок, коли треба було принести віночок на голову. Мама мені цілий вечір готувала віночок, прикрашала стрічками, одну стрічку дала під квіти круг голови. Я тааак влюбилась в той віночок! Приходить день святкового ранку, вихователька збирає всі віночки і роздає по розміру голови, тобто мій був досить величенький і дали його якійсь головастій дівчинці, а мені дали якийсь куценький. Я ТАК розстроїлась. Але подумала, ладно, після того дурацког утреніка заберу свій віночок і буду вдома ходити. Так після утреніка друга оказія - інша дівчинка, в якої був точно такий же куплений віночок почала в мене забирати мій з стрічками, бо то її, а свій пхати мені, але я точно пам'ятала які стрічки були на мому, а на її не було круг голови стрічки!
І скажіть, це нормальна тема ділитися???? Да в .... я таке ділення бачила!

Загалом, я почала ходити в садок з 4 років, вік досить свідомий, дуже чогось негативного не було, виховательки подобались, але я не вважаю що отакі оказії додають впевненності в житті... скорше комплексів.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення mala-karta » 17 квітня 2011, 01:19

Ірунця, наскільки мені відомо, то якийсь німець почав садочки створювати в якійсь австрії чи що.. Але там, вроді, було з освітньою метою - то явно вже для чуть старших.
Розумієш, я ще можу зрозуміти, коли говорять про садочок для 4-5 річної дитини - їй же справді буде скучно вдома, особливо, якщо дитина одна. Не кожна мама (чи тато) зможуть знайти для дитини коло спілкування (бо ж майже всі у садочках).
Ну але в чому користь насильно давати дитину в садочок, бо це ж добре, ІНКОЛИ справлятися без мами. Звичайно, добре. Але ж на все свій час. В 15 всі хочуть справлятися без мами. А в два-три?
Хіба твій малий, не може побути без мами годину, п'ять, день? Може, правда ж? Так само як і інші діти в такому віці.
А в чому користь віддавати дитину в садочок щодня на 8 годин?

Чи що значить, справлятись з ситуаціями без допомоги дорослих ІНКОЛИ? В садочку, думаю, в будь-яку конфліктну ситуацію втрутяться відразу - і правильно зроблять, бо на тку кількість дітей не впильнуєш, чи та ситуація просто собі завершитиься чи учасники поб'ються.
Ти ж можеш аналогічно стояти в пісочниці і не вмішуватися в обмін лопатками. І заодно ще й дізнаєшся, як веде себе твій син.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення mala-karta » 17 квітня 2011, 01:20

пора говорити про оптимальний вік для садочку :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення Руженка » 17 квітня 2011, 01:21

pan_kotskyy написав:Загалом, я почала ходити в садок з 4 років, вік досить свідомий, дуже чогось негативного не було, виховательки подобались, але я не вважаю що отакі оказії додають впевненності в житті... скорше комплексів.

:cry: :cry: :cry: :cry: ПОГОДЖУЮСЬ...............ПИТАННЯ дійсно риторичне..............Садочок добре.......чи погано...........

Правда, чим менший вік дитини, тим легше її адаптуватись.........бо я теж в садочок почала ходити з 4 років...........І якось не сильно він мені підходив...........бо завжди була з бабцьою........ і не звикла до колективу..........мене так і не прийнали повністю в той колектив........була одна подружка.......і хлопчик(перша любов))) ми за ручки завжди разом ходили, він мені двері відкривав, цілував в щічку))))))Це був ПАВЛИК :oops: :oops: :oops: :oops:
Руженка Офлайн


 

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення mala-karta » 17 квітня 2011, 01:24

Руженка, я ходила в садочок з 2.3. Пам'ятаю перший день :)
Всі спогади - якісь куценькі, жодного позитивного, всі або нейтральні, або негативні.

Не можу сказати, що я там була якась дуже адаптована чи ні, бо справді мало пам'ятаю.
Але з подруг в мене там була теж аж одна. З іншими не сварилась, ні, просто якось чи то душа не лежала, чи шо...

Словом, навряд чи то сильно від віку залежить.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення Ірунця » 17 квітня 2011, 01:37

mala-karta написав:щоб дитина ІНКОЛИ вміла справлятися без мами?
ну а дитячий садок - це постійно, а не інколи.
а які ще?

Ну хоча б і ті, що ти подала у статті на початку темки.
І взагалі ти даремно вчепилася до мого "ІНКОЛИ справлятися без мами", я не позиціонувала це як основний аргумент ;-)
наскільки мені відомо, то якийсь німець почав садочки створювати в якійсь австрії чи що

Я мала на увазі в нас, в Україні
4-5 річної дитини - їй же справді буде скучно вдома

Чому думаєш, що трьохрічній не буде?
Ну але в чому користь насильно давати дитину в садочок

Насильно, думаю, і п'ятирічну не варто віддавати
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron