Глобальні оголошення!



А вам старші дітки допомагають?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 14:36

Не знала в який розділ втулити цю тему, але якщо, то переносьте куди належить.
Так от. Сьогодні прасувала пеленки, розпашонки для другого спадкоємця. Старший попросився допомогти - попрасував аж 4 штуки і сказав, що втомився. Вчора запропонувала йому перемити брязкальця, якими ще він колись грався - цілий вечір було тихо, лиш в ванній вода хлюпала. Крім того, вже другий день ними грається :grin: Особливо тою музичною каруселькою, що колись ми йому на ліжечко причіпали. Якось так дивно реагував на ту музику, яку вона видає, - в очах ніби де жа вю :) Я ще й нині періодично слухаю ту мелодію :grin:
А ще поливає вдома вазони (то вже я привчила, бо не люблю сама це робити), витирає пилюку, коли прибираємо. А недавно прийшов зі школи, набрав в миску води і помив свої кросівки від болота :P Я аж обалділа!
А ваша малеча що робить по дому? Я розумію, що в 3-5 років - це ще трошки не те, але все одно цікаво :) Особливо, яку посильну допомогу можуть надати у догляді за меншими дітками?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення Oksana » 16 квітня 2011, 14:49

ну у нас менших немає, але нам по дому помагають все, і пекти, і варити, і прибирати і мити посуд, і прати... Ну абсолютно все. Сьогодні стою на кухні, дивлюсь сир малі порозкидали коли їли, та й кажу до доці, бачиш, тре позамітати, бо за ножками порозноситься, та й без задньої думки щось доробляю, думаю зараз повитираю то все. А доця десь ділась в секунді. Яке було моє здивування, як через хвилину, вона зі своїм вінничком і совочком (малятка мають свої набори такого плюс швабри), вже стояла коло того сиру і замітала :dance: Помічничка... Але я і не бороню ніколи, мають бажання, то хай допомагають, бо інакше можна охоту відбити надовго...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення mala-karta » 16 квітня 2011, 14:58

oksana.tesliuk
я братику соску пхала!
правда, так глибоко, що він чуть не подавився :grin:
ну але я менша була, коло 2-ох років десь.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення happymami » 16 квітня 2011, 16:24

В мене старша так помагає за молодшим дивитися, шо я ве й не знаю, куда його від неї ховати :grin: . Любить його взувати, вдягати. Проблема - він від неї відпихається, кричить шо мама має то всьо робити. Обоє помагають вазони поливати. То любіме діло. Посуду раз давала мити. Більше активності не бачила)))) Мочалки для пилюки мають кожен свою. Коли старша вазон витирає, то молоодший просто коврик шурує :crazy:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 17:36

Oksana написав: Але я і не бороню ніколи, мають бажання, то хай допомагають, бо інакше можна охоту відбити надовго...

Ото правда. Я по собі пам'ятаю, як хотіла мамі готувати допомагати, а вона завжди проганяла, бо і так не любила цього робити, а тут ще й за мною поправляти. То я потім і не пхалась на ту кухню ніколи, аж доки ми з чоловіком не почали жити окремо. Він так гарно прихвалює :oops: А мама й досі каже, що господиня з мене ніяка. А мені якось вже її думка з цього приводу й не важлива :(
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 17:46

Мені от здається, що дівчатка охочіше допомагають і по дому, і за меншими приглядають... Хай навіть і соски в рот заглибоко пхають :lol: В мене малий умудрявся і в садочку, і тепер в школі знайти собі коліжанок, які завжди за нього щось робили. В садочку така гарненька дівчинка Настя одягала його на прогулянку в колготи і шкарпетки!!! Я в шоці питаю: "Як ти міг? Це ж ти повинен дівчаткам допомагати" А він: "Ну але ж вона не відмовлялася!" :scare: Тепер сидить за партою з Софійкою, то вона йому завжди все складає - олівці, фломастери... А коли в когось з діток день народження, то вона слідкує чи всі подарунки він отримав (шоколадка, сочок, печенько). Мабуть вже помітила, що він така в мене роззява, що завжди щось провтикає. :oops: Геть як маленька мама
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення mala-karta » 16 квітня 2011, 19:35

oksana.tesliuk, генетика ;-)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 19:53

Я б сказала ранні прояви жіночої і чоловічої сутності ;-)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення eney » 16 квітня 2011, 21:59

ні, в нас єдно децко :lol:
мій чоловік пропонував мамі сестру викинути коли та народилась, модл вона маленька, плаче, і мама весь час з нею :lol:
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення мешканка » 16 квітня 2011, 22:07

в нас старша доця має більше привілеїв: їй дозволено мити посуду, коли меншої нема, пилососити, коли захоче і застеляти ліжечко. Молодша-помагає витирати порохи і мити підлогу (ну то все так, мені більше клопоту ніж помочі, але саме усвідомлення поняття "допомагати" формується)
В обов"язковому порядку прибирають за собою забавки і складають одяг в шафу.
Тепер думаю, що б ще таке їм додати до щоденних обов"язків :?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron