Глобальні оголошення!



СЗК. Чому болить плече?

СЗК. Чому болить плече?

Повідомлення krapk@ » 02 квітня 2010, 09:50

Оленка поможи. Що не так я зробила???? Чому мене болить плече вже через 5 хвилин? Дитині заважають кільця.
слінг на мене був великуватий, того я підпорола бортики, але тепер та червона підкладака аж на верх вилазить і мішає добре затягнути дитину. Може взагалі відпороти і бортики і підкладку??
Востаннє редагувалось krapk@ в 09 квітня 2010, 16:09, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення krapk@ » 02 квітня 2010, 21:13

ой та така штука, що він в мене не розправляється бо зшитий якось хитро і до нього підшита подушечка.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Olenka » 02 квітня 2010, 22:58

krapk@ написав:Оленка поможи. Що не так я зробила???? Чому мене болить плече вже через 5 хвилин? Дитині заважають кільця.

Про кільця і плече. Навіть то плече з подушкою можна перемістити дальше від шиї, на виступаючу частину плеча. Тоді не буде тиснути на шию, легше буде носити, і кільця дитині не будуть заважати (змістяться дальше від дитини).
Ще я не зовсім бачу - щось там стирчить вбік з-під кілець - то, часом, не подушка м"яка? Якщо це м"яка подушка, то її краще запхати під плече, м"якіше буде.
Ще питання, що там робиться на спині? Краще вага розподіляється і легше нести, коли тканина на спині добре розправлена по всій спині.


krapk@ написав:слінг на мене був великуватий, того я підпорола бортики, але тепер та червона підкладака аж на верх вилазить і мішає добре затягнути дитину. Може взагалі відпороти і бортики і підкладку?? Правда не природньо спинка прогнулася???

Спинка прогнута цілком нормально, наскільки я бачу на фотографіях. Дуже гарно дитинка сидить - ніжки симетричні і колінка вищі за попу. Взагалі, природньо, якщо обняти дитину руками в слінгу, і не захочеться ніде її притягнути до себе міцніше.
Підкладку можна підпороти і відрізати не всю, а ту, яка доходить до кілець і заважає. А можна і все відпороти, але я думаю, що не варто - і роботи більше, і навряд чи стане краще слінг від того. Хоча, багато залежить від основної тканини, з якої пошитий слінг.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення krapk@ » 04 квітня 2010, 15:49

в кільці я розправляю, а щодо спини то там теж зшито. Порозпорювати то все чи що???
а ще таке, ножки дитини обовязково мають бути аж поза мною? чи нехай собі трішки звисають спереду?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Olenka » 05 квітня 2010, 00:43

krapk@ написав:в кільці я розправляю, а щодо спини то там теж зшито. Порозпорювати то все чи що???
а ще таке, ножки дитини обовязково мають бути аж поза мною? чи нехай собі трішки звисають спереду?

Щось мені тяжко уявити, як там може бути все зшито. Ще не стикалась з таким :). Найкраще побачити, бо по фотографіям тяжко зрозуміти - як щодо прийти на слінгозустріч? ;).
Ніжки цілком можуть звисати спереду - якщо ніжки ще не є дуже великі, то вони так і звисають спереду. Головне, щоб колінка були вищі за попу.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення krapk@ » 05 квітня 2010, 20:11

а ось фото мого слінгу. Зображення
таки певно прийдеться купувати ергорюкзачок і собі. Зараз вибираю між ямама які трішки дешевші і вомбат (долитися до 5ірки). Не знаю чим вони відрізняються.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Olenka » 05 квітня 2010, 23:16

krapk@ написав:а ось фото мого слінгу.

Ага, ну я зрозуміла. Просто на виступаючу частину плеча його, і все має бути добре.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик


Повернутись до Слінгоконсультації



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron