Глобальні оголошення!



Косметика

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Re: Косметика

Повідомлення millermark » 23 травня 2024, 17:30

Раджу спробувати Previa WHITE TRUFFLE, двофазний незмивний кондиціонер з органічним білим трюфелем https://www.truffle.od.ua/product/previa-dvuhfaznyj-nesmyvaemyj-konditsioner-218ml/. Він ідеально підходить для пошкодженого та ламкого волосся. Цей кондиціонер миттєво покращує розчісування, зменшує електризацію та регенерує волосся. Переваги включають стимуляцію регенерації білків, підвищення еластичності волосся, а також миттєвий ефект зміцнення та реструктуризації. Зволожує волосся, додає щільності, об'єму, м'якості та блиску, не містить шкідливих хімічних добавок. Продукт містить органічний білий трюфель, екстракт женьшеню, зволожений колаген і кератин. На сайті truffle.od є й інші чудові косметичні засоби, раджу завітати. Вам сподобається результат.
millermark Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 16
З нами з: 21 листопада 2021, 22:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Алек

Re: Косметика

Повідомлення Yaiti » 11 червня 2024, 15:12

Хочу что-то новенькое для ухода за лицом прикупить. Может есть какая-то маска для лица натуральная?
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 856
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Косметика

Повідомлення gazaa » 11 червня 2024, 15:13

Добрый день! Недавно я открыл для себя интернет-магазин Simona Life и решил попробовать их маску для лица. У меня проблемная кожа, склонная к жирности и высыпаниям, поэтому я всегда в поиске эффективных средств. С первого применения я ощутил, как глина глубоко очищает поры и матирует кожу. Приятно удивило, что маска не сушит кожу, а наоборот, оставляет ощущение свежести и увлажненности. Особо хочется отметить, что продукция этого магазина производится в Украине, и это внушает доверие — поддержка локальных производителей и качество на высоте. Если вас интересует маска для лица натуральная отзывы вы можете тут найти. Маска действительно работает, и я планирую попробовать другие продукты из их ассортимента.
gazaa Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 30 березня 2023, 14:53
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron