Глобальні оголошення!



У вас буває поганий настрій без причин ?(тема відкрита)

У вас буває поганий настрій без причин ?(тема відкрита)

Повідомлення Гість » 18 листопада 2009, 22:31

щО ВИ ПРО ЦЕ ДУМАЄТЕ І ЩО РОБИТИ З СОБОЮ,КОЛИ ТАК ЧЕРЕЗ ДЕНЬ
Гість Офлайн


 

Re: У вас буває депресія і відсутніть настрою без причин ?

Повідомлення Naya » 18 листопада 2009, 22:56

Гість написав:щО ВИ ПРО ЦЕ ДУМАЄТЕ І ЩО РОБИТИ З СОБОЮ,КОЛИ ТАК ЧЕРЕЗ ДЕНЬ

Щасливими/нещасливими роблять нас наші думки.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: У вас буває депресія і відсутніть настрою без причин ?

Повідомлення mari » 18 листопада 2009, 23:07

Треба роздумати чому у вас такі часті перепади настрою,коли розпочались,скільки тривають,чим викликані,чому немає задоволення життям,що ви робите не так і чим не тим займаєтесь.
Здається стільки питань,на які якби ви знали відповідь-то б і не питали.Правда? Але ви знаєте ці відповіді.
Тому що людина сама вибирає якою хоче бути,як себе вести,любити чи ревнувати,прощати чи ні,стати іншою чи залишатись у жалю. :shock: ВИ хочете що саме???
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: У вас буває депресія і відсутніть настрою без причин ?

Повідомлення Liza » 19 листопада 2009, 17:05

Гість,
я думаю, що в таких випадках людині варто згадати всі плюси, які є у її житті, і зрозуміти, що деякі люди позбавлені таких плюсів і мріють опинитися на її місці (щось типу "мені би ваші проблеми"...).
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: У вас буває депресія і відсутніть настрою без причин ?

Повідомлення Гість » 22 листопада 2009, 11:58

Мені все не так.І ніби усе маю,ну таке звичайне- а не задоволена.І на роботу хожу і 1000 гр.приношу і чоловік не п"є і дитина в школу ходить і ніби здорові а от подумаю і плачу. Апетиту не маю. Спати не можу.Руки деколи трусяться.
Гість Офлайн


 

Re: У вас буває депресія і відсутніть настрою без причин ?

Повідомлення Tiger_Sofia » 22 листопада 2009, 12:05

Гість написав:Мені все не так.І ніби усе маю,ну таке звичайне- а не задоволена.І на роботу хожу і 1000 гр.приношу і чоловік не п"є і дитина в школу ходить і ніби здорові а от подумаю і плачу


Розмовляв недавно з однією знайомою. В неї були сімейні проблеми. Договорилися ми до того, що стало зрозуміло, що джерело (причина всього) зовсім-зовсім далеко. Ще в дитинстві. Буває всіляке.
Впусти Бога в своє серце, і дозволь Любові керувати своїм життям. І тоді ти побачиш Всесвіт.®
І зрозумієш, що щастя завжди було поруч ©
Зображення
Tiger_Sofia Офлайн

Аватар користувача
Примара форуму...
 
Повідомлень: 73
З нами з: 13 вересня 2009, 16:05
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 32 раз.
Подякували: 140 раз.
Діти: Всі форумчани :)))

Re: У вас буває депресія і відсутніть настрою без причин ?

Повідомлення Olenka » 23 листопада 2009, 23:41

Мені допомагає похід по магазинах, або просто виспатись :D . А ще виговоритись чоловіку - і життя одразу стає прекрасним.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: У вас буває депресія і відсутніть настрою без причин ?

Повідомлення mari » 25 листопада 2009, 23:10

Щастя-це особиста відповідальність кожної людини.

У зв"язку з тим ,що відповіді на мої первинні запитання ви не надали,не бачу можливості прояснити дану ситуацію. Звертайтесь по тел. або приходьте за місцем роботи.
Бажаю успіхів.Я вірю в вас!!! :o :o :o
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: У вас буває депресія і відсутніть настрою без причин ?

Повідомлення Гість » 27 листопада 2009, 20:32

Марі, я вельми вдячна за консультацію.Здавалось що все можу написати тут,але й трохи важко це зробити. А от поговорити було дуже мені добре.Ліки приймаю. Книгу дочитую і пробую змінюватись. Дякую. Успіхів ;) :? :cry:
Гість Офлайн


 

Re: У вас буває депресія і відсутніть настрою без причин ?

Повідомлення mari » 05 січня 2010, 20:10

Усвідомте, що це не страшно, якщо вам дещо сумно», — радять психологи, - «Зрозумійте, сумні відчуття — тимчасові, не ставайте сумнішими, ніж ви є».

Тримайтеся подалі від великих магазинів. Так само як і перепалки з оточуючими, ходіння по магазинах може викликати «ефект бумеранга» при вашій депресії. Купуючи товар, від якого ви в захваті - насолоджуєшся життям, але воно перетвориться на кошмар, коли ви порахуєте скільки витратили.

Займіться чим-небудь. «Ваша депресія тільки збільшиться, якщо ви тинятиметеся по дому і нудьгуватимете. Ми радимо піти з будинку. «Неважливо, чим ви вирішите зайнятися, аби чим-небудь активним, - йдіть напрогулянку, покатайтесь на велосипеді, відвідайте друзів, почитайте,пограйте в шахи або займіться грою з дітьми. Дивитися телевізор, проте, не вважається активним проведенням часу.

Зачиніть холодильник. Бенкети також мають «ефект бумеранга». Під час свята обжерливості ви, можливо, і відчуваєте себе добре, але з подальшим збільшенням вашої талії на декілька сантиметрів збільшиться і ваша депресія. Підіть з будинку, якщо треба подолати бажання поїсти.

Відносьтеся до інших з повагою. Депресивний стан може зробити вас дратівливим по відношенню до інших - уникайте агресії, бо інші можуть відповісти вам в тому ж дусі, а це якраз потрібно вам менше всього, коли ви пригнічені».

Уповільніть темп. Часом наше життя може бути дуже напруженим. «Якщо ви підозрюєте, що причиною вашої депресії є дуже інтенсивний графік, тоді вам, можливо, треба просто розслабитися. Присвячуйте більше часу таким заняттям як теплі ванни, масажі».

Сядьте і проаналізуйте ситуацію. Дуже часто трапляється, що знайшовши джерело своєї депресії, ви відчуєте себе краще. Зрозумівши, в чому проблема, ви зможете приступити до пошуків виходу з неї.

Пробуйте, і знову пробуйте, і... відпустіть їх і забудьте. «В дитинстві і юності ми будуємо плани і тримаємося за них навіть тоді, коли життя доводить нам,що вони нереальні, — говорить Арнольд Гессель, д-р медицини, психіатр з приватною практикою в Брумоллі, Пенсільванія. — Гонитва за примарними цілями може привести до депресії. Ось момент, коли треба просто сказати: «Я зробив все, що міг» — і відступити».

Займіться спортом. Численні дослідження показали, що вправи можуть допомогти подолати смуток. Якщо ви вже регулярно робите фізичні вправи і знаходитеся в добрій фізичній формі, але в пригніченому душевному стані, спробуйте «займатися до повної фізичної знемоги, — пропонує д-р Гессель. — Це хороший спосіб зняти напругу».

Це всього лиш декілька порад, але потрібно пам’ятати, що життяніколи не стоїть на місці – за темною смугою завжди приходить світла.Бажаємо, щоб світлого в вашому житті було набагато більше.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей