Глобальні оголошення!



Чи потрібен дитячий садок дитині?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення Касівочка » 30 серпня 2012, 11:32

От і ми пішли нарешті в садочок! :aplo: Сьогодні третій день, тьху-тьху, все поки нормально - хоче зранку йти, з радістю встає, можна сказати, аж біжить туди, і мене тягне :hi: Поки залишаю на 2-3 години, приходжу - грається, їй там подобається, навіть забавляє тих, хто плаче ))) Їй вдома нудно, вона в мене якась не домашня, чи що, короч, дитя колективу :ha:
Сусідка ж наша, на місяць молодша - навпаки плаче за бабусею, хоче додому, важче адаптація проходить, бо вона одна дитина в сім'ї, її без перебільшень розбалуали до неможливості, не хоче ні з ким ділитись, гратись, має бути так, як вона сказала, ще й кричить на домашніх, а вони навіть не заперечують, і не дай Бог не виконати черговий каприз "принцеси", ше й тішаться, шо вона керує :scare:. Дитина звикла, що бабуся і дідусь завжди стоять і трусяться над нею, а тут такого нема, вихователі всім увагу приділяють, а вона хоче, щоб тільки їй.. Одним словом, я вважаю, що родичі самі винні, а тепер плачуть, що вони раніше її в садік не віддали, хоча, думаю, це мало би що змінило :impossible:
Єдине, за що я переживаю - от зараз все добре, моя хоче йти в садок, прагне спілкуання з тими дітками, для неї там все нове, не таке, як вдома.. А якщо і то з часом набридне? Розкусить, що до чого, і набридне кожного ранку вставати, набриднуть одні і ті ж іграшки, заняття? За це переживаю..
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення Ulkanet » 15 листопада 2014, 00:20

Чиї діти не ходять в садок, розкажіть як потім зі школою??? десь чула, що тепер обовязково дитина має відходити старшу групу. а не можу знайте, бо незнаю як правильно сформулювати запит в Гугле :=): :=):
а що з садка дають потім якісь папери???
а як що не ходити в садок (я про старшу групу, бо там якби має вже бути навчання) - то що в школу не візьмуть??? :confused:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення Ameli » 15 листопада 2014, 00:31

Моя ходила..ну відмучилися всі. і не бачу я такої потреба в тому садочку. :pardon: не дають ніякого папірця, документу що підтверджує що дійсно ходили в садочок. а за навчання в старших групах...то взагалі умора вони нічого не вчили дітей бо казали що в школі інша програма і щоб дітей не переучувати то і так все замялося...але елементарне можна було робити і я вважаю що навіть Треба. Візьмуть навіть такого дурного не думай! :crazy: Головне щоб ти займалася своєю дитиною, розвивала її всебічно і привчала що треба висідіти 40 хв уроку..ну повір не так все страшно як малює уява.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення taranjka » 15 листопада 2014, 00:58

Уляна, нема такого. Шкільна освіта - в нас обовязкова і не прийняти в школу не можуть, а дошкільна освіта - ні, можна не ходити
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення Dashko » 15 листопада 2014, 01:38

Мої не ходили в садок і пішли в школу. Правда в нас сільська школа, тут все простіше. Але це не має значення, Таранька все правильно пише. Займатися додатково теж не так важливо. Маю на увазі саме по якісь програмі. ;) Навпаки, важливо вроджений потяг до знань не загасити. ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Чи потрібен дитячий садок дитині?

Повідомлення pan_kotskyy » 15 листопада 2014, 16:23

Ulkanet написав:Чиї діти не ходять в садок, розкажіть як потім зі школою???

нормально все зі школою, ніяких паперів ніхто не вимагає. за одно для тих хто хвилюється про відсутність прививок - теж жодних проблем.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron