Глобальні оголошення!



Що даруєте на Миколая в садочку?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Що даруєте на Миколая в садочку?

Повідомлення Mama3 » 13 листопада 2014, 11:11

А що ви в садок купуєте на Миколая?
Ми минулі роки купували іграшки в групу, а тепер вже старша група, іграшок вистачає. Думаю,щось кожному би поставити біля ліжечка, щоб вранці діти прийшли і втішилися. Гарно запакувати. Оскільки я помішана на книжках, то хочу якісь маленькі книжечки і щось солодке. Бо в малої в середній групі купуємо іграшки на групу.
Які у вас ідеї?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Що даруєте на Миколая в садочку?

Повідомлення Natalinda » 13 листопада 2014, 12:00

Mama3 ти вже знаєш, але я ще напишу) Ми цього року діткам старша група купили гіпс на магнітах від Ранок-Креатив. Хлопчикам - тачки, дівчаткам - феєчки, дитину свою як ви можете здогадатися обділила, тому зараз настроююся йому замість тачок щоб були звірята, але ж переживаю щоб інші діти не образилися)))) бо мій точно розстроїться тими тачками
| +
Зображення Зображення


В молодшій групі, як я була в комітеті то купляли в групу кухню для дівчаток і на таку ж суму (тоді це було 150 грн) машинок для хлопчиків.
А на свято де приходив чи то Миколай чи то Дід Мороз то я дуже хотіла ось таких книжок-іграшок на ялинку
| +
Зображення

Зображення

але поки решта батьків думали що б можна було інше і так нічого й не придумали, то вже небуло де купити одинакову кількість таких книжечок по адекватній ціні, то я купляла у нашої Русік отакі новорічні книжечки-пазли
Зображення

Цього року я в групу купила кілька ігор броділок (знову ж таки з турботою про свою дитину, якій вони давно надоїли :ha: ) каже вихователька що діти захоплені, швидко зрозуміли як грати і дуже їм подобається. Сьогодні вже бачила як дівчинка несла таку гру в садок, з чого роблю висновок що і вдома діти розказують і просять батьків купити. Тож як варіант можна такого типу ігри купити
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що даруєте на Миколая в садочку?

Повідомлення taranjka » 13 листопада 2014, 12:04

що за броділка?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що даруєте на Миколая в садочку?

Повідомлення Natalinda » 13 листопада 2014, 12:10

taranjka там де фішки і кубик. Кидаєш кубик і ходиш хто швидше до фінішу дійде
Такого типу Зображення

Ті що у Глоріївських книжечках є тих що ми на Миколая від форуму купували :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що даруєте на Миколая в садочку?

Повідомлення taranjka » 13 листопада 2014, 12:17

в нас в "Зернятку" тнеж має бути Миколай. і оце я "нарешті" відчула шо таке садочок :) найвагомішим аргументом, який ставить староста - та ви в садочок не ходите :crazy:
вона пропонує пазли. але ж не всі діти люблять складати пазли. ну і в багатьох тих пазлів.... з книжками теж саме
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що даруєте на Миколая в садочку?

Повідомлення Natalinda » 13 листопада 2014, 13:03

taranjka агрумент щодо чого? доцільності подарунків від Миколая?

Всім не догодиш ніколи, це аксіома! Єдиний варіант щоб догодити - то кожна мама купує сама. Але уяви що тоді буде :crazy: Я памятаю Миколая в ляльковому :impossible: ну але то діти не знайомі і мало заглядали одне до другого, а садок то таки інше((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що даруєте на Миколая в садочку?

Повідомлення Marichka » 13 листопада 2014, 15:41

В нас колись так і було,коли я була в 2 кл,мала 7р.Кожна мама принесла подарунок на Миколая на збори батьківські і підписала.Я тоді по почерку зрозуміла,що то не Миколай,а мама:)
В нас напевно будуть цукерки подарункові,тут сумніваюсь,що хтось додумається про щось цікавіше.Мені одинаково,що то буде.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що даруєте на Миколая в садочку?

Повідомлення taranjka » 13 листопада 2014, 16:02

я проти цукерків і всяких "шоколадних" миколаїв
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що даруєте на Миколая в садочку?

Повідомлення Natalinda » 13 листопада 2014, 16:12

Питають мене в ПП про книжечки)
Відповім тут, може ще комусь знадобиться. Видавництво Ранок багато має такого новорічно-книжково-іграшкового. По книгарнях море) Але знаю що не кожен по книгарнях ходить (я сама раз на оказ попадаю)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що даруєте на Миколая в садочку?

Повідомлення Mama3 » 13 листопада 2014, 16:47

Natalinda написав:Ми цього року діткам старша група купили гіпс на магнітах від Ранок-Креатив. Хлопчикам - тачки, дівчаткам - феєчки,

То ви на Новорічний ранок купили, а ми думаємо, що би на Миколая, щоб кожному і, відповідно, недороге. Я вже думала про Картинки-павутинки від Глорії. Або невеличкі книжечкеи від Навчальної книги-Богдан. Колись купувала на групу кожному замість кульочків, коли в старшого було ДН.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron