
Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka
TaniaPicaSSo написав:П.С. Sms, то ти вже визнаєш, що Росія втручається у внутрішню політику України?
Ми готові? Я не про людей, про державу. Наглухо закрити кордон, залити паливо в баки, негайно вирішити (за всяку ціну) матеріально-технічні проблеми, відкликати контингенти через кордон, перекинути ЗРК і літаки із західних областей на Схід і в Центр, поставити на бойове чергування ракети, захистити аеродроми Південного Сходу, завантажити оборонні заводи й привести всю наявну техніку в порядок, оперативно доукомплектувати до штату воєнного часу найбільш боєздатні частини, поставити чіткі завдання розвідці, негайно задіяти всіх розумних колишніх військових, здатних і готових допомогти, зрештою — призначити командуючого сухопутними військами. Що з цього було зроблено? За нашими даними, майже нічого. Як це назвати — недалекоглядністю, недолугістю, малодушністю, непрофесіоналізмом, дурістю? Яка різниця. До неминучого слід готуватися.
Радмила написав:Надя, все що Ви написали було б правильним, якби не одне але. Варто подивитись, як люди святкують своє приєднання до Росії, і зрозуміти, що вони щасливі від того, що тепер будуть в Росії. Як то кажуть "насильно мил не будеш". Чи як вони пишуть: "Ви казали чемодан - Москва. Вмовили. Від'їжаємо цілим півостровом".
Думаю що нам треба це прийняти як факт і відпустити. Наданий час є багато своїх проблем. Нам треба відбудовувати свої землі. І підніматись економічно, бо дефолт не за горами. ВІдхід Криму, це найменші жертви. Якби вся країна не розвалилась. Якщо не буде, що їсти, от тоді буде страшно. Весна прийшла. Треба посівну починати. Чи дасть держава кошти на паливо с/г? В нас і так кожної весни солярка несподівано дорощала, а зараз? Мені здається, що ці питання більш актуальні.
Що до того де зупинеться Путін, то думаю це знає лише він сам, що тут гадати. Побачимо.
Перші ознаки щасливого життя у Криму: Персоналу держсанаторію вказали на двері. Бо завезуть свій, з Росії
З держсанаторію «Україна» на Південному березі Криму повідомляють: персонал, від лікарів до прибиральниць ,зібрали окупанти та заявили, що вони і подібні санаторії Криму працюватимуть до 30 березня, а після цього – на вихід.
Про це повідомляють у соцмережах.
Завезуть свій персонал, змінять статуси санаторіїв.
Попросили також звільнити приміщення, що числяться за відомствами, в яких персонал проживає разом із родинами, бо завезеним росіянам теж знадобляться хатинки і в них теж є сім’ї.
Британська преса розмірковує про можливі наслідки кримського референдуму. Що робити Україні – боротися за Крим чи змиритися з його втратою? Як зупинити Путіна? Якою може бути відповідь Росії після введення проти неї санкцій?
Після референдуму
В переддень кримського референдуму британський тижневик Economist радить, що мають зробити країни Заходу та новоспечена українська влада, аби знівелювати його заздалегідь відомий результат.
Видання не має жодного сумніву, що під час цього "бутафорського" та "фіктивного" плебісциту, за яким стоїть Кремль, буде прийнято рішення про приєднання автономії до Росії.
Яким же чином можна зламати сценарій "капризного автократа" Володимира Путіна, дії якого важко передбачити?
У уряду Арсенія Яценюка є три варіанти дій, пише тижневик. Щоправда, жоден із них не є ідеальним. Перший – збройний конфлікт з Росією. Але це, вважає Economist, стане катастрофою для України.
Другий – протестувати проти референдуму та оскаржувати його результати. Проте це може відволікти нову владу від більш нагальних справ. Сценарій третій і, на думку видання, "найменш неприйнятний" – на якийсь час змиритися з фактичною втратою Криму, домовившись про виведення з півострова українських військ та про дотримання прав кримських татар.
Захід, у свою чергу, має ще рішучіше засудити дії Росії та запровадити дуже жорсткі санкції проти всієї путінської номенклатури та компаній, пов’язаних із Кремлем. А ще необхідно щедро допомогти Україні фінансово, аби вона стала дійсно демократичною та процвітаючою. Тоді, резюмує Economist, кримчани самі захочуть стати громадянами такої оновленої країни.
Повернутись до Політика, суспільство, Україна
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість