Модератор: Yummy mummy


гарно пахне, нормальне по складу, волосся точно не гірше стало, але і супер-ефекту теж немаlore1ei написав:Даш, розкажи, і як волосся?
Памятаю, як перші рази мила, то аж хотілося себе гладити по волоссю, таке стало приємне. Жирніти стало набагато рідше, раніше два дні максимум могла ходити, а зараз можу раз на тиждень мити. І з часом бачу, цей проміжок збільшується, хоть і не дуже швидко. Dashko написав:lore1ei написав:Даш, розкажи, і як волосся?
Зараз важко порівняти, бо вже забула, яке воно було після шампунів![]()
Памятаю, як перші рази мила, то аж хотілося себе гладити по волоссю, таке стало приємне. Жирніти стало набагато рідше, раніше два дні максимум могла ходити, а зараз можу раз на тиждень мити. І з часом бачу, цей проміжок збільшується, хоть і не дуже швидко.
Коли довго не стриглася, то почало сіктися волосся, потім постриглася і поки що більше не січеться, взагалі дуже задоволена.
то ти миєш мильними горіхами?
. Спочатку дуже сподобалось, гарне волосся було, а потім так ніби звикло, об"єму не стало, з"явилась перхоть. Перейшла на дитячий Бубхен, ніби все нормалізувалось.Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей