Модератор: Галина
Sms написав:Читала, що козяче молоко майже не відрізняється від коров'ячого по складу. Хіба % жирності більший. Не думаю, що лікування бронхітів і алергій якось пов'язано з вживанням козячого молока... Алергії, особливо харчові з часом переростаються! ЖКТ краще працювати починає, вони й зникають. Та й при бронхітах молоко не є панацеєю. Хіба дитина до того мало пила, а почали вливати їй молоко, розбавлене водою то мокрота й почала рідшати й легше виводитись...ІМХО
При визначенні в лічильній камері Горяєва кількості жирових кульок в різних видах молока, виявилося, що жирові кульки козячого та материнського молока приблизно однакові за розмірами і кількістю. Так як засвоюваність жирів молока залежить від розмірів жирових частинок, то невеликий жир молока кози добре засвоюється в організмі людини.
Разом з тим слід підкреслити, що козяче молоко містить істотно менше фолієвої кислоти, ніж коров'яче і жіноче. У коров'ячому (але не в жіночому молоці) також значно вище, ніж в козячому молоці, вміст вітаміну В12 (0,35 проти 0,04 мкг/100 мл відповідно). Саме цим пояснюються, очевидно, наявні в літературі дані про розвиток у дітей раннього віку, які отримали козяче молоко, мегалобластична анемії, в основі якої лежить, як відомо, дефіцит вітаміну В12 і фолієвої кислоти. У козячому молоці нижче, ніж у коров'ячому молоці, і суттєво нижче, ніж у жіночому, вміст вітаміну Е, а також, меншою мірою, вітаміну С, тобто двох вітамінів, які є найбільш важливими харчовими антиоксидантами. Що стосується вітамінів В1, В2, В6 і РР, то їх вміст у козячому і коров'ячому молоці близький, але відмінний від рівня в жіночому молоці.
Повернутись до Корисно/шкідливо
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей