Глобальні оголошення!



Витяжка кухонна

Модератори: олеся, Любов

Re: Витяжка кухонна

Повідомлення Lenysa » 12 грудня 2012, 10:22

а ми купили ось таку:
Зображення
поки нічого не можу сказати яка у використанні, бо ще не користувалась, але вона зручна, її можна зашити в меблі і вона висувається, зручна.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Витяжка кухонна

Повідомлення Marichka » 17 грудня 2012, 01:28

Випробували нашу витяжку,то хоч дешева,але нормально тягне.Вона в нас виходить на стрих,бо живемо в приватному домі,то чоловік в суботу вилізав подивитись,то видно було як витягує,навіть чути запах,що вариться
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Витяжка кухонна

Повідомлення Перлинка » 17 грудня 2012, 02:16

Natalinda написав:Перлинка ти собі для меблів купувала?
В нас витяжки нема, дякую за діагноз :rose:

це стьоб ,в мене тоже нема,вірніше є -поломана
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Витяжка кухонна

Повідомлення Валя85 » 31 жовтня 2013, 14:24

У нас теж ще немає витяжки, але є зато :hi: дві вентиляційні решітки, одна з яких на моторчику, але вони на протилежній від газової плитки стіні! :scare: Ото колись планували квартири!

На днях хочемо купити витяжку. Ось що я відкрила для себе корисне при виборі:
- метелевий фільтр ( який варто знімати і мити 2-3 рази на місяць). Вугільний фільтр забирає більше дрібного, але він одноразовий;
- витяжка має бути не традиційна підвісна - без виходу в вентиляцію, вона лише очищує повітря і повертає його назад в приміщення, а вбудована і з виходом у вентиляційну трубу. Якщо буде витяжка із відводом повітря у вентиляцію і разом з рециркуляцією (очищене повітря повертається назад), то продуктивність її буде значно нижча, ніж просто вихід у вентиляційну шахту.
І ще, найкраще випускати гофровану трубу від витяжки не у вентиляційну шахту, а надвір. І обов*язково поставити надворі решітку, щоб не залазили птахи, але не в мілку сіточку, бо вона швидко заб*ється.
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Поперед.

Повернутись до Побутова техніка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей