Глобальні оголошення!



Трохи про йогурти

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Трохи про йогурти

Повідомлення krapk@ » 15 січня 2013, 11:28

слухайте ви такі дивні речі пишите. Бактерії живі організми і достатньо 1 ложки щоб вони розмножилися знов. Без перебільшення, саме я-найдавніше і найдовше використовую закваски. Юрчику було 5 місяців як ми купили йогуртницю. З тих пір не було жодного вечора що він не їв сир з йогуртом,а нам вже більше 3 років. Розкажу як я роблю. Першу закваску (так звану материнську) виливаю в півлітрову баночку, і з неї роблю наступну партію. Вона до 10 днів!!!!!! перспокійно зберігається на самій холодній поличці холодильника. Беру на літру 3 стлових ложки. Роблю через день-два по 5 баночок-більше ми не зїдаємо. Вже останню баночку (коли нема материнської закваски) я теж перезаквашувала - йогурт був дуже смачний. Роблю восновному віво, пару раз купувала і гуд фуд, але як на мене наші кращі. Моя порада-вимикайте йогуртницю, коли ще йогур не зовсім загус-але не відкривайте кришки-він дійде. Якщо ж бачите що вже густий, навіть сироватка появилася. Зразу ставте в холодильник, щоб бактерії перестали розмоножатися, бо дійно появиттся сир і це вже не буде такий смачний йогурт, проте щодо користі-абсолютно 100% він корисний, і нема такого як померші бактерії, вибачте.....(ну хіба ви в холодильнику його на місяць забудете)
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Трохи про йогурти

Повідомлення Галина » 15 січня 2013, 12:27

Я згідна з krapk@. Кількість бактерій зменшується, якщо дуже довго тримати той йогурт, а якщо перезаквашувати, то бактерії постійно розмножуються.
Я роблю в термосі, йогуртниці немаю, та й не бачу в ній аж такої необхідності. Мені і в термосі класно виходить.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Трохи про йогурти

Повідомлення Natalinda » 15 січня 2013, 12:35

Моя дитина ото знову виявила інтерес до йогуртів, бо вже довший час ну ніяк не хотів(((

Тре сходити в аптеку.

Дівчатат, а є хтось хто купує магазинні? Що саме нормальне?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Трохи про йогурти

Повідомлення Dribchuk » 15 січня 2013, 13:06

Natalinda я беру йогурти Молокія, в крайньому разі активію. Я задоволена, ніколи ніяких реакцій не було, правда я даю їх десь з пів року, до 2х років давала Агушу чи Тему.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Трохи про йогурти

Повідомлення georginochka » 15 січня 2013, 13:14

Natalinda, я також часом купляю Тему, там нормальні наповнювачі - яблуко, морква, абрикос. Зрідка хтось з родичів купляє Растішку
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Трохи про йогурти

Повідомлення Сяна » 15 січня 2013, 13:25

я з йогуртів купованих найбільше люблю Йогурт натуральний від Молокії :yes: , часом і дитині даю - їй дуже подобається. колись за порадою Ксенії купляла в Сільпо Грецький йогурт (на упаковці так і написано англійською здається), упаковка така, як великі майонези, 1літр. смак специфічний, дуже цікавий :yes: та з усієї нашої сім"ї тіьки я його вживала... та варто спробувати :wink:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Трохи про йогурти

Повідомлення Ksenija » 15 січня 2013, 14:16

Сяна написав:колись за порадою Ксенії купляла в Сільпо Грецький йогурт (на упаковці так і написано англійською здається), упаковка така, як великі майонези, 1літр. смак специфічний, дуже цікавий та з усієї нашої сім"ї тіьки я його вживала... та варто спробувати

Мені він дуже смакує - густий, з кислинкою. Ну і вигідно - його часто продають зі знижкою 50% (за декілька днів до закінчення терміну придатності), то виходить 1 л за 25 грн (ми втрьох його з'їдаємо за 2 дні :hi: )
Ось тут можна подивитись на упаковку і як він Христі смакує
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: СП з on-line магазинів Англії

Повідомлення flower » 15 січня 2013, 14:24

тим йогуртом класно салати заправляти замість майонезу!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Трохи про йогурти

Повідомлення eney » 15 січня 2013, 15:12

Але класна, малому мому сподобалось як Христя їсть))) каже хрумает как крокодильчик))))
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Трохи про йогурти

Повідомлення mariana » 15 січня 2013, 17:36

Грецький йогурт можна зробити самому вдома - натуральний йогурт домашній з закваски підвісити в марлі на кілька годин щоб стекла рідина і він загус.Потім поставити в холодильник. Я на його основі роблю заправки до салатів та любимий наш соус дзадзикі.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей