Глобальні оголошення!



Вареня, повидло, мармоляда...

Модератор: irinka

Re: Вареня, повидло, мармоляда...

Повідомлення mariana » 20 червня 2015, 14:01

Тиха чесно не знаю що вам порадити, щоб не була жижа якщо все переб"єте, соку полуниця забагато може випустити. Попробуйте краще на 1 кг зробити все як по рецепту, подивитесь на консистенцію. Воно виходить не рідке, таке типу желе незастигше.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Вареня, повидло, мармоляда...

Повідомлення Natalinda » 23 червня 2015, 16:26

Так я закатала 2 півлітрові баночки конфітюру з базиліком :rose: Вискубала все під нуль практично на городі :hi: , лишилося 2 кущики, бо в мене цього року зійшов тільки карликовий базилік :crazy:
Пахне !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Правда побоююся що мої питатимуть що то за трава))))) Але як піде то наступного разу можна буде спробувати в марлевому мішечку виварити, а потім по гілочкі зверху в банку.
Давала теж Конфітюрку.
Минулого разу як закривала полуничне варення то до того соку що залишився (я люблю щоб в баночці було максимум ягід, то все лишається багато того соку) додала теж конфітюрки, консистенція мені подобається, бо таке густеньке вийшло, але от на смак мені трохи ніби відчувається желатин комочками ніби, хоч на вигляд однорідне. Як охолоне побачу що вийшло тут. До того ж різні виробники взяла для порівняння.
Колір справді чудовий! Не виварене таке, а насичено червоне.

Питання до консервувальниць)
Піну збираєте як варите варення? Прямо під нуль? Чи взагалі не звертаєте уваги на неї? Чи на доводите до кипіння?
В мене в двох баночках піна чи то зробилася чи то зібралася, не знаю що робити. Переварити чи просто першим виймаи взимку :confused:

Вся так пахну базиліком і полуницею :love: mariana дякую на разі за рецепт, спробуємо відпишуся. Баночки так і підписала "конфітюр з базиліком Маріана" :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вареня, повидло, мармоляда...

Повідомлення Тиха » 24 червня 2015, 14:16

А у мене базиліко-полуничний день був у неділю :yes: Я вперше сама варила вареня і відчувала себе такою господинею-господинею :new: Правда, по густині не зовсім те вийшло, на що я сподівалась. Певно, через недотримання пропорції (бо ж ваги я не маю, а окомір невідкалібрований). Але смак - це казка :yes: До речі, коли варила першу партію, полунику розчавлювала ложкою в процесі варки, друга партія у мене була з ціленькими полуничками, а третій раз полуниці збила блендером і уварювала десь годину перед додаванням цукру. Так от, останній варіант вийшов найбільш густим і схожим до мого уявного ідеалу полуничного джему :wink: Ну і ще я довірилась напису на етикетці Конфітюрки "на два кг сахара". Певно, треба було кидати весь пакетик на кілограм.
Перший млинець, як і годиться, трохи комом, але я задоволена :В):
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Вареня, повидло, мармоляда...

Повідомлення mariana » 24 червня 2015, 14:21

Natalinda попробуєш конфітюр відпишися. ми вже баночку злопали. Я піну не знімала. в мене теж трошки лишилася.Комочків в мене не було зовсім, ти конфітюрку з цукром мішала? Я робила минулого року з конфітюркою джем і з малини і з вишні. комочків не було.
Тиха треба давати 1 пачку на 1 кг полуниць без черешків(почищені).
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Вареня, повидло, мармоляда...

Повідомлення Natalinda » 24 червня 2015, 16:25

Відпишуся обовязково :yes: Єдине що в банці бачу що рідке, не загусло, ну але мені не проблема, в мене і таке зїдять, то я люблю на хліб мастити, всі решта в мене люблять хліб мачати))))
Я не мішала з цукром) напевне тому. А вже твій рецепт як робила - то мішала :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вареня, повидло, мармоляда...

Повідомлення Natalinda » 01 липня 2015, 18:28

На черзі малина та малина-ожина
Може є щось таке ж цікаве як полуниця з базиліком? :help:
Знайшла рецепт ожини з розмарином, як соус до мяса можна використовувати....

Я хтось робить варення/джеми асорті?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вареня, повидло, мармоляда...

Повідомлення Mama3 » 02 липня 2015, 17:50

Зі смородини як варите? Бомаю відро ягід. Думаю, що то краще зробити: варення, вино чи ще щось?
Знайшла ось такі рецепти:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Бачу, що схожого багато.
Як робите?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Вареня, повидло, мармоляда...

Повідомлення Natalinda » 03 липня 2015, 00:32

Mama3 а що у вас найбільше йде? Я памятаю як в школі була то ми варення робили, і воно зїдалося, але я вже так в дитинстві наїлася його, що зараз хіба чай можу себе заставити пити як дуже хвора))) Домашні теж не сильно в захваті, що їм смородина як є полуниці і абрикоси :ha:
Ми памятаю мололи через мясорубку, цукор 1:1 і варили в три заходи. Я зараз закриваю тільки як малину на чай від простуди. Пересипаю цукром наніч, проварюю один раз тільки щоб побільше вітамінів залишилося і в гарячі банки закатую
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вареня, повидло, мармоляда...

Повідомлення Mama3 » 03 липня 2015, 00:42

Кума робить так: 3 л смородини, 0,5 л малини ,0,5 л порічок, 1 лимон, 1 апельсин, все змолоти + 3 л цукру, варити, побулькає, розлити і закатати. Буду пробувати.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Вареня, повидло, мармоляда...

Повідомлення mariana » 03 липня 2015, 09:13

Natalinda я ще хочу абрикосове зробити, і до м"яса ще маю рецепт в запасах,яблучне желе з м"ятою, то спробую зробити. А порічки, смородину, вишню заморожую.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Солодкі рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість