Глобальні оголошення!



Чоловіки теж плачуть

Re: Чоловіки теж плачуть

Повідомлення Olenka » 16 січня 2010, 14:22

mala-karta написав:Оленка, ну не треба так категорично :)

Ясно, що чоловік може заплакати от від щастя чи ще якось капець сильного потрясіння. Судячи по коментарях, то всі сприймають як норму :)

Но ось коли кажуть, що чоловіки плачуть, то мені зразу уявляється, що прям як я, такого я би не сприйняла :)

Ну, як ти - такого точно, навряд чи побачиш :)))) :D Правда, я і тебе не бачила, коли ти плачеш... Якщо як я - то, певно, і я би не сприйняла ;) Хоча, останнім часом, і я дууже рідко плачу - дякуючи коханому чоловікові :heart: *)
А категорично - тому що дуже це в нашій країні поширене "чоловіки не плачуть", і поширені проблеми емоційні через це у чоловіків і сімей. Коли звертаєш увагу, наскільки це є велика проблема, стаєш категоричною...
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Чоловіки теж плачуть

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2010, 15:05

В мене батько чим старший стає, тим частіше можна побачити в нього сльзи на очах. Якийсь синтементальний робиться. Але то дійсьно якщо якісь події дуже значимі. Я шось не дуже то сприймаю, напевно все через той стереотип "чоловіки не плачуть".

Ну а якщо б побачила, що якийсь чоловік реве так як я, то точно б подумала, що щось з ним не так.

А сльози радості то завсім інше.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чоловіки теж плачуть

Повідомлення Nymydora » 18 серпня 2010, 21:48

хм.. а я ніколи не бачила, як плачуть чоловіки... хіба у кіно, але ж то кіно. І я навіть не уявляю, яка була би моя реакція - напевно, було би якось дуже ніяково...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чоловіки теж плачуть

Повідомлення Перлинка » 23 листопада 2010, 17:22

Ой,а в мене був колись кавалер,відразу після школи,мій ровесник,дуже гарно до мене залицявся ,завжди з трояндами ,запрошував в кахфе до теятру (а не по лавочкам в мороз ,як деякі),ну бувало шо й на лавочці в парку зависали,але не постійно,тобто кожне побачення було цікаве та неповторне.Але через деякий час почав мені сльози лити,в прямому смислі слова,крокодилячі.То якось разок ще можна було стерпіти та зрозуміти,навіть зворушливо,але не щодня.В основному жалів себе ,розказував як йому тяжко,як від тепер доводиться працювати,допомагати мамі заробити копійку і прогодувати сімю.А потім через деякий час як ми з ним розійшлись,виявилось що він був злодій,і крав у близьких людей в друзів та родичів,в мене не крав,бо не було що .Отакі плаксиві хлопці бувають :lol:
Свого чоловіка сліз не бачила і не хочу .Бачила ще свого кохання колишнього.Тепер з висоти прожитих літ ,можу сказати що був він якийсь депресивний і самоїд,все йому якось було не те.Навіть не поняла чого він тоді очі намочив,напустив на себе якогось жалю ,то зі мною і з нашими стосунками не було повязано,мабуть від перевтоми,бо працював дуже багато,хтів стати або мільйонером,або монахом (як не вийде),дорослий чоловік 30 років тоді було :fool3: ,добре що мене то щастя минуло :lol:
Ой почала згадувати,мабуть як кажуть протилежності притягуються,але мені багато чоловіків жалілось або плакалось,не знаю чого ,я же схожа на ту що готова втішати :???: ,переважно на гумор переводила.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чоловіки теж плачуть

Повідомлення irinka » 09 грудня 2011, 00:36

Я побачила сльози чоловіка, коли в пологовому йому дали на руки нашого маленького синочка :-| :heart: так зворушливо було!!!! :)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Чоловіки теж плачуть

Повідомлення malyshka1612 » 12 серпня 2012, 20:26

бачила два рази коли плакав коханий. 1. я перша призналась йому в коханні 2. його мамі поставили "нехороший" діагноз. я тоді не знала де себе діти. мені чому якось непособі було....

а ще бачила як тато і брат плачуть по різних причинах. але вони в мене дуже сентиментальні із мякими характерами. але це нормально сприймаю і гірше до них після цього аж ніяк не ставлюсь. всі ми люди, в кожного буває...
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Чоловіки теж плачуть

Повідомлення ZlatoPolja » 02 березня 2013, 09:48

Мій чоловік плакав, коли дивився фільм"Отважные", там момент коли батько дочку-підлітка запросив в ресторан поговорити про стосунки ... одним словом треба дивитись) в нас дві дочки, тож для чоловіка було актуально)
Зображення
ZlatoPolja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 21 лютого 2013, 15:08
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 95 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Чоловіки теж плачуть

Повідомлення Dribchuk » 02 березня 2013, 10:55

бачила як чоловіки плачуть не раз. В різних життєвих ситуаціях - бувають такі випадки коли і чоловіки плачуть. Найбільше мене схвилювало коли плакав мій дідусь (все життя думала що він дуже твердолобий і нічим його не прошибеш - людина дуже завжди була строга і вимоглива до всіх)
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чоловіки теж плачуть

Повідомлення mari » 17 квітня 2013, 11:50

Моя дружина захворіла. Вона постійно нервувала через проблеми на роботі, особистому житті, свої невдачі і проблеми з дітьми. Вона схудла на 15 кг і важила близько 40, в її 35 років. Вона змарніла, постійно плакала і зривалася на всіх і вся. Її нічого не радувало. Постійно боліла голова, серце . Вона погано спала, засинала під ранок, втомлювалася і не висипалася. Наші відносини були на межі. Її краса стала кудись діватися, з'явилися мішки під очима, вона стала мало стежити за собою. Вона відмовлялася від зйомок у фільмах і взагалі від будь-яких ролей. Я втратив надію і думав, що незабаром ми розлучимося ...По ночах я плакав тихенько про наш фінал.Але потім я вирішив діяти. Адже мені дісталася найкрасивіша жінка з усіх на землі. Вона - ідеал більшої половини чоловіків і жінок на землі, а мені дозволено засинати поруч з нею і обіймати її плечі. Я став всипати її квітами, поцілунками і компліментами.
Я робив їй сюрпризи, радував кожну хвилину. Дарував подарунки і жив заради неї. Казав на людях тільки про неї. Всі теми зводив в її бік. Вихваляв її своїм і нашим спільним друзям. Не повірите - вона розцвіла. Вона стала ще краще, ніж раніше. Набрала вагу, перестала нервувати і полюбила мене ще сильніше, ніж раніше. Я навіть не знав що вона вміє ТАК любити. І я зрозумів одне: жінка це відображення чоловіки. Якщо любити її до безумства, вона стане ним.

Brad Pitt (48 років)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чоловіки теж плачуть

Повідомлення irinka » 17 квітня 2013, 21:10

Ще би всім чоловікам таку витримку!!! Нехай ваші чоловіки вас люблять і цінують!!!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron