Глобальні оголошення!



На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Модератор: олеся

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення eney » 11 березня 2012, 13:23

В мене Janome LE 22 NEW (394), до недавнього часу не користувалась, малі залізли шось накрутили і вона страшно петляля, занесла до майстра, почала шити нормально. Функція регулювання швидкості актуальна лиш в промислових, домашня навіть на максимальній швидкості порівняно з промисловими повзе як равлик.
Я би особисто не купляла дуже дешеву машинку, з дисплєм, їх ремонт значно дорожчий. зразу б докупила лапки(для потайного замка напр., голки для трикотажу).
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення Liljondr » 12 березня 2012, 00:32

от, дівчата - дякую
і цікаво, Леся, чого не спішити з покупкою? ;)

і підскажіть де купуєте в інтернеті?
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення Tajga » 12 березня 2012, 01:47

Liljondr написав:і підскажіть де купуєте в інтернеті?

де я купувала, я вже писала. Ну і, на мій погляд, краще все-таки звертатись у профільні (суто швейномашинні :hi: ) інтернет магазини, а не в гіпермаркети усіслякої електроніки. По-перше, там можна отримати більш кваліфіковану консультацію, по-друге одразу закупити якісь аксесуари до купи (голки, лапки тощо). Якщо все-таки вирішу розоритись на розпошивочну машину, то буду купувати тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Розпошивалки там найдешевше в неті (сьогодні дивилась), за машинки не скажу, правда. Плюс давно вже працюють, бо гарантійний талон на їх сервіс-центр мені давали ще з машинкою (6 років тому). Ну ще Швейний світ теж давно існує, російська, здається контора, в Києві є декілька салонів-магазинів під їх маркою. Правда, там трохи дорожче, якщо не помиляюсь. Ну і зрештою, правила купівлі в неті ніхто не відміняв. :wink:
А, ще загалом всі працюють з НП з післяплатою, тобто можна додатково перестрахуватись.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення світланка 2011 » 01 березня 2013, 11:01

Я у вас на форумі новенька ,але скажу Вам свою думку у мене машинка чайка яка випускалась ще в 90-х роках ,але я нею дуже задоволена. На ній можна шити і вишивати вона з педалькою і головне вся начинка металева ,і запчастини до неї можна найти ,а не так як теперішні пластмасові начинки ,але вибір за кожним окремо я тільки поділилась своєю думкою. На сландо їх можна купити за нормальну ціну і навіть з пересилкою буде вигідно її отримати. Бажаю всім гарного вибору і ще раз наголошую ,що це тільки моя думка. :wink:
світланка 2011 Офлайн


 

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення Tajga » 01 березня 2013, 14:01

Я шила одного разу на Чайці. З електроприводом. В моєї свекрухи така. Дійсно хороша машинка, якщо за нею доглядати, як, загалом і за любою технікою. Набір лапок пристойний і шиє добре.
Ще непогано мати під рукою номер хорошого майстра про всяк випадок. Бо так само з любою машинкою можна накрутити так, що не розбереш. І необов'язково діти будуть помагати, мама і сама справиться. :yes:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення flash-ka » 01 березня 2013, 20:59

у мене італійська ( там інструкція на італ, франц, і німец. мовах )))))
у мами дві чайки і зінгер. механічні ніжні. класні ,бо шиють усе від шовку до шкіри і спецовки.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення Liljondr » 04 квітня 2013, 15:12

Дівчата а фірма MINERVA? як
ось найшла за нормальну ціну і ще й з оверлочними стіжками

експерти зацініть? будь-ласка

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення nadusha » 06 квітня 2013, 08:32

Ліля! Я не експерт, але можу здати точку, де купляла свою. Теж спочатку рила в Неті, випитувала в магазинах. Знайшла на форумі файного міста дядька, що продає і нові, і б.у. швейні машинки, ще й сам майстер. Є в нього на Мазепи майстерня-магазин, живе в селі коло Львівської. Я розказала, на яку суму розраховую, що я хочу від машинки, і він підібрав мені. Я взяла стареньку Верітас Рубіна, електрична, ножна(ціна 600 грн). Поки що задоволена її роботою. Підгинала джинси, шила, обметувала. Отут координати
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення vikilandi » 12 квітня 2016, 20:16

Дівчата, чи хтось з форумчанок купував машинки в магазині "Швейний світ" на Коперника?
Цікавить як вони виконують свої гарантії.
Прочитала в неті,що це росіська мережа. І залишився післясмак від спілкування з продавцем того магазину. Тепер вагаюсь чи варто з ними звязуватися... :confused:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: На що звертати увагу при виборі швейної машинки

Повідомлення Галинка 13,06 » 12 квітня 2016, 21:34

vikilandi написав:Дівчата, чи хтось з форумчанок купував машинки в магазині "Швейний світ" на Коперника?
Цікавить як вони виконують свої гарантії.
Прочитала в неті,що це росіська мережа. І залишився післясмак від спілкування з продавцем того магазину. Тепер вагаюсь чи варто з ними звязуватися... :confused:

Я купляла там свою машинку))) Була задоволена на 100%, заходила туди кілька раз перед тим як купити, продавець мені розказав показав, йшла за однією маркою але після спілкування із продавцем і пошуками в неті купила іншу, поки що гарантію не випроьовувала бо купила тільки в жовтні, але мені там все сподобалося на відміно від магазину на Островського. В мене склалося враження що там хочуть конкретну модель впихнути і показують тільки одні марки а не різні. а на Коперника мені всі показали і розказали)
Продавець був молодий чоловік років 30. Може ви на когось іншого попали
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Поперед.Далі

Повернутись до Шиття



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron