найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: ТОРЧ-інфекції

07 липня 2013, 22:06

Дивно, але мене з Баму на торчі не посилали. А на Замковій - то було обов'язково, наскільки я пам'ятаю.

Re: ТОРЧ-інфекції

07 липня 2013, 22:07

Мене посилали з Баму.

Re: ТОРЧ-інфекції

07 липня 2013, 22:08

ГМ... може то від лікаря залежить. Або в мене ще всьо впірєді?

Re: ТОРЧ-інфекції

07 липня 2013, 22:10

Від лікаря залежить. Коли я прийшла здавати ті торчі, ті працівники лабораторії глянули на прізвище лікаря і сказали: "А, ну ця в своєму стилі" (направила на всі аналізи, які існують) :crazy:

Re: ТОРЧ-інфекції

08 липня 2013, 08:44

Мене теж з БАМу посилали в "Благовіст" на торчі. але не всі.

Re: ТОРЧ-інфекції

08 липня 2013, 09:10

TaniaPicaSSo написав:Від лікаря залежить. Коли я прийшла здавати ті торчі, ті працівники лабораторії глянули на прізвище лікаря і сказали: "А, ну ця в своєму стилі" (направила на всі аналізи, які існують) :crazy:

в мене було те саме :yes: Тань, пам"ятаю, в нас одна дільнича-гінекологша, тому не дивно

Re: ТОРЧ-інфекції

08 липня 2013, 11:45

Я не ходила здавати аналізи на торч-інфекції під час вагітності тому, що знала , що то безполезно. Почувала себе чудово, особо так нічо не турбувала. Та була проінформована, що навіть якщось там виявлять то під час вагітності лікувати не бажано. Ці аналізи потрібно робити до вагітності.

Re: ТОРЧ-інфекції

08 липня 2013, 19:00

stella123 написав:Ці аналізи потрібно робити до вагітності.

+1
Вагітній, особливо в другій половині терміну, вони ні до чого.
Пошепки: я вже друге направлення "гублю", бо тикнули без пояснень, тільки потім дізналась, що платно, :ireful: , тож вирішила ігнорувати.
Дивлюсь, що мої походи в ЖК схожі на гру "Зроби іншого дурнем". Поки що нічия. :В):

Re: ТОРЧ-інфекції

22 липня 2013, 23:47

На торч -інфекцію треба завжди здавати аналіз, адже ви наражаєте на небезпеку вашу ще не народжену малечу.

Re: ТОРЧ-інфекції

23 липня 2013, 08:05

а толку здавати? в мене виявили герпес i пiшла я до iнфекцiонiста та виписала притифлазид, той який всiм виписуе i сказала в яку аптеку йти купляти. все лiкування. а аналiзи я доречi здавала в лабораторii на територii 2 лiкарнi. то в сiнева менi порахували 700 грн а там 300.
Відповісти