Глобальні оголошення!



Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Повідомлення Kristy1 » 07 жовтня 2015, 17:49

Привіт, дорогі мамусі!
Турбує мене одне запитання. Моєму синочку 2,5 місяці, ми виключно на ГВ. Протягом двох тижнів спостерігаю у випорожненнях прожилки крові, тоненькі, як павутинка. Деколи більше, часом менше, деколи взагалі немає. Дитина набирає вагу нормально, за два місяці - 1800 та 1400 приросту.
Чи у когось було таке?
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Повідомлення nelly » 07 жовтня 2015, 19:18

а педіатр що на це каже?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Повідомлення Kristy1 » 07 жовтня 2015, 20:48

Педіатру про це не призналися)), покищо спостерігаємо за малим. Не хочемо походів по лікарняних кабінетах. Прочитала в неті, що найімовірніше це алергія на БКМ - білок коров' ячого молока. Я перестала істи молочне, проте покищо ситуація не змінилась((.
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Повідомлення TattyMummy » 11 жовтня 2015, 21:58

Просто напевне немає мамусь, які б стикались з такою проблемою. А щось радити і абсолютно не бути компетентним в ситуації, яка стосується здоров"я дитини неправильно чи не так?
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Повідомлення Тиха » 11 жовтня 2015, 23:30

Був час, теж мене турбували дитячі випорожнення - то іх колір, то густина, а найчастіще - іх довга відсутність :impossible: Так от з того, що траплялось на очі в неті, зробила висновок, що ті прожилки- таки привід звернутись до лікарів. І не чекати по кілька днів відповіді від некваліфікованих мамочок :yes: А чому не признались педіатру?
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Повідомлення Kristy1 » 11 жовтня 2015, 23:59

Тиха написав:А чому не признались педіатру?

нас обов'язкові щомісячні візити до педіатра вганяють в депресію :scare: Точніше не так сам прийом, як черги. Тим більше начитавшися історій про походи власне з такою проблемою, менш за все хочеться звертатися до лікаря, який в першу чергу випише купу непотрібних ліків, від яких доведеться після того лікуватися. Ми обоє з чоловіком медикофоби :crazy:
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Повідомлення Арія » 12 жовтня 2015, 00:35

які черги ??? З дитиною до 1 рочку всі йдуть без черги до будь-якого лікаря !!! А педіатру варто розказати, послухати її думку і зробити свої висновки, якщо є сумніви то піти ще до когось - так роблю я.
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Повідомлення Marichka » 12 жовтня 2015, 09:11

Мене б теж насторожило...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Повідомлення Kristy1 » 14 жовтня 2015, 11:25

Арія написав:які черги ??? З дитиною до 1 рочку всі йдуть без черги до будь-якого лікаря !!!

Справа в тому, що з дитиною до 1 рочку не лише ми одні приходимо, в чому обидва рази мали чудову нагоду переконатися. Тому йти позачерговий раз, і знову псувати собі настрій, що підчепимо за час чекання якусь болячку (що дуже руйнує мир, бо усвідомлюю, куди прийшла, і що сюди не лише на планові огляди приходять, і не лише з переломами) зовсім немає бажання.
Арія написав:А педіатру варто розказати, послухати її думку і зробити свої висновки, якщо є сумніви то піти ще до когось - так роблю я.

Я не вживаю для підстраховки ніяких ліків, які мені намагалися підсунути під час вагітності, і дуже скептично ставлюся також до всіляких підтримуючих вітамінів, велика частина яких прописується заради експерименту.
В нас дуже чудовий педіатр, але як людина, а не спеціаліст. Сподіваюся вона стане з часом і хорошим лікарем, бо прислухається до відвідувачів, а не проштовхує совкові методи, як це робить її медсестра. Досвідчені спеціалісти якраз нам і казали поки що не панікувати. За той весь час, поки в нас є ця проблема, я начиталася в неті купу жахливих історій з подібним випадком, коли лікарі (педіатри, хірурги і тд) відразу прописували купу ліків, і це тільки обтяжувало ситуацію, а насправді це в основному виявлялася алергія. Дивно, що ні в кого таких проявів не було тут, я думала це не рідке явище, тому і хотіла саме тут спитатися, чи було в когось таке.
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Прожилки крові у випорожненнях новонародженого

Повідомлення Ulkanet » 14 жовтня 2015, 14:20

Kristy1 тепер ви переконалися, що це не "не рідке явище".
а якщо є підозра на алергію, то краще виключити з власного раціону сильні алергени (їх не так вже і багато :wink: ). пошукайте в Інтернеті є цілі таблиці з алергенів. :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей