найбільший родинний форум Тернопільщини

Тему закрито

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

01 серпня 2011, 17:33

Зображення

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

01 серпня 2011, 17:53

taranjka, супер!!!! :clapping2:
чесслово, роздрукую цю фотку і буду бабулям в носа тикати, щоб поменше цабаніли на рахунок фесту, дощу, палатки і дитини

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

01 серпня 2011, 18:49

taranjka написав:-Вагітним і годуючим жінкам, а також особам із слабкою психікою і схильністю до епілепсії, відвідування заходу не рекомендується. :lol:



ОГО, а що ж там таке буде?

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

01 серпня 2011, 19:04

А 6-7 липня в Монастириську будуть Дзвони Лемківщини, хтось буде?

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

01 серпня 2011, 19:15

Ти певно сплутала, то буде в серпні, правда?

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

01 серпня 2011, 19:34

ой, в серпні...

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

01 серпня 2011, 23:37

хтось їде на Фестиваль гір 6-7 серпня?

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

02 серпня 2011, 02:29

slobodianka написав:А 6-7 липня в Монастириську будуть Дзвони Лемківщини, хтось буде?

я планую лише на один день заскочити, прикупити малій всяких крайок і котасиків, бо на цьому фесті найширший вибір ;-) . Тому якшо би й ви їхали, то я би може й притусувалася до вас ;-)

А про пункт правил з Заходу - цілком нормальне зауваження. Після минулорічного фесту я би теж не радила тій категорії людей туди їхати. Видовище ще з тих... Вагітну можуть штовхнути нетверезі, епілептикам не варто, бо мигаюче світло, слабонєрвним теж не дуже добре, коли бачать це обриганство... Таким пунктом адміністрація знімає з себе всяку відповідальність за наслідки. Я б до речі, цей пункт давала тепер практично для усіх фестів... От тільки про годуючих я шось не дуже тойво... На них який негативний вплив має фест? То шо мама може розізлитися? Чи шо?

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

02 серпня 2011, 09:58

happymami написав: Після минулорічного фесту я би теж не радила тій категорії людей туди їхати. Видовище ще з тих... Вагітну можуть штовхнути нетверезі, епілептикам не варто, бо мигаюче світло, слабонєрвним теж не дуже добре, коли бачать це обриганство... Таким пунктом адміністрація знімає з себе всяку відповідальність за наслідки. Я б до речі, цей пункт давала тепер практично для усіх фестів...

а мені не зовсім зрозуміло нашо нормальним людям туди їхати за таких обставин? а не лиш вагітним,слабонєрвним чи епілептикам :grin:

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

02 серпня 2011, 13:01

Перлинка написав:
happymami написав: Після минулорічного фесту я би теж не радила тій категорії людей туди їхати. Видовище ще з тих... Вагітну можуть штовхнути нетверезі, епілептикам не варто, бо мигаюче світло, слабонєрвним теж не дуже добре, коли бачать це обриганство... Таким пунктом адміністрація знімає з себе всяку відповідальність за наслідки. Я б до речі, цей пункт давала тепер практично для усіх фестів...

а мені не зовсім зрозуміло нашо нормальним людям туди їхати за таких обставин? а не лиш вагітним,слабонєрвним чи епілептикам :grin:

ну нормальны ъздять на музику, лытературу та ыншы види програм фестивалыв)))))
Тему закрито