Глобальні оголошення!



Маски для обличчя

Модератор: Yummy mummy

Маски для обличчя

Повідомлення Natalinda » 03 квітня 2010, 00:08

А скажіть чи використовуєте ви живильні маски власного виробництва? А які?

Улюблена і найпростіша маска моєї мами, це колечка свіжого огірка :beauty:
Я теж люблю шкірочкою огірковою лице протерти, але от чи допомогає шось той огірок незнаю :unknown:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Маски для обличчя

Повідомлення mala-karta » 03 квітня 2010, 10:02

і я протираю, але теж не знаю, чи помагає :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Liza » 03 квітня 2010, 20:40

і я протираю огірком обличчя. моя бабуся мене цього навчила. в неї було мало зморщок - припускаю, що то справа рук огірка.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Melisa » 04 квітня 2010, 00:15

А я частенько, як чищу дитині яблуко, то шкіркою (вн. стороною) протираю лице. Про результат не можу нічого сказати. Єдине, дівчатка, чим старша роблюсь, тим більше починаю задумуватись над отими всякими хитрощами для збереження молодості шкіри. Оце почнеться тепер! :scare:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Natalinda » 05 квітня 2010, 22:11

Я якогось одного літа бавилася чи то балувала себе.
Чавила трохи соку з ягід, калабуцькала той сік з мукою і наносила на обличчя, потім теплою водою змивала.
памятаю що приємні відчуття були на шкірі.
требабуде цього літа вплотну тим зайнятися...........молодість минатиме потроху.........треба її поміцніше привязувати
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Маски для обличчя

Повідомлення lore1ei » 16 квітня 2010, 11:53

дуже гарно очищує шкіру скраб з меду і морської солі. Легко промасажувати і змити теплою водою. Потім можна нанести якусь олійку, мигдалеву чи кокосову наприклад.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Любов » 16 квітня 2010, 15:37

Мені подобається маска з меду і запареної натуральної кави, все змішати (скільки не шкода ;) ) виходить чудовий скраб, раз в тиждень втирати круговими рухами в шкіру всього тіла, потім змити під тепленьким душем і нанести кремчик для тіла. відчуття після такої процедури неперевершені.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Маски для обличчя

Повідомлення pepi » 16 квітня 2010, 21:17

Я купила маску на основі грязі мертвого моря від DermaLinea. 1 пакетик використовую на обличчя до 3 разів. Після цієї маски шкіра дуже м"яка як у малюка. Вона абсолютно несушить шкіру і робить її гладкою і дуже приємною на дотик. Мій чоловік також використовує собі ці маски ( у нього проблемна шкіра).
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Маски для обличчя

Повідомлення IREN » 18 квітня 2010, 18:30

Кавова гуща і мед- натираю все тіло і маю такий шкребок- масажер і втираю, щоб підвищити кровооббіг і потім змиваю гелем для душу.
Для обличчя- білок яйця, огірок- в мене комбінована шкіра. І вот хочу купити собі ще маску від Авен( Франція), якусь. Маю багато чого з тої фірми і дуже задаволена. :kiss:
IREN Офлайн


 

Re: Маски для обличчя

Повідомлення IREN » 20 квітня 2010, 15:00

Ще дещо нагадала- колись таке робила і от сьогодні зробила знов- закип'ятити воду- 1 л і закинути в неї пів чайної ложки ромашки, кропиви і м'яти- секунди 2 покипить і вистигне і тоді взяти таку ємкість для льоду і залити туди проціджений настій трав ( також можна використовувати і ємкість, де були цукерки, але заливати тільки охолдженим), і в морозилку. А потім щодня протирати 1 кубиком льоду обличчя, ділянку навколо очей, шию, груди( тільки не під час годування). Сприяє розгладження зморшок і взагалі шкіра стає здорова і сяюча, а на грудях- підтягується. :)
IREN Офлайн


 

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей