найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Як ви купаєте малюків?

29 червня 2011, 16:15

Так сумно... ми з мацьопиком саменькі, татко наш поїхав на декілька днів.... :( Він тільки за двері вийшов, а я вже скучаю! :cry: Треба когось викликати на вечірнє купання, бо ше сама не справлюсь...

Re: Жаліємось :( 2

29 червня 2011, 16:21

flower написав:Треба когось викликати на вечірнє купання, бо ше сама не справлюсь...

если некого призвать на помощь, вечернее купание можно отменить, обойтись обтиранием

Re: Жаліємось :( 2

29 червня 2011, 16:38

Shalimar написав:
flower написав:Треба когось викликати на вечірнє купання, бо ше сама не справлюсь...

если некого призвать на помощь, вечернее купание можно отменить, обойтись обтиранием


та ну 3 дня без купання, я думаю якась з сетер прийде вже помогти, (зараз буду обдзвонювати) тим більше шо після купання мала спить краще і я висипаюсь з нею.

Re: Жаліємось :( 2

29 червня 2011, 16:42

flower обовязково викликай і тобі веселіше буде!

Re: Жаліємось :( 2

29 червня 2011, 16:53

flower написав:та ну 3 дня без купання
а что такого?
flower написав:після купання мала спить краще і я висипаюсь з нею.
аааа ну, это аргумент

Re: Жаліємось :( 2

29 червня 2011, 18:52

flower написав:Треба когось викликати на вечірнє купання, бо ше сама не справлюсь...

я купаю сама з допомогою такої гірки

Зображення

Re: Жаліємось :( 2

29 червня 2011, 19:12

Перлинка написав:я купаю сама з допомогою такої гірки

а моя верещить в ній як недорізана, то мусимо з чоловіком купати :(

Re: Жаліємось :( 2

29 червня 2011, 19:17

а приготовить все заранее и купать на своей руке? ладонью держать за подмышку ребенка, получается его голова на кисти взрослого
я могла справиться сама

Re: Жаліємось :( 2

29 червня 2011, 19:22

Shalimar написав:а приготовить все заранее и купать на своей руке? ладонью держать за подмышку ребенка, получается его голова на кисти взрослого
я могла справиться сама

мені не получається :cry:
тай ми плаваємо, а не миємося. то роздурівшуся дитину самій дуууууууже важко вийняти

Re: Жаліємось :( 2

29 червня 2011, 19:27

Sawwku написав:мені не получається :cry:
тай ми плаваємо, а не миємося. то роздурівшуся дитину самій дуууууууже важко вийняти

тем более, обеими руками держать можно
а что делают 4 руки? ))
Відповісти