найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Як попрати пуховик?

15 квітня 2011, 14:43

дівчата, а як попрати пуховик і як його сушити потім?

Re: Як попрати пуховик?

15 квітня 2011, 14:49

Я в мішок для прання гарненько складаю, і на самий лагідний режим
Сушу на плечиках на вулиці, думаю можна і на балконі, але якусь мищину побільше під нього поставити шоб стікала вода

Re: як попрати пуховик?

15 квітня 2011, 14:54

я перу як і всі речі, звичайним порошком(хоч радили рідкий та від нього розводи лишались) на 40 градусів із віджимом, сушити на батереї не можна, бо висохне з розводами білими, краще просто повісити на сушку чи на якомусь шнурку, ну одним словом в кого як і де.... головне шоб не різко сох. коли висохне тоді треба той пух розправити, бо він збивається в купки, я роблю то руками а потім його тріпаю, сестра шоб не паритися з тим товкла свої пуховики завжди тріпачкою такою до ковриків... от такий у нас спосіб... може хтось знає і шось краще... один пуховик відносила 5 років, тепер інший маю і всі прала так.

Re: Як попрати пуховик?

15 квітня 2011, 15:29

а можна його милом запрати? а то в районі кишень він конкретно так вичовганий

Re: Як попрати пуховик?

15 квітня 2011, 15:31

ну якшо запрати а тоді постірати то так, а якшо просто запрати то висохне погано

Re: Як попрати пуховик?

15 квітня 2011, 15:33

і я перу пуховик, як звичайний одяг, правда в пралку кидаю декілька тенісних шариків, так пух не дуже збивається.

Re: Як попрати пуховик?

15 квітня 2011, 15:36

я читала з мячиками перуть :?

Re: Як попрати пуховик?

15 квітня 2011, 16:04

Завжди прала в машинці. Делікатний режим і температура 30-40 гр. Потім на плечики і на балкон.
Якщо боїшся, що вилізе пух - то тут ніхто не зарадить, якщо неякісна тканина. Але якщо не лізло за цілу зиму, то в принципі можна не переживати.
О, в нього на бірці має бути написано режим прання.
А особливо брудні місця чи плями і справді можна попередньо запрати милом.
Розводи будуть, якщо забагато порошку і замало полоскань.

Re: Як попрати пуховик?

16 квітня 2011, 01:45

я колись читала, що пуховик не на плечиках сушити, а на якійсь горизонтальній поверхні, а потім пух руками розбити, але сама того не робила.

Re: Як попрати пуховик?

16 квітня 2011, 02:36

у моєму машинка перекреслена, але змоги занести в чистку не було і я закинула на 40 градусів + додаткове полоскання, сушила горизонтально, потім підбила пух= як новенький
Відповісти