найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Що готуватимете на Великодні свята?

31 березня 2010, 12:07

Що готуватимете на свята???

Re: Пасхальний стіл

31 березня 2010, 14:21

думаю, що цього року вперше не будемо купувати кубаси і шинки, а самі спечемо мнясо (стараюся не їсти кубаси, тому що ГВ). чоловік вже купив "матеріал".
більше поки-що не знаю.

Re: Пасхальний стіл

31 березня 2010, 16:28

ми првезли кобасу зо села :)
і м'яска спечемо :) і сала :) і хрін зробимо, і яйка розмалюємо :)

Re: Пасхальний стіл

31 березня 2010, 18:25

а ми ніц :cry:
у нашого тата дедлайни горять на понеділок, ми тут зрання до смеркання саменькі. навіть в магазин нема кому нас завести.

сьоні будем макарони їсти, ьо вже нічого більше не залишилося :(

зате наш тато пообіцяв знайти час, щоб завести нас в церкву. ми хотіли в українську греко-католицьку, але до неї далеко їхати, 4 години по моєму. підем в візантійську. потім напишу точніше. я не дуже розбираюся в конфесіях.

Re: Пасхальний стіл

31 березня 2010, 22:24

гра з вогнем, а де ж то ви так запропастилися? :scare:
А ми теж не будемо нічого виготовлювати, бо лишаємося самі з Христинкою. (далі в темі жаліємося) Так: Паску купимо, шинку -бабуся принесе, яйка нафарбуємо...і більше, ніби, нічого...може ще якийсь салатик збацаємо... :???:

Re: Пасхальний стіл

31 березня 2010, 22:28

на скільки я знаю, то гра з вогнем десь аж на півдні (чи я помиляюсь :?: ), а там з церквами туго. Не то, що в нас, на кожному кроці. :!:

Re: Пасхальний стіл

31 березня 2010, 23:06

А я завтра зранку буду пасочку пекти. От пожаліюся в іншій темці і мають з першого заходу вдатися, бо в суботу вже певно не встигну, поки будуть святити.

Re: Що готуватимете на Великодні свята?

24 березня 2011, 20:10

давайте вже думати щось :clapping2:

я от думаю і нічо не можу придумати крім паски (бабки)

Re: Що готуватимете на Великодні свята?

24 березня 2011, 21:24

а ми будемо пекти пасочку,робити крашанки,ковбаску,паштет,зайчика і печене мяско буде робити бабця і передасть вже готове.Ще зваримо холодець,будуть голубці,якісь салати.Напевне будемо мати багато гостей,то ж давайте ще якісь ідеї :idea:
p/s а з церквами,особливо греко-католицькими,тут на півдні і справді трохи туго,але нам добре,бо церква вдома) :-|

Re: Що готуватимете на Великодні свята?

24 березня 2011, 21:34

а як ви зайчика робите? бо ми теж любителі зайчиків ;-)
Відповісти