Глобальні оголошення!



Слінг з кільцями. Потребую допомоги!

Слінг з кільцями. Потребую допомоги!

Повідомлення Natalinda » 25 січня 2010, 19:44

Привіт, Оленка! Насилу добралася до компютера. Як я вже писала слінг в мене зявився ще до народження синочка, я була переконана, що він знадобиться, а дати собі ради досі не можу. Отже:
Дитина в мене одна, хлопчик - Юрчик! Народився 3.100, Зараз нам майже 5 місяців, важимо 7.100. Слінг придбала з кільцями в школі материнства. Такий як Даша виставила на продаж (кільця в мене малі). Заходила я на той сайт (слінгоконсультант) пробувала робити як там написано. Вдіти вділа, дитинку вроді "засунула" (пробувала на животі і на бедрі), проблема в тому, що синок не розводить настільки широко ножки, щоб сидіти так як на тих фото. і ще в мене постійно тікає той нижній бортик з під колінок, тому боюся що дитинка висковзне. От такі в мене діла невеселі в тому плані. Нажаль з фото в мене зараз проблематично. Якщо можете щось порекомендувати з описаного буду вдячна! :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Olenka » 26 січня 2010, 02:07

Привіт, Natalinda! :) Дуже рада, що ти дійшла до комп"ютера, і спробую допомогти.

По-перше, про слінг і можливі технічні проблеми :). Саме з цим слінгом може бути дві проблеми, через які може не вдаватись правильно розмістити там дитину. Це: 1) завеликий розмір - якщо в вертикальній позиції неможливо плотно притягнути до себе дитину, якщо заважають синтепонові бортіки; 2) замаленькі кільця. З першою проблемою можна поборотись - випороти з бортиків синтепон, який заважає (сантиметрів по 15-20 з обох боків) до тих пір, щоб без дитини слінг можна було затягнути на себе плотно (щоб не лишилось місця на дитину).
З другою проблемою найкраще боротись заміною маленьких кілець на кільця більшого диаметру. (Маленькі кільця - це проблема, бо дуже тяжко регулювати окемо верхній, нижній бортік і серединку) Але, якщо нема інших кілець, можна спробувати скласти хвіст в кільцях так, як він зшитий. А потім шукати в кільцях верхній край, нижній і серединку, щоб плотно притягнути до себе дитину полотном. Або просто спочатку ідеально відрегулювати положення один раз (можна з допомогою грубої чоловічої сили ;)), а потім знімати-одягати відрегульований слінг, як слінг-кишеню. Якщо я щось недостатньо зрозуміло описала словами, питай - ще спробую пояснити.


По-друге, про те, що Юрчик не розводить ніжки, як треба. Можна навчити його це робити. Яким чином? По-перше, носити самій дитинку без слінгу обличчям до себе з розведеними ніжками, піджатими колінками (колінка вище попи) і попросити носити його так усіх родичів. Так, як ніби, "присаджуєш" його собі на талію, щоб обнімав талію ніжками.
Ще простіший спосіб - вчити хлопця сидіти на бедрі без слінгу. Це можна робити з 3-х місяців, вам самий час. Ви ще не пробували? Дитина має навчитись триматись ногами, стискаючи колінками; триматись руками за одяг мами, балансувати, коли мама рухається; а мама має підтримувати рукою тільки спину дитини, попа не сповзає, бо дитина тримається сама ногами. Звичайно, одразу так все ідеально не получиться, треба час, щоб дитина навчилась. Але ефект від носіння на бедрі буде вже практично одразу - Юрчик звикне до положення з розведеними ніжками і піднятими колінками. Для того, щоб дитина зрозуміла, що від неї хочуть і вчилась триматись, можна періодично давати йому "з"їзжати" вниз, показувати, що може получитись "бух", якщо не буде триматись. Головне, це робити системно і постійно - кожного дня, починаючи з 5 хвилин, поступово збільшуючи час. А з дитиною на бедрі можна зробити купу домашніх справ.


Про тікаючий нижній бортік - якщо хлопець звикне до положення із розведеними ніжками і колінками вище попи, бортік почне менше тікати :).
- Спробуй спочатку положення "на бедро" - там бедро обмежує тікання вниз, можна бути більш спокійною, що нікуди не втече.
- Під час одягання слінгу все зайве полотно слінгу треба забирати із спинки і підтикати під попу так, щоб дитина "сиділа" на слінгу (полотно проходило між мамою і дитиною).
- Ще можна спробувати сильніше притягнути нижній бортік (для цього бортіки в кільцях мають регулюватись по-окремо і бортіки не повинні заважати притягнути плотно).
- Також, з самого початку, і під час носіння дуже слідкувати за правильністю посадки - коліна вище попи, спинка плотно притягнута до мами.
- Якщо треба, поки ви вчитесь, час від часу поправляти посадку дитини (піднімати колінка, натискаючи на п"ятки) і поправляти слінг - підтикати тканину під попу.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Olenka » 26 січня 2010, 15:19

Повідом про результати експериментів ;)
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Natalinda » 27 січня 2010, 16:34

Ми трішки прихворіли, тому експерименти відклали. Поки тільки ношу Юрчика з розведеними ніжками "колінка вище попи". :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Olenka » 28 січня 2010, 00:13

Молодець! :)
Як хлопець, не возмущається? Назарчик спочатку навіть не хотів на бедрі сидіти, возмущався.
Виздоровлюйте! :)
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Natalinda » 28 січня 2010, 00:50

Поки він не дуже добре розуміє, що я від нього хочу, але мама в нього вперта.
Дякую!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2010, 12:44

Ми вже трохи носимося, я вже можу щось зробити, а Юрчик відповідно з відкритим дзьбком поспостерігати. Починаю дозрівати до новшеств! Тому знов питаннячко, Оленко, може підкажеш де можна в Тернополі знайти ті великі кільця, може я втрафлю їх перешити :?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Olenka » 26 лютого 2010, 23:03

Молодці!!! :) Як ви носитесь? Вертикально спереду?
Про кільця - пишу в особисті повідомлення.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2010, 23:09

Ми носимося спереду і збоку, тобто на бедрі, Юрчику вже почало подобатися, а я то вообше в захваті: і руки вільні і дитина біля серця :dance: :dance:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Natalinda » 25 березня 2010, 18:54

Так Olenka, я нарешті знов звітую. Яко швея з мене мяко кажучи ніяка, а наскільки я зрозуміла, кольца перешити краще і надійніше на машинці, то прийшлося просити людей в яких не дві лівих, як в мене тим ділом зайнятися. Нарешті маю результат. З тими великими кольцами сама собі можу регулювати силу натягнення, тому ношу нині цілий день то на одне плече, то на друге. Тішуся страшно, бо нічо не болить. ДЯКУЮ ще і ще раз!!! :rose: :kiss:

Яке то чудо інтернет!!!
Яке то чудо цей форум!!!
Яке то чудо ти Оленко!!!
:rose: :rose: :rose:

Вже навіть мама моя каже, дивися як йому там добре :yahoo:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Слінгоконсультації



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей