Глобальні оголошення!



Плануємо на море

Модератор: taranjka

Re: Плануємо на море

Повідомлення mala-karta » 16 березня 2011, 10:29

а ми їхали поїздом - вечір, ніч і до обіду.
Було досить навіть добре :)

Єдине "но" - з малим на поличці тісно :(
Самого я боялася класти, щоби не впав, а з ним то боялася крутитися і в результаті, не виспалась.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Плануємо на море

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2011, 10:39

mala-karta написав:а ми їхали поїздом - вечір, ніч і до обіду.
Було досить навіть добре :)

Єдине "но" - з малим на поличці тісно :(
Самого я боялася класти, щоби не впав, а з ним то боялася крутитися і в результаті, не виспалась.

у нас в поїзді була така спека,що чокнутись можна було,і їхати майже 1,5 доби,мала ще не ходила,але дуже хотіла ,то доводилось весь час її водити по вагону по черзі ,щоб вона заглядала в кожне купе.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Oksana » 16 березня 2011, 10:52

А ми якщо в Крим, то тільки машиною. Ну от не уявляю я поїздку зі своїми двома, і в поїзді :crazy: Та я машиною як на мене таки легше, є кондиціонер, можна зупинитись десь, навіть на переночувати, зупинитись, побігати вволю, на свіжому повітрі, а не з пахнючими носками :scare: Ну, але то мені так ;-)
Але я також якось більше на літак настроїна, і на комфортний відпочинок ;-) Чула також про Хорватію і ще Чорногорію, ніхто незнає що і як там?
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення mala-karta » 16 березня 2011, 10:58

Перлинка написав:у нас в поїзді була така спека,що чокнутись можна було,і їхати майже 1,5 доби,мала ще не ходила,але дуже хотіла ,то доводилось весь час її водити по вагону по черзі ,щоб вона заглядала в кожне купе.

а в нас Ромка вже був великий - 1.5 року, сам гарно ходив, спеки не було :)
туди їхали в купе, а назад - в плацкарті (не здогадалися взяти наперед білети)
назад було навіть веселіше :) З дітками грався :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Плануємо на море

Повідомлення mala-karta » 16 березня 2011, 11:00

Oksana, а я щось боюсь делко машиною.
Бо в поїзді виходить і походити можна, а дорога їдеться :)

А машиною же ж сидіти весь час.
Як там висидіти?
Хіба вночі їхати, но Ромка вночі вміє проснутися.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Плануємо на море

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2011, 11:06

flower написав:Незнаю чого ви так проти поїздки на машині, якшо є кондиціонер то це самий кращий спосіб добирання в Крим, вечері виїхали, вранці чи в обід вже там. А поїздом можу собі уявити :crazy: .

Згідна ,що багато залежить від того яка машина ,я раніше їздила комфортабельними,тому й дорога не втомлювала,а навіть прикольно було,правда то було без дітей,з дітьми далі 200 км я ніколи не їхала.Ми зараз якраз вибираємо авто і не можем оприділитись,бо з одного боку хочемо економну ,а з іншого вмєстітельну,щоб можна було 3 автокрісла розмістити-то лиш бус або мінівен,а такі машина економними не бувають :dash: .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2011, 11:15

Oksana написав:ще Чорногорію, ніхто незнає що і як там?


В Чорногорії була інша подруга,їм з 2-ма дітками обійшлось в 2000 євро.Дуже не задоволена.Місцеве населення хамовите,персонал в готелі також не надто ласкавий,каже що на відміну від турків,які дуже облесливі і намагаються догодити,то небо і земля.Багато кажуть ,що з дітками в турції найкраще ,там і анімація,дитячі розваги та майданчики і що саме важливо,що турки до дітей ставляться радушно.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення nemo_igor » 16 березня 2011, 11:30

mala-karta написав:а ми їхали поїздом - вечір, ніч і до обіду.
Було досить навіть добре :)

Єдине "но" - з малим на поличці тісно :(
Самого я боялася класти, щоби не впав, а з ним то боялася крутитися і в результаті, не виспалась.

Я навіть не уявляю як Ви витримали в спеку в вагоні. Минулого року їздили з компанією в Судак, то в поїзді можна було чокнутися від жари((( і це притому що в компанії було весело і намагалися не звертати уваги на жару.
А позаминулого року ми їздили з братом машиною з кондеціонером, то два тижні подорожей по кримському побережжі принесли одне задоволення і ніякого дискомфорту.
А тепер у нас маленьке чудо, то цього року постараємося хоча б в карпатах побувати)))
nemo_igor Офлайн


 

Re: Плануємо на море

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2011, 11:36

Дівчата,а кондиціонер безпечний для діток ,особливо маленьких?Бо остання наша машина,коли вже була доця не мала такої опції.Просто знаю ,що дорослі часто ним не користуються,бо потім шмаркають.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Oksana » 16 березня 2011, 11:51

Нє, ну і треба були ті перевороти в Єгипті?! :dash: Ідеальний варіант виходив, і комфорт і умови і ціни реальні... А тепер всі собі голови ламають...
А за кондиціонер, я чесно кажучи ще сама не дуже в курсі, як він на діток. Бо поки їздили тільки недалеко, і то осінь-зима. Минулого літа їздили не на своїй машині в село, то кондиціонер був включений (жара тоді була неймовірна), то вроді нічо, нормлаьно, не шмаркали, але ми дивились щоб не на дітей прямо дуло...
Але загалом я думаю будемо ближче до очі виїзджати, тоді і машин менше і не жарко так. Єдине, що тре перед тим добре виспатись, бо все таки дорога. Але до того часу вже і я б мала мати права, то будемо мінятись за рульом...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron