Глобальні оголошення!



Зміна уявлень про материство

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення pan_kotskyy » 31 січня 2011, 22:48

- кардинально помінялась думка на рахунок прививок, тепер я проти, раніше було пофіг і "як скаже лікар",
- ствердилась на рахунок вірності ГВ, признала для себе, що півроку годувати це зовсім не геройський вчинок і зовсім це не багато,
- за одно взнала, що дитина може вирости без соски,
- раніше думала, що в півтора року малий піде в садок, а я на роботу, ось вже 2,9 і ніхто нікуди і не думає рипатись,
- до року люто ненавиділа мамів, цьоць, бабусь, погляди яких відрізнялись від моїх(читати правильних), тепер заспокоїлась, кожен має право помилятись :).
- шкода, що інформація про слінги до мене дійшла, коли я вже рік малого на руках відносила, ну нічо, ще все попереду...
- відкриття продовжуються....
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення Nymydora » 31 січня 2011, 22:51

Я думала, що буду таааакою продвинутою мамашею: соску ні-ні, три роки в декреті, всі геть від моєї дитини, бо я тут виховую, розвиваючі методики мало не з пеленок і все таке... А ні... І соску дала, і на роботу вискочила, хоча потреби аж такої не було, і бабці-дідові спихаю, як тільки можливість з'являється... І методики лежать собі в куточку... І керують мною, всі хто хоче :( Теорія теорією, а практика виявилася трохи не така. А може то я сама винна, хоча і не дєвочка, і дитина дуже бажана, а не готова виявилася. Але і поганою мамою я себе не вважаю - так собі, середньо статистична.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення TanenRom » 31 січня 2011, 23:10

Русік написав:Я до народження дитина взагалі мислила інакшими категоріями. Не розуміла жінок, які в декреті більш ніж рік. Сама вже будучи вагітною мріяла, що повернусь до роботи місяців в 6, але зваживши на прохання мами перенесла той уявний термін на 1 рік))) Зараз малому 3,5 роки - з роботи основної звільнилась, про вихід на роботу на повний робочий день навіть мови немає!


у мене така ж ситуація була, навіть мама з мене сміється, чого на роботу не виходжу, а то геройствувала, малу - бабусі, а сама в 6 місяців на роботу!!!
у мене співробітниця прийшла до нас працювати коли малій виповнилось 11 місяців, тоді я вважала, ще це нормально, яка вона молодець, а зараз дивлячись на свою малу, не розумію, як її можна залишити на пів дня з кимось.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 00:13

pan_kotskyy написав:- до року люто ненавиділа мамів, цьоць, бабусь, погляди яких відрізнялись від моїх(читати правильних), тепер заспокоїлась, кожен має право помилятись :).

:thumbsup:
:zybu:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення мешканка » 01 лютого 2011, 23:25

а ще я відкрила для себе, який то важки труд материнство... і більше почала цінувати власну маму :) і зрозуміла багато з того, на що раніше обурювалась і ображалась у власному вихованні.
А ще я почала цінувати роботу педагогів, особливо тих, які працюють у садочку, а їм за те копійки платять... Та то непосильний труд і ніким не оцінений!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення happymami » 04 лютого 2011, 04:38

Сказала мені сьогодні одна дуже хороша мама двох дітей, що коли стаєш мамою, починаєш цінувати кожну хвилину життя і часто саме тому жінки творчо розвиваються в період декрету. Каже, ну шо ми робили до вагітності? лежали, читали, дивилися ТВ. А коли народилася перша дитинка - пішов процес навчання, самоствердження. самореалізації, пошуку і кожна хвилинка жиється не намарно
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення mala-karta » 04 лютого 2011, 10:56

а я перший рік така була рада (і відпочинкові від роботи в тому числі), що щось почала робити аж ближче до двох :zybu:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення Melisa » 08 лютого 2011, 23:33

happymami написав:і кожна хвилинка жиється не намарно

Оце точно. Бо поки дитя спить, намагаєшся зробити щось, шо не можна було зробити до того. Або спиш при можливості. І такий той сон солодкий! А як вдавалось поспати 2 години за ніч, то так раділа, наче подарунок отримала. А до вагітності, та і взагалі, до материнства, на шо той час тільки не йшов, лише не на користь. :stupid: :ugeek:
Як добре, що я стала мамою!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поперед.

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron