Глобальні оголошення!



Дисплазія кульшового суглоба

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення mavpusya » 02 грудня 2010, 19:56

Доброго дня, дівчата!
Підозрюю, що у донечки дана проблема. Несиметричні дві складочки і при розведені ніжок виникає щолчок в обидвох суглобах. Хочемо пройти обстеження узд у центрі Мультисоно, це десь на території міської дитячої поліклініки. Порадили звернутись там до Ревчук Володимира Сергійовича.
У дільничого ортопеда не були. Підемо після узд, щоб тричі в поліклініку не ходити.
Нам скоро 3 місяці. Щолчки і друга складочка зявились протягом третього місяця життя. Ніжки дитина розводить повністю. Можливо хтось мав таку проблему. Що порадите? До кого звертались?
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення kamisia » 02 грудня 2010, 19:59

Сходіть ще до ортопеда Кватира на Гоголя, дуже толковий дядько. Якшо його не буде (військомат) то Дзюбановська
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення Nymydora » 02 грудня 2010, 21:22

В нас на попі були несиметричні складочки - одна зайва (може ще є,але я вже давно не дивилася), і ніжки повністю не розводилися. А ще малий дуже любив перехрещувати ноги. І теж клацало щось там. Нас лякали теж дисплазією. Але до ортопеда ми не ходили, тільки, за порадою педіатра, зробили УЗД кульшового суглоба. Пройшли кілька курсів масажів і фізкультури, носилися в слінгу, робили вправи на розведення ніжок. Малий почав ходити десь після року, а за ручки - ще скорше, ноги рівненькі.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення Перлинка » 03 грудня 2010, 10:44

І нам десь в 5 місяців ставили дисплазію в дитячій поліклініці.Також прописали стремена та електрофорез(нічого з того не робили)
Ми звернулись в місцевий австрійський центр травматології та ортопедіїї до професора ,там нам сказали,що стремена -то вчорашній день,що в Європі ніхто вже давно дітей не мучає і їх не вдягає.Найвжливіше -то масажі та вправи такі що ніжки розводити,Вам мали показати ,радили робити до дуже часто ,чим частіше тим краще,не хочу брехати,бо вже добре не памятаю,але здається до 500 раз на день ,звісно загалом ,в різний час.Доця почала ходити в 1,2 міс,але все у нас ок :) .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Дисплазія

Повідомлення Любов » 15 січня 2011, 15:25

щойно приїхали від ортопеда, турбувало мене чому моя дитина відмовляється повзати, тільки за ручки ходити хоче, ось і маємо - у малючка вивих суглобчика ножки :( , виявляється це при родах зараз дуже поширена травма :gore: . але в два місяці нічого такого не виявили, також возила на обстеження, ну що тепер за лікарі :evil:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Жаліємось :(

Повідомлення mari » 15 січня 2011, 15:28

А ви в слінгу носите?
Що радять?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Любов » 15 січня 2011, 15:31

ношу від народження, казав лікар, що якби не слінг, то могло бути ще гірше
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Жаліємось :(

Повідомлення mala-karta » 15 січня 2011, 15:58

просто жах :(
Любов, а тпере що, треба вправляти? Чи шину?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Руженка » 15 січня 2011, 23:11

Любов написав:щойно приїхали від ортопеда, турбувало мене чому моя дитина відмовляється повзати, тільки за ручки ходити хоче, ось і маємо - у малючка вивих суглобчика ножки :( , виявляється це при родах зараз дуже поширена травма :gore: . але в два місяці нічого такого не виявили, також возила на обстеження, ну що тепер за лікарі :evil:


Йомайо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x Нам ставили діагноз при народженні дисплазія тазобедренних суставів........... Я спочатку не звертала уваги, бо сказали, що то має пройти....... Але як взнала, ЩО ТО ТАКЕ!!!!!!!!!То зразу побігла по лікарях!!!!!!!!!! Слава Богу, що в нас все виявилось нормально, дисплазія була не критичною і коли оглядали вже в лікарів, то все на 95% було добре. Сказали правда робити гімнастику! ТА МИ ГІМНАСТИКУ ВІД НАРОДЖЕННЯ РОБИМ!!!!!!!!СКАЗАЛИ, ЩО ЦЕ НАС ВРЯТУВАЛО ВІД БАГАТЬОХ ПРОБЛЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Розводила ножки по 10 разів за один раз.(жабка) Також круговими рухами розводила спочатку одну ножку, потім іншу - теж 10 раз. "Міряла" дитину(ручка+ножка). Коли почала сидіти мала, носила на бедрі і в слінгу - це справді допомагає.

Звичайно, нехай гімнастику вам краще лікар назначить, бо я не знаю вашої ситуації, АЛЕ ГОЛОВНЕ ВІР В КРАЩЕ, ЗАЙМАЙСЯ З ДИТИНОЮ, НЕ ПАДАЙ ДУХОМ!!!!!!!! Все мусить буде добре!!!!!!!!!!!!

А ще мені казали купати дитину в хвої.

Удачі Вам і Будьте ЗДОРОВІ!!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Любов » 16 січня 2011, 00:27

mala-karta написав:просто жах :(
Любов, а тпере що, треба вправляти? Чи шину?

будемо вправляти
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron