Глобальні оголошення!



Гості і гостина

Модератори: Natalinda, ksana

Гості і гостина

Повідомлення mari » 14 січня 2011, 17:47

Чи любите ви ходити в гості? Які приємні моменти у вас були в гостях? Як своїх приймаєте? І чи є у вас такі гості, яких не хочете приймати?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Гості і гостина

Повідомлення Руженка » 14 січня 2011, 18:14

Я дуже люблю гості))))))))))))))) Люблю і приймати,люблю і ходити в гості!!!!!!!!!! Це приємно, набираєшся певного позитиву, розбавлюєш повсякденність... І взагалі з приємними людьми завжди приємно зустрічатись))))))))))))

Люблю ходити до друзів, до старих знайомих і взагалі люблю знайомитись з новими людьми!!!!!!!!!!

В Тернополі, правда, в гості нечасто ходимо..........По-перше: чоловік не любить.........По-друге - всі мої друзі і знайомі в кременці.......
Руженка Офлайн


 

Re: Гості і гостина

Повідомлення Перлинка » 14 січня 2011, 18:44

І я люблю ходити і приймати,тільки я багато готуватись не люблю ,так щоб стіл ломався,а тоді те все викидати на другий день,як чоловік не матиме сили доїсти.А на чай і тортик "всегда пожалуйста".Завжди рада бачити хороших людей у себе в домі.
Правда не дуже люблю не жданих гостей ,як чоловік когось приволочить без попередження,бо мені ще треба морально налаштуватись,щоб було чим пригостити,щоб порядок був,інакше мені дискомфортно приймати гостей(то він вже так не робить :zybu: ,а раніше і з ночівкою бувало)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гості і гостина

Повідомлення Anyri » 14 січня 2011, 22:04

Перлинка написав:І я люблю ходити і приймати, тільки я багато готуватись не люблю ,так щоб стіл ломався,а тоді те все викидати на другий день,як чоловік не матиме сили доїсти.А на чай і тортик "всегда пожалуйста".Завжди рада бачити хороших людей у себе в домі.

Повністю згідна. Тільки мій чоловік часом дивується як я каву з печеньками-цукерками на стіл поставила, а випити не налила. А я й забуваю, що прийнято алкоголь на стіл ставити, сама цілком можу без нього обійтися і з гостями нам і так є про що поговорити :)
А "столи" готує мій чоловік - він любить "щоб все було як треба". Я йому звичайно допомагаю, але сама люблю щоб все було простіше.

А ще у нас колись була з дівчатами традиція - ходити в гості на печену картоплю з своєю квашеною капустою. Весело було. І просто.
Anyri Офлайн


 

Re: Гості і гостина

Повідомлення mari » 15 січня 2011, 11:39

І я люблю гостей. Люблю як у мами повна хата, немає де сісти. Змаленька любила з мамою ходити і татом. Це було для мене свято. А ще я в гостях завжди добре їла, хоч і вдома в 100 раз смачніше. Дивлюсь і моя мала така ж.
Зараз гостей приймаємо менше. Приймаємо добрих знайомих і друзів. Чужих малознайомих домовились з чоловіком мінімально приймати,мали різний досвід, потім забагато осуджень, хоч і немає в нас нічого особливого вдома, окрім виду з озера і каміну. То видно така укр.заздрість.
Особливо подружки доньки люблять лишатись спати, а я потім вночі хожу їх накриваю. :lol:А ще я завжди намагаюсь щоб було людям комфортно і затишно,все найкраще давати. Каже чоловік, що тому гості і люблять ходити.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Гості і гостина

Повідомлення мешканка » 15 січня 2011, 11:45

я дуже люблю і ходити в гості і приймати гостей. (правда, є люди, після гостини з якими не дуже комфортно почуваюсь). Дуже тішусь, що маємо чудових сусідів з якими можна чудово "гоститись". Люблю ненав"язливі гостини, коли мінімум затрат та зусиль з боку господарів. (не дуже комфортно почуваюсь, коли багато наготовлюють, а потім примусово зобов"язують всього скуштувати). Терпіти не можу, коли в гостях вмикають телевізор!!! :scare: Хіба, коли щось там дуже важливе показують, що можна потім спільно обговорювати, але просто так, для фону... Бррр... Краще в якусь гру цікаву зіграти, або просто поговорити про щось. Не комфортно почуваюсь, коли господарі не підтримують розмови і не проявляють якогось зацікавлення діалогом. Переконалась неодноразово, що, гостинність-це не кулінарні вміння, а добродушність і вміння підтримати дискусію, задати цікаві теми для обговорення і повага до гостей.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Гості і гостина

Повідомлення Перлинка » 15 січня 2011, 11:46

mari написав: хоч і немає в нас нічого особливого вдома, окрім виду з озера і каміну.

Так уж і нема :thumbsup: ,лиш туалет з котиками чого вартий :o ,в Тернополі на таке видовище , тільки як на екскурсію можна ходити ;-) .У тебе там ,мабуть ,люблять довго посидіти,особливо ті хто вперше :zybu:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гості і гостина

Повідомлення мешканка » 15 січня 2011, 11:49

Перлинка написав:
mari написав: хоч і немає в нас нічого особливого вдома, окрім виду з озера і каміну.

Так уж і нема :thumbsup: ,лиш туалет з котиками чого вартий :o ,в Тернополі на таке видовище , тільки як на екскурсію можна ходити ;-) .У тебе там ,мабуть ,люблять довго посидіти,особливо ті хто вперше :zybu:

Все, створюємо графік екскурсій в туалет Марі... я б сама хотіла зблизька подивитись :oops:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Гості і гостина

Повідомлення mari » 15 січня 2011, 11:58

Не люблять там довго посидіти бо холодно, та й котів не всі люблять :lol:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Гості і гостина

Повідомлення Apolloniya » 16 січня 2011, 18:46

Ооооо! Я люблю гостей і бути гостем! Дуже люблю хороших людей вдома приймати, але, як Марі каже, не аби-кого, бо якшчо з людьми мало спільного чи довіра не на тому рівні, то, якось, неприємно буває. Я люблю готувати, а віднедавна в нас власне житло і в мене навіть зявився сервіз! :aaaaa: То я вже відриваюсь, бо за гуртожитсько-квартирного життя такого не було- 12 тарілок, 4 салатниці, 2 бокали і крапка. :lol:

Але є в мене і негативний досвід - коли гості залишаються на ніч і не на одну... :ugeek: Коли з попередженням- ок, а от коли із сьогодні на завтра, а вони ще і розраховують, що їх будуть розважати - це втомлює страшенно, тільки зі столу сніданок прибрала, вже обід треба накривати, тілки додому з якихось розваг, вже вечерю готуй. Але таке в нас рідко буває. Частіше планово запрошуємо людей на кілька днів, бо друзі в нас в різних містах і країнах, то на день нема смислу заїжджати. :)

А ще не люблю бути гостем "в напряг", наприклад, приіхали до друзів в Лвів, більше в Львів, ніж до друзів, але разом лазимо, разом в боулінг граєм. Починаєм збиратись додому їхати, а друг мого чоловіка, роздобрений веселощами, пропонуе залишитись в них, мій чоловік моментом погоджується. :zybu: Немаєм зубних щіток, чистої білизни, спимо в них на підлозі на надувному матрасі, вони через нас переступають в туалет вночі, зранку вони жайворонки встають, а мій коханий ще лежить... :crazy: Мені ситуація не комфортна і не зрозуміла, а мій чоловік вважає, що все нормально. Каже "я ж запитав, чи ми їх не напрягаємо, вони казали, що ні", цікаво тільки, які друзі в такому випадку скажуть, що так? :lol:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей