Глобальні оголошення!



Мене дратує

Модератор: Галина

Re: Мене дратує

Повідомлення Ameli » 15 березня 2014, 23:49

Ой, який то мій муж цікавий...немає слів. страшно його розболілася голова кажу випий таблетку, починає стогнати треба нести воду, завязувати шарф, робити чай...а таблетка то ж хімія, і що вона поможе...прибити хотілося. я то можу пити фіг знати які щоб тільки помогло а він ще думає, але випив бо я казала що зараз піду і вколю укол а він знає що я таке запросто роблю. ну таке як мала дитина. хоча діти в нас до здоров’я відповідальніше ставляться і не такі боягузки як таточко))) :ha:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Мене дратує

Повідомлення nelly » 02 січня 2017, 18:25

Як ви ставитеся до того що коли маєте здибанку з якоюсь особою чи просто на вулиці зустріли чи взагалі при спілкуванні з Вами людина починає чатитися в телефоні або читати соцмережі???
Мене це так дратує що аж БІСИТЬ :mamba: Переконую себе що може я не така сучасна і можу пропустити від когось повідомлення на півгодини але всеодно не допомагає і нервуюся страшенно. Приходжу до куми в гості раз в півроку і через півгодини як вона починає чатитися я розумію, що мені пора додому... Недавно була в сауні, де був вайфай то реально з 8 людей зі мною говорила 1 дівчина яка пообіцяла коли ми прийшли ще не буде сидіти в неті а буде зі мною спілкуватися, бо я сказала що не прийшла в сауну сидіти в неті, правда за 3 години в сауні вона відпрошувалася в мене разів з 4 на секунду комусь щось написати :hi: Всі інші робили селфі, виставляли в інста і так далі. Може то я така старомодна в свої 31? Як боротися з дратуванням від цього? :=):
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Мене дратує

Повідомлення Marichka » 02 січня 2017, 18:32

То дійсно про6лема,6о вже входить в звичку.
Я не маю в тел інтернету,то на людях нічого не читаю.Але 6ачу,що чоловік звик читати новини з тел,то часом,як їмо прошу,що6 відставив тел,6о то якось люди самі со6і ставлять палки в колеса...
Так що,Неля,дуже те6е розумію.
Думаю,можна звертати увагу прямо в очі,якщо людина то6і 6лизька і самим так не ро6ити.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Мене дратує

Повідомлення Vera » 13 серпня 2017, 15:31

Мене дратує коли мене не слухають в бесіді, коли брешуть, дратує жадібність, безграмостность. Наче все.
Vera Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 15 липня 2017, 21:04
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Мене дратує

Повідомлення !OLGA! » 13 серпня 2017, 15:43

Мене дратує, коли людина видає себе тим ким вона є... а це брехня. Дратують понти, типу, брендові речі, відпочинок за кордоном, а потім кажуть "позич гроші". Іноді стає аж смішно :crazy:
не люблю, коли алюмінієвий тазік корчить з себе хрустальну вазу :yes:
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Мене дратує

Повідомлення Marichka » 13 серпня 2017, 16:41

такий вислів смішний
він старий?чи сама придумала(про тазік)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Мене дратує

Повідомлення !OLGA! » 13 серпня 2017, 17:34

Marichka написав:такий вислів смішний
він старий?чи сама придумала(про тазік)
та де там сама)))) в інтернеті колись вичитала той вислів)))))
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Мене дратує

Повідомлення Sms » 11 листопада 2017, 09:10

Ходимо в підготовчу школу: 3 заняття по 30 хв. Разом 1 година 45 хв разом з перервами! І знаєте що? Мене бісять сердобольні мамочки, які умудряються частувати своє чадо на перерві канапками, круасанами і булками! Невже дитина в 5-6 років не може без їжі пробути тих годину 45? Чи дитина не снідає перед школою?
Тепер завожу малу в школу і тікаю звідтам. Прихожу за нею після занять!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Мене дратує

Повідомлення nadusha » 11 листопада 2017, 10:13

Мене дратує, коли викопують квіти з клумби... 31 вночі викопали у мене з клумби кущ хризантем. :cry: Понадламували інші, на букет напевно :aggressive: Як так можна :dash: На другий день мусила всі інші помалювати (побризкати) червоною фарбою. Дико виглядає, але може вже ніхто не поласиться. :confused:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мене дратує

Повідомлення erinaceus » 22 квітня 2019, 14:33

Чому всюди по центру лунає музика?! Кожне кафе, магазин, офіс вивішує колонки і на всю котушку крутить пісні в перемішку з рекламою :crazy: Така какофонія в місті, неможливо спокійно ходити. Аж на голову тисне :dash: Так ніби якщо не привертати увагу звуками, то ніхто в той заклад і не зайде. Може не на тому треба акцентувати?!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron