Глобальні оголошення!



Мене дратує

Модератор: Галина

Мене дратує

Повідомлення мешканка » 04 березня 2010, 00:26

ЗАБИЛАМ БИ
Сьогодні переглядала аналогічну гілку львівського форуму і чуть під столом не валялась, а від сміху-живіт аж до тепер болить. Отож, якщо керівництво не буде проти, хочу створити таку саму і в нас. Пропоную тутешнім форумчанкам ділитись потаємним: за що "забилим би" свою половинку.... Може, якось, вийде свого роду терапія...
Починаю я. В мене чоловік, дякувати Богу, просто золото: не гуляє, не ходить з друзями на пиво, не любить футбол, по господарці помагає, але....ну, якщо не забилам би :ugeek: , то точно колись трісну через таке:
-що все треба розжовувати і розсмаковувати...а потім, через деякий час все те саме перепитує...
-що не може в своїй власній хаті знайти якихось речей, навіть, як вони лежать перед ним... я вже казала, що накреслю мапу і повішу на холодильник, або розклею покажчики по всій хаті...
-що, як щось не по його, то не скаже прямо, а демонстративно "дується" і цідить кожне слово "крізь зуби" такою відполірованою, чистою, українською мовою...
-що, як питаю: що тобі є?, відповідає "нічого", але всім своїм виглядом показує, що щось таки є і треба з хвилин 10 витягувати з нього те все...

-що уважно мене слухає і киває головою, але зовсім не чує :ugeek: а потім каже "Ти мені того не казала, то ти комусь другому казала..."
-за те, що, як я на кухні, пере машинка+шкварчить їді, то, обов"язково, кричить мені щось з кімнати, а я кричу, що не чую, а він кричить знову щось і я, руки мокрі, або в тісті, мушу йти до нього, щоб сказати, що нічого не чую, а він каже: "та, не суттєво...." я питаю, що він хотів.... і так і не скаже......
-ну, а за це точно, забилам би, за те, що, як сідає за телевізор, комп, або книжку-то втрачає всякий зв"язок із Землею. Кличеш, кличеш, кличеш кличеш....а він все "ага", "вже йду"....і так і не дочекаюсь, або прийде, коли вже не треба і так, ніжно:"ти мене кликала, чи то мені причулося......" Уууууууу! :ugeek:
в нього, напевне, теж списочок на мене знайдеться, бо я -далеко не ангелятко....тож один-одного варті, але треба якось вчитись поборювати такі речі, бо можна і :idiot:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення mala-karta » 04 березня 2010, 01:47

- коли, сидячи в кімнаті коло сплячого ТРИМІСЯЧНОГО дитятки, голосно горланить "Ірааа!! А можна....". А потім каже: "Ой, він чогось проснувся..."
- коли сидячи в кімнаті коло сплячого ТРИМІСЯЧНОГО дитятки, кричить в коридор "Я тута!!!". Виправдання: "Ой, я забувся, що він спить..."

навіть не знаю, чого малий вдень почав спати в слінгу і спав так аж до півроку...

- коли пукає. Нє, коли ПЕРДАЄ. Ужас. Не просто забилам би. А дуже жорстоко і по-звірськи.
- коли каже, що не хоче вечеряти, а в 12 ночі схоплюється, що голодний
- коли на кожне прохання говорить "ти так багато вимагаєш, я не можу запамятати". Я нагадую, що прошу завжди одне і теж.
- коли мені на покупку 4-ої футболочки треба 2 дні пояснювати, нащо вона мені (знайома ситуація, да?)
- коли хоче купити 8-му пару кросовок (чесно!!!!), а старі і не носить, і викинути не дає
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення мешканка » 04 березня 2010, 08:50

О, згадала, коли кудись йдем, то кожні 5 хв. нагадує, що скоро виходимо, а як чекає на дворі то що 50 сек. маякає на телефон, щоб швидше рухалась.......ууууу!!!
Коли я 2 години кручу волосся, вже аж руки затерпли і плечі, і шия, а вкінці він і каже, так, ніби сам до себе: " ну і нащо ті жінки крутяться.... природньо-значно краще виглядає.... " :roll:
Коли я забуду прибрати відро з шваброю з ванни, то сам ніколи, навмисне, не прибере і митися не йде,бо там - відро і не прибере, бо то Я МИЛА......

От і не звертай уваги на всі такі дрібниці....Як ви з таким боритесь....? О, ще одна вічна тема, шкарпетки....ну як можна, дивлячись в шухляду з шкарпетками, кричати мені з кімнати, щзо в нього немає шкарпеток... Я витягую з перед носа декілька пар, а коханий каже: " а вони -нові, то, що, мені можна нові розпочинати.....?" Кажу:"ні, на розплод залишимо..." і смішно і :roll:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Melisa » 04 березня 2010, 09:51

мешканка, тема просто БОМБА. Я так насміялась з прочитаного, і водночас стільки спільного знайшла. Дякую вам, дівчатка. Зараз мушу бігти, але як буде час, напишу, за що "забилам би" свого "благовірного". :D :o
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Oksana » 04 березня 2010, 09:52

Іринка, мушу повторитись за тобою, бо це просто як з нас, краще навіть не напишеш :D :D :D

-що все треба розжовувати і розсмаковувати...а потім, через деякий час все те саме перепитує...
-що не може в своїй власній хаті знайти якихось речей, навіть, як вони лежать перед ним... я вже казала, що накреслю мапу і повішу на холодильник, або розклею покажчики по всій хаті...
-що уважно мене слухає і киває головою, але зовсім не чує :ugeek: а потім каже "Ти мені того не казала, то ти комусь другому казала..."
-за те, що, як сідає за телевізор, комп, або книжку-то втрачає всякий зв"язок із Землею. Кличеш, кличеш, кличеш кличеш....а він все "ага", "вже йду"....і так і не дочекаюсь, або прийде, коли вже не треба і так, ніжно:"ти мене кликала, чи то мені причулося......

Правда проблему носків, ми вроді таки вирішили, але буває іноді ще всяке :D
Подумаю що ще, як придумаю, то напишу :)
згадала!!!
-що не подзвонить, як десь затримується. Чекаю, переживаю, а він потім просто каже, що щось якось не подумав :ugeek: і що не думав, що то вже стільки часу пройшло :ugeek: Таке буває не часто, але мене капець як дратує :?

І це все при тому, що також не маю як нарікати на чоловіка, бо також і не пє, і не бє :D і не курить,і не гуляє, гроші заробляє, з дітьми допомагає, по господарству також :lol: Як подумала щойно, з цієї стрічки виглядає, ніби ідеальний, а то я всьо чогось чіпаюсь :D :D :D
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення mala-karta » 04 березня 2010, 10:29

згадала один прикол наш. Не повторюється, але запало в душу.
Малий спить. Заходить Віталік, тримає в руках круасан в целофановій упаковці. Прошу його розгорнути в коридорі, щоб не розбудити слоника.
Віталік відкриває двері навстіж, стає коло кімнати і у всю свою богатирську силу дьоргає упаковку...
:ugeek:
Ну да, в коридорі ж розгортав....
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення happymami » 04 березня 2010, 10:43

дівки, я впісялася :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Сижу ревлю від сміху, а мала питає, мама, ти чого смієшся? :D :D :D
А я під столом валяюся. Всьо. Афігенна тема :fine: :fine: :fine:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення happymami » 04 березня 2010, 11:01

мені троха думки пагані в голову лізуть коли будь-хто з членів моєї велиииикої гуртожитівської родини Адамсів біля малого раптово пчихає :X . Так тихенько, шо малий з переляку до стелі підскакує і я разом з ним, навіть якшо я в той час в іншій кімнаті чи вопше на сходовій клітці :D
А ше мене моя доця вміє вивести, коли я прошу подивися за братиком поки я там в туалет, чи до телефона піду. А вона тоді вже на ньому "відривааається" :roll: . Захожу я, а малий лібо як черепаха по хаті повзає з табуреткою на спині, лібо до рук має привязані пояски і вона їх дьоргає, як ляльку :lol: .
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення мешканка » 04 березня 2010, 14:38

сміхотерапія виходить.... щож, приємно, що такі емоції викликає...а я ще вагалась, чи створювати тему чи ні.
О, ще нагадалась, то -взагалі... :x
Як сидимо за столом, десь на якійсь гулянці, з гостями-то йому, часом, язик розплітається....я вже, як не витримую, то штуркаю під столом легенько, а мій коханий обов"язково запитає, на весь голос, чи то, бува, не я його копнула і чого.... :roll:

О, подумала, і згадала ще таке: типова картина, дитина покупана, я намащую кремом і кажу коханому: там в шафі, на першій поличці є піжамка, рожева, принеси..." 5-7 хв. приносить, зовсім не рожеву і далеко не піжамку...кажу:" це не піжамка, там така є, рожева, на першій полиці". Знов пішов...Кричить мені, що нема....я беру малу на руки, підхожу і тицяю пальцем в рожеву піжамку на першій полиці.... "А.....ця",-каже коханий..." А я думав, що то не ця...." Ну сміх тай годі... десь читала, що в чоловіків тип бачення, як у пінгвінів...тобто, бачать тільки те. на що безпосередньо дивляться, а все, що поряд-не помічають.... може то і правда. :)X
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Liza » 04 березня 2010, 15:34

у нас з появою маляти посилився безпорядок в квартирі - часто речі не лежать на своїх місцях, або просто не мають своїх постійних місць. якщо Коханячко запитує, де лежить той чи інший предмет - я дратуюся і йду сама то шукати (ну невже він розуміє, що я й сама не можу розібратися в бардаку?).
дратує, що він не змінює підгузки дитині.
дратує, коли малий лежить голопопий і зробить попіс, то Коханячко гучно запитує "ти попісяв?! так?! попісяв маленький хлопчик?!" - я обов"язково маю то почути, якщо я знаходжуся в кухні через стінку. бувало, що кликав мене у схожій ситуації і просив потримати синка або принести пеленку нову, чи ше шось. а я кажу: "як ти вважаєш, як я сама щодня з цим справляюся без твоєї допомоги???"
дратує, коли синко - знову ж таки - зробить попіс, то Коханячко несе ту однісіньку замочену пеленку і полоче під краном, не зважаючи на те, що поряд стоїть купка речей, приготованих до прання.
дратує, що він миє посуд (ну та добре, що миє, але!) під протічною водою, ане набирає води в велику місткість, щоб там помити посуд, а під проточноюю водою полокати (в нас водолічильники).
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron