Глобальні оголошення!



Що читаємо

Модератор: Сяна

Re: Що читаємо

Повідомлення Кокетка » 03 лютого 2018, 16:45

а конретно модель? я теж на них дивлюся
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Що читаємо

Повідомлення Vikibee » 03 лютого 2018, 17:31

Кокетка, в мене теж Кіндл. Із підсвіткою. Читаю, мені очі від нього не втомлюються. Трішки важкий мій. Модель не напишу, бо на разі переїжджаємо і спакувала не знаю куди(( мені він подобається, а чоловік не зацінив(
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Що читаємо

Повідомлення Наталка » 03 лютого 2018, 19:19

І я маю ел.книжку Покетбук.вже років 8. Теж з підсвічуванням. Мій муж купив її мені, щоб я перестала "захаращувати квартиру".
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Re: Що читаємо

Повідомлення taranjka » 03 лютого 2018, 21:30

Кокетка kindle paperwhite 2013
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що читаємо

Повідомлення erinaceus » 28 лютого 2018, 16:01

"Атлант розправив плечі" - давно хотіла почитати. Нарешті випала така можливість. Але щось вона мені так туго йшла спочатку... Ніяк не розуміла захопливих відгуків про неї. Але не люблю залишати книжки недочитаними, взялася знову. І таки вчиталася, зацікавило дуже. Твір неординарний, з багатьма цікавими роздумами про протистояння особистого і суспільного, матеріального і морального. Думаю, тут кожен знайде для себе щось своє. Книжка багатогранна - опис тогочасної Америки, життя людей, наукових досягнень, економічно-промислового потенціалу, історії кохання. Написано дуже реалістично, тому була здивована, що критики твір не відносять до жодної епохи, такий собі ефемерний вимір, що поєднує віхи історії від 1890-х до 1960-х рр.
Хтось ще читав недавно? Бо зі старіших дописів бачу, що форумчанки не дуже в захваті :wink: Фільм, я так розумію, не вартий уваги?
Вже хочу прочитати продовження :yes:
Але от такі два нюанси. Може то я така перебірлива, але цей український переклад мене реально ввів в ступор! :crazy: Це мабуть той випадок, коли таки варто твір читати в оригіналі. Так вже ті перекладачі сплюндрували оригінальний текст своїми мовними зворотами і навіть домислами, я б сказала. Ну от, наприклад, уявіть сцену: Дагні, молода американка, власниця однієї з найбільших в країні залізниць, заходить в кафе. І тут йде розповідь словами, на кшталт: "Дагні пошкандибала до шинквасу, де замовила келишок напою" :dash: :dash: :dash: Це взагалі як?! А не можна написати нормальними словами, простою літературною мовою? То зразу уявляється сценка не в Штатах, а десь в гоцулів, де Ксеня в колибі п'є наливку :ha: Ну не органічно воно, і все. Не люблю отаких перекладів, де знущаються над автором. Хочеш писати в такому стилі, то пиши власний твір. А вже якщо перекладаєш, будь добрий, без своїх домислів. Бо в оригіналі цього немає!
Ну і ще сама назва мене непутить. В оригіналі це "Atlas shrugged", що дослівно перекладається як "Атлант знизав плечима", що цілком відповідає змісту твору. Це прослідковується не однократно. Ну але погодьтеся, "знизав" і "розправив" - це зовсім різні речі! Звичайно, розправив звучить куди сильніше, але ж це неточний переклад. Мені дивно, чому переклали саме так.
В когось ще виникали такі думки?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що читаємо

Повідомлення TaniaPicaSSo » 28 лютого 2018, 16:43

erinaceus написав:Не люблю отаких перекладів, де знущаються над автором. Хочеш писати в такому стилі, то пиши власний твір. А вже якщо перекладаєш, будь добрий, без своїх домислів. Бо в оригіналі цього немає!


Я от теж такого не люблю. Інша справа, коли в оригіналі хтось з героїв говорить з акцентом або діалектом, і для цього вдаються до наших нелітературних але таких красномовних словечок, але коли воно недоречне, то звучить штучно притягнуте.
Ми от нещодавно закінчили з Мартою читати "Карлсона", і там постійно вживалось слово "сіни". Ну чого не можна назвати це коридором? Може я не права, але одне діло сіни в селянській хаті творів Панаса Мирного, але в Стокгольмі на четвертому поверсі які сіни?!
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що читаємо

Повідомлення Тиха » 28 лютого 2018, 16:44

Я не дочитала, закинула. Щось багато букав мені було. Може, колись буде натхнення дочитати.. Читала російською, в електронному форматі.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Що читаємо

Повідомлення vikilandi » 28 лютого 2018, 17:40

Я читала, і на мене твір справив гарне враження.
Дуже хочеться, щоб цей твір прочитали, ті хто сваряться в маршрутках за пільгові проїзди, щоб прочитали ті, які мліють за радянською безкоштовною освітою і 100% працевлаштуванням, які нарікають на державу, що не надала кожній сімї безкоштовне житло...
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 19 червня 2018, 00:01

А літо цього року в мене з Афганістаном. Сяна, дякую за відгук і що дала почитати. Довго я до неї йшла, а потім теж ковтнула за пару днів. Ну прям аж аж :love: Чоловіку теж сподоб. Сьо аж в автобусі дочитувала, бо було цікаво чим закінчиться. Я теж рекомендую! Залишить надовго Неисгладимые впечатления.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення nadusha » 19 червня 2018, 08:49

З останнього прочитаного: Ірен Роздобудько "ЛСД", Міла Іванцова "Гра в паралельне читання", Дзвінка Торохтушко "Фотограф".
Роздобудько "Ліцей слухняних дружин". Про заклад, що готує ідеальних дружин, про смерть однієї з вихованок-випускниць Тур, про доленосну зустріч з саксофоністом вихованки Пат і про кохання, яке настільки сильне та самодостатнє, що не вимагає взаємності і здатне жити на відстані, без надії на зустріч...
Іванцова "Гра в паралельне читання". Про стосунки які тяжко нести і шкода кинути. Їх збурюють тексти оповідань, на випадково знайденій флешці. Чоловік та жінка читають їх паралельно, ділячись враженнями електронною поштою. Така гра допомагає кожному пізнати себе і зробити вибір...
Торохтушко "Фотограф". Цікава манера письма, кожна новела зачіпає душу і вчить вірити, що навіть найтемнішу темряву обов'язково освітить ясний промінчик. А вибір завжди за людиною. До речі авторка народилась в Кременці, живе в Тернополі, тому в новелах впізнавана мова і міцевість.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron