найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: А що модно осінньо зимового сезону?

01 листопада 2017, 22:22

TYulia америка велика, я в селі, людей бачу зрідка :hi: мені що не покажи - все в новинку.

Re: А що модно осінньо зимового сезону?

01 листопада 2017, 22:24

erinaceus о і я так роблю. у мене пляжний великий рушник для таких цілей в машині возиться. як мені холодно я в нього закутуюся :ha: :ha: :ha:
літом є на чому розкластися, зимою у що загорнутися :ha: і колір у нього підходящий))) ура, я в темі!

Re: А що модно осінньо зимового сезону?

01 листопада 2017, 23:32

така як на фотці то мeні сподоб, можe б і собі купила :confused:

Re: А що модно осінньо зимового сезону?

02 листопада 2017, 11:07

Колись як після коротких сведриків почалася мода на туніки і видовжені кофти, моя мама завжди казала "отака мода мені подобається, бо в крижі діти не мерзнуть". То за такі хустки-пледи чи шапки любого вигляду можна таке саме сказати.

Re: А що модно осінньо зимового сезону?

02 листопада 2017, 11:57

Можна замовити на Платок
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: А що модно осінньо зимового сезону?

03 листопада 2017, 00:58

Чи є на форумі СП з сайту платок.нет? Там для оптових клієнтів знижка 50%

Re: А що модно осінньо зимового сезону?

03 листопада 2017, 03:17

Kisja там часто бувають розпродажі, вигідніше навіть самому замовляти, бо на розпродаж знижка 50% не діє. Минулого року був розпродаж хороший в чорну п"ятницю, можливо і цього року буде.

Re: А що модно осінньо зимового сезону?

03 листопада 2017, 08:04

На ринку такі хустки 200-280 і більше

Re: А що модно осінньо зимового сезону?

03 листопада 2017, 16:44

О, добре, що про "чорну пятницю" нагадали. минулого року на багатьох гуртовнях у цей день діяли роздрібні ціни. На Миколая можна буде скупитись.

Re: А що модно осінньо зимового сезону?

15 листопада 2017, 04:26

TYulia, я сьогодні бачила жінок чисто в таких коцах, як дівчата показували на малюнках, так що добралася мода і до нас; є таке, не купуй на подарунок)
Відповісти