Глобальні оголошення!



Як дітям розповідати про ЦЕ?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення nelly » 18 лютого 2016, 12:31

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення vikilandi » 04 серпня 2016, 01:08

І я таку ж купила, коли вагітною ходила. Синочок все випитував як туди потрапила дитинка)))))))))))) Я себе порівнювала з клумбою) Казала, що у мами в животику так мяко і тепло,що коли Бозя захоче, то зернятко, яке тато засіває починає оживати і росте як квіточка, поки не захоче познайомитися з мамою-татом). Добре, що у нього не виникало сумнівів, що це саме так. І тієї інформації було йому абсолютно достатньо. Правда,чоловік цікавився, як тато засіває те насінячко))))))))
А потім потрапила у церковній крамничці на книжку від Свічадо "Обійдемося без лелек", то виявляється ті байки не рекомендують дітям розповідати, треба бути більш прямолінійними.... отак-то
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення TYulia » 04 серпня 2016, 11:36

Син знає/знав що він був у мами в животику і народився. Як він туди потрапив ще так серйозно не допитувався. А одного разу взяли якусь книжечку читати і там одне з оповідань було, що батьки дівчинці казали, що іі чорногуз приніс. То потім малий ходив і казав що його чорногуз приніс, а я його переконую що він з животика народився
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Natalinda » 11 січня 2017, 13:14

oksa_mal, flower, Любов напишіть хтось що за книжка!!!!!!!!!! Бо запис за посиланням закритий. Я тут прикупити хочу щось, вибирю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення nelly » 11 січня 2017, 13:18

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Глянь тут Наталя, багато мають пeршу в списку
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Natalinda » 11 січня 2017, 13:24

Я про ту першу давно знаю. "відврта розмова про ЦЕ", так?
Я її бачила і листала. Ну трохи мені не те...... я досі її не купила. І по цьому списку зараз якраз проходжуся
От кілька днів цікавлюся літераторою за цією темою і думаю про утиски російськомовного населення :dash: На укр мові практично нічого нема :dash:
Фільм мені порадили один бібісішний, то знайду напишу
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Галина » 11 січня 2017, 16:35

Я своїй купила відверта розмова про це... Але проглянувши більш детально сховала. Може в мене застарілі погляди і я застрягла в совку, але мені здається що в такому віці детально про контрацепцію і маструбацію знати зарано.
Моя Діана прочитала половину книжки. Там гарно написано, пояснено, взагалі книжка хороша, я в свій час не мала нічого. Але мене тільки ті дві теми зачепили. Вважаю що для дошкільнят і початкової школи це зайве.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення nelly » 11 січня 2017, 17:05

напeвнe Свічадо мало б щось мати, хто там в катeтдрі буває, попитайтe :help:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Natalinda » 11 січня 2017, 22:33

Галина тобто ти купила давно а прочитала Діанка зараз? Вона читала все? і те що тобі не сподобалося теж?

Я от хотіла б знати чи є ілюстрації в книжчі "Спокійно про ЦЕ" від Свічада
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Галина » 12 січня 2017, 09:46

Natalinda, позаминулого літа моя Діана почала активно цікавитися що таке секс, я трошки в деталі не вдавалася, бо має подружку, якій старші трохи розказують. Вона сама сказала голі лежать в ліжку і обіймаються, я відповіла, що приблизно так і їй цього вистачило. А потім співробітниця порадила мені цю книжку. Я її купила. Спочатку проглянула ілюстрації, прочитала початок і дала малій. А потім якось вирішила почитати як описують сам процес і оті дві теми кинулися в очі. Діанка до них ще не дочитала. Я її сховала тихенько і сказала, що то мабуть вона десь засунула і забула де.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей