Глобальні оголошення!



Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Повідомлення Ameli » 15 березня 2015, 00:09

Стикалася і я на жаль з цією заразюкою. і то так старшу було скрутило, що рвала фонтаном, пити давала по ковтку і до того вже дійшло що почала слабнути на очах і рвати жовчю, тоді я їй вколола церукал. вона перестала рвати почала її відпоювати водою, чайком з трішки цукром, кисіль вже в нас йшов як їжа і рис розварений. давала ніфуроксазид, ентеросгель, біфідумбактерин, мезим. головне ПИТИ! при любих обставинах.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Повідомлення TYulia » 20 жовтня 2016, 08:12

Малий певно втравився чимось. Покакав рідко, вирвав трохи, трохи жалівся що живіт болить поки не покакав. Дала атоксіл, води. Температура 37. Що робити?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Повідомлення erinaceus » 20 жовтня 2016, 09:27

TYulia Ми давали Сорбекс малюк. По 3 пакетики на день. Багато пити, щоб виводити токсини. Чай з ромашки добре. Поменше їсти. Якби раптом не ставало краще, звертайтесь до лікаря.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Повідомлення TYulia » 20 жовтня 2016, 09:32

Нуфороксазид не треба купляти? То малий так одноразово покакав і вирвав, але якись гаряченький, але мій електричний термометр більше ніж 36.9 не показує. Ромашку попив трохи. Їсти не пропонувала йому.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Повідомлення Русік » 20 жовтня 2016, 11:16

Думаю, якщо повторів немає, то можна наразі без нуфораксазиду. У нас недавно був приступ - всю ніч рвота, під ранок рідкий стул. Випоювала теж Сорбекс-малюк, хоч 3 пакти нам ніяк не вдавалось випити. Їли перший день тільки сухарі з білого хліба. Плюс багато пиття, всякого - і солоного, і солодкого, бо в малого відразу ацетон з"являється. До вечора вже нічого не було
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Повідомлення TYulia » 20 жовтня 2016, 12:01

А що означає "ацетон з'являється"?
Я б вже певно б заспокоїлась, але щось така мінімальна температура все ще тримається.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Повідомлення українка » 24 травня 2019, 08:15

Комаровський про ротавірус

Можна виділити наступні основні симптоми:

Діарея.

Блювота.

Болю в животі.

Підвищений метеоризм.

Підвищення температури тіла.

Млявість, блідість шкіри.

Відсутність апетиту.

Абсолютна більшість випадків незрозумілою діареї у малюків до трьох років - прояв ротавірусної інфекції. Іншими словами, якщо дитина їла все, що зазвичай, і у нього немає ознак харчового отруєння, то розлад шлунку в 99% випадків свідчить про атаку саме цим видом вірусів.

Ротавірусна інфекція проявляється водянистою діареєю. Відрізнити її від отруєння (розлади, викликаного бактеріями) досить просто - основний підказкою для батьків повинна стати саме консистенція калових мас. Кашкоподібний пронос частіше буває при отруєнні їжею. Пронос «з водичкою» - це вірусна діарея, і інших варіантів, за словами Євгена Комаровського, немає.

При вірусному проносі калові маси мають сіруватий забарвлення і дуже різкий неприємний запах. На 2-3 добу вміст горщика набуває глинистий консистенцію і жовтувато-сірий колір. Кислий запах зберігається.

Ротавірусної інфекції властиво раптове гостре початок - з підвищенням температури, блювотою. Іноді блювотні маси можуть мати специфічний запах ацетону, аналогічно може пахнути з рота у дитини. На наступному етапі розвивається ентерит і гастроентерит, діарея (до 10-12 походів в туалет на добу). Можуть з'явитися незначні респіраторні прояви - нежить, першіння в горлі, біль при ковтанні, кашель.

Поради

Під час гострої фази захворювання годувати дитину не варто, якщо тільки він не попросить їжу сам.

Слід дотримуватися суворої дієти не тільки під час лікування, але і деякий час після одужання: повністю виключити з меню незбиране молоко і молочні продукти, солодкі фрукти, випічку, м'ясо, а також жирні і смажені страви. Корисно їсти каші на воді, овочеві супи, сухарі з білого хліба, печені в духовці яблука. Годувати треба часто і невеликими порціями.

Зовсім маленьким дітям з ротавірусної інфекцією в грудному молоці не відмовляють, обмежень по харчуванню не вводять, але стежать за тим, щоб питво було рясним. Грудне молоко саме по собі містить самою природою передбачені противірусні компоненти, що допоможе дитині в процесі одужання.

Прибуток нового покоління (Премії, Флувір) містять бактерію LGG, яка Ффективность прикріплюється до слизової кишечника і епітеліальних клітин, зменшує адгезію інших бактерій а також продукує речовини, які пригнічують ріст патогенних бактерій. Премія можна давати навіть немовлятам, додаючи в воду або молоко, флувір- в період після хвороби, відновний період.Курс прийому-місяць, по 5 крапель в день.

Зрідка при тяжкому перебігу ротавірусної інфекції у грудничка через виникнення ферментного дефіциту може проявитися непереносимість або часткова непереносимість грудного молока. В цьому випадку слід знизити кількість годувань грудьми і тимчасово додати в раціон малюка (до повного одужання) безлактозние дитячі суміші.

Хворого ротавирусом дитини не варто обов'язково укладати в ліжко. Якщо у нього висока температура, то постільний режим необхідний. У всіх інших випадках він повинен вести звичайний спосіб життя - грати, гуляти. Звичайно, варто триматися подалі від дворової дитячого майданчика, щоб не поширювати ротавірус на інших дітей, але прогулянка в небагатолюдному парку чи сквері піде на користь.
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Поперед.

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron