Глобальні оголошення!



Книжковий форум у Львові

Модератор: Сяна

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення taranjka » 18 вересня 2016, 14:05

атмосфера на форумі специфічна. щоб щось ходити і розслаблено вибирати - то або рано, або ввечері. в інший час вас пхають від однієї лавки до іншої, на різні поверхи, і взагалі важко розібрати куди йти, а про те щоб спокійно порозглядати... мені приємніше піти в книгарню є і зависнути там на годинку. але на форумі можна знайти щось хендмейдове, якісь маленькі видавництва (хоч цього року я таки не найшла той стенд). якщо вас не напрягає купа люду, то їхати варто. якщо очікуєте прогулянки і розглядання - то не вийде
ще згадала
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- цікавеньке
і найшла ще такі штуки і мої зацінили дуже
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- такі саморобки 3Д
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Mama3 » 18 вересня 2016, 14:31

На Форум їздила давно, але завжди верталася з купою книжок - для роботи (щось з мови та літератури) і художніх, на подарунки теж брала. Тоді ще такої кількості заходів не було, але роздивитися все таки не вистачало часу, бо їхала на день.
Передивилася анотацію книг,які Ліля взяла. Класні. Треба буде на букопті пильнувати, може, щось появиться.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення nelly » 18 вересня 2016, 22:06

а в мене цей крнструктор лежить в тумбі вже зо 3 роки :sad:
Щось пару разів витягували воно купи не трималося то була розчарована... Тре ще раз спробувати.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення TYulia » 18 вересня 2016, 22:12

Мій малий теж заглядав дуже на ці паперові 3Д моделі від Елвіка. Від покупки нас втримало лиш те, що вони здебільшого дівчачі(одне щось з машинами було, але не дуже цікаве)
Востаннє редагувалось TYulia в 18 вересня 2016, 22:18, всього редагувалось 1 раз.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення TattyMummy » 18 вересня 2016, 22:15

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
я ось цю купила для дітей. Насправді цікаво і доступно описано як виготовляють різні речі і ілюстрації класні.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення nelly » 18 вересня 2016, 22:54

кого б зацікавило то колись купляла на бебіплюсі
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Таранька ск коштував на Форумі?
От мене цікавить таке питання, я ніколи на книжкових форумах не була і не знаю як працює психіка на таких заходах :crazy: Але от чому купуєте там дорожче знаючи що можна купити дешевше? Діє масовість скупляння книг? Може то я така меркатильна що іноді довго обраховую поки куплю, але ж то за рахунок 5 книг можна було і дорогу відбити і певно поісти :crazy:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення TYulia » 18 вересня 2016, 23:17

Я була перший раз на форумі, ще й з малим, то було трохи важко, галопом по Європі. Я таки старалась не купляти тих книг які я знаю що можу на СП нашому дешевше купити. Я трохи готувалась мала приблизний перелік бажаних книг з орієнтованими цінами, список видавництв з номерами стендів. Думала, що ще на місці буду в нет заходити ціни звіряти, але вже з сумками і з тим всім то не хотілося.
Я просто хотіла потрапити на цей захід, тому так для свого заспокоєння, намагаюсь відділити і не звертати уваги на ті гроші, які додатково були потрачені на дорогу, піцу, цукерку і т.п. Якщо так абстрагуватись :=): то виходить що на книжках ніби зекономила. Якось так :confused:
При нагоді пофоткаю, що купила.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення pan_kotskyy » 19 вересня 2016, 02:51

nelly написав:От мене цікавить таке питання, я ніколи на книжкових форумах не була і не знаю як працює психіка на таких заходах :crazy: Але от чому купуєте там дорожче знаючи що можна купити дешевше? Діє масовість скупляння книг? Може то я така меркатильна що іноді довго обраховую поки куплю, але ж то за рахунок 5 книг можна було і дорогу відбити і певно поісти :crazy:

Психіка діє як в супермаркетах приблизно. Бо вже тримаєш в руках, гортаєш, нюхаєш і вже не зважаєш на тих пару гривен, що треба переплатити, щоб мати вже ту книгу. Я б якщо поїхала, таки б переплачувала, бо ж вже приїхала, вже тримаю, вже хочу! Ну і хто купує книги лише в книгарнях, то для них дуже вигідно на форумі скупитись.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення pan_kotskyy » 19 вересня 2016, 02:58

TattyMummy написав:я ось цю купила для дітей. Насправді цікаво і доступно описано як виготовляють різні речі і ілюстрації класні.

Книга може й цікава, але на каналі Діскавері йде "How It’s Made"(в неті теж є), про те як виготовляються різні речі, в цьому випадку книга програє.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення taranjka » 19 вересня 2016, 08:36

nelly ну не така там велика різниця в ціні :wink: на букопті хз коли будуть новинки і коли вдасться їх придбати. ціна з книгарнями таки нижча. з того, що я купила і вже є на букопті - то може на пару гривень дорожче :yes: а задоволення від купи повних пакетів :hi: я їх з собою до 8 ранку тягала, коли в тернопіль добралася )))
Елвік найшла по 15 грн :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron