найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Квіти на городі :)

04 травня 2016, 08:25

Дякую, Наталю. :rose: Подивилась в гуглі - точно мускарі. :yes: Мені ще вдалося залучити частину сусідів - то, значить ми всі молодці! Приємно працювати і бачити результати своєї роботи (і коли клумбу хвалять :=): )

Re: Квіти на городі :)

04 травня 2016, 12:24

похвалюсь всоїми середньорослими ірисами :=):
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Квіти на городі :)

26 липня 2016, 11:56

Я цього року бавилася трохи з петуніями
ЗображенняЗображення
Зображення ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Re: Квіти на городі :)

26 липня 2016, 14:43

Дівчатка хтось з вас висаджує вазони на літо на двір? Хочу спробувати сьогодні висадити свій маленьий фікус бенжамін і спатифілум і товстянку.

Re: Квіти на городі :)

26 липня 2016, 14:57

oksana_tern написав:Дівчатка хтось з вас висаджує вазони на літо на двір? Хочу спробувати сьогодні висадити свій маленьий фікус бенжамін і спатифілум і товстянку.

Я не висаджую, але всі виношу на двір (окрім"великанів")

Re: Квіти на городі :)

04 серпня 2016, 02:09

Дівчата, хто вирощує рози, скажіть: з ними дуже багато клопоту? Хочу багато кущів посадити,і вже трішки замовила на вересень. Ось тільки не знаю чи подужаю. Може хтось може порекомендувати сайт гарний про догляд, чи книжку або журнал для любителів?

Re: Квіти на городі :)

25 серпня 2016, 10:24

Дівчата, якщо лаванду з грядки пересадити у горщик і забрати на зиму до будинку, вона цвістиме ?

Re: Квіти на городі :)

26 серпня 2016, 14:23

Я не пробувала, але цікаво було б

Re: Квіти на городі :)

02 травня 2017, 16:36

Дівчата, може хто може поділитись дельфініумом?

Re: Квіти на городі :)

28 вересня 2017, 11:36

Буду вам трохи хвалитися, трохи жалітися.
Так все починалось.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Така вона була влітку.
ЗображенняЗображення
А тепер будівельники переставили паркан, знищили два горіхи і лишили нам один горіх і чуть травички.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Я знала, що так буде, бо територія не наша, але надія десь теплилась, що збережуть дерева, якусь місцинку для зеленої зони... Дещо попересаджувала, цибулинки тюльпанів і нарцисів не викопала, ще деякі весняні і папоротники теж... Треба було за дві годинки експромтом то все самій викопувати, тягати... Трохи мені шкода... Але так все не буде. Буде краще.
Зараз тішусь, що чорнобривці прийнялись і хризантеми цвітуть.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Відповісти