Глобальні оголошення!



Коли дитина почала говорити?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли дитина почала говорити?

Повідомлення олята » 22 травня 2015, 17:14

я от тільки і переймаюся як він далі у садку. як будуть ранки прохидит і т.д.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Коли дитина почала говорити?

Повідомлення nadusha » 22 травня 2015, 22:41

Олята, а може є сенс попробувати в логопедичну групу (садок на Східному)? Де саме не знаю.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Коли дитина почала говорити?

Повідомлення олята » 23 травня 2015, 08:50

можливо і є. не хочу заперечувати і такий варіант
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Коли дитина почала говорити?

Повідомлення олята » 23 травня 2015, 08:55

але знову ж таки. логопед виправляє мову в дитини яка не говорить букви, не правильно, погано говорить. а не додає бажання говорить впринципі. хочу спочатку проконсультувтаися з психологом дитячим. ходила до логопеда, та сказал, що такі випадки є. треба займатися дрібною моторикою і читати. читати він не хоче, не любить, а дрібна моторика все ок. працюємо з народження. пішов в садок зі словом мама в 2,3, зараз вже більший значно словник. ходила до психолога в класики (гурток) та подивилася і сказал, що він розвинений, все знає і розуміє. але не бучить потреби в розмові, що для нього це наче трата часу та зусиль
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Коли дитина почала говорити?

Повідомлення Sms » 23 травня 2015, 11:18

Дівчата, я затіяла ту тему і вже заспокоїлась:) Малій 3 і місяць. Прорвало в 2 і 11. Просто в один день почала складати речення. З кожним днем все більше слів додавати. Нам допомогло читання книжок Перечитали вже все, що можна і по 3 колу почали. Говорить багато, не всі слова вимовляє правильно. Але в порівнянні це просто шалений прогрес. Мене не було минулих вихідних в місті. Не бачила дитину 3 дні. Так просто сіла, коли вона по приїзді мене спитала: "Ти їздила в Одесу працювати?" :crazy: Кожен день все більше і більше.
Зараз знайшла вправи логопедичні, щоб всі звуки були читкі. Корчимо рожі перед зеркалом 2 рази на день, коли чистимо зуби. Все в ігровій формі. Ще місяць тому, вона називала себе "Дака", тепер вже читко вимовляє "Дашя":)
Кожен вечір балакаю з нею, прошу розповідати як справи в садочку? Що їли? Що пили? Чи гуляли? Чи спали? З ким і у що гралась?
Загалом, я не розуміла, як то дитину може прорвати :crazy: тепер розумію :hi: Бо інакшого слова не знаходжу. Як Наталінда радила, прикидаюсь, що не розумію, якщо вона щось просить, поки читко не скаже.
Одним словом, прийшов час+моторика+книжки+безкінечні розмови+ігнорування незрозумілих слів:)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Коли дитина почала говорити?

Повідомлення олята » 23 травня 2015, 13:06

sms Sms дякую. от я теж чекаю щоб прорвала. і також мені здаються такі історії фантастикою зі щасливим кінцем.
в нас покищо час+моторика+постіно розмовляємо-книжки (не хоче) закриває мені рота - не вдається мені його ігнорувати, та й просить він небагато, все сам, все. :scare: :scare: :rose: :rose: :rose: :rose:
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Коли дитина почала говорити?

Повідомлення erinaceus » 13 вересня 2015, 13:38

Наш хлопчик за останній місяць сильно розговорився. Все повторяє, багато нових слів. Більшість я, звичайно, розумію. Але не все з нового. І він тоді так нервується, як я не можу зрозуміти. Повторяє те саме слово знов і знов, а я і далі ні гу-гу :confused:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Коли дитина почала говорити?

Повідомлення Тиха » 14 вересня 2015, 23:36

А наш хлопчик почав багато слів говорити в 1,6. Зараз, в 2 роки, говорить складними реченнями, звертається, правильно будує запитання. Часом я його не розумію, то він повторює кілька разів, а потім каже "ааа, я вже пам'ятаю" (бо я кажу "ааа, я вже згадала", коли він намагається мені щось розказати з того, що сталося з нами чи каже якусь фразу з вірша/казки, і хоче, щоб я розказувала далі) :ha: знайомі кажуть, що до нього треба перекладача, а для мене він так зрозуміло говорить :pardon:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Коли дитина почала говорити?

Повідомлення Elen4 » 15 вересня 2015, 16:38

Донька в 2.4 заговорила, синок трішки пізніше, зараз вже виговорюється. Вважаю йому зараз простіше, бо Кіра з ним постійно спілкується.
А в сестри дочці 3.2 то ще не розмовляє, ходили до лікарів, то заспокоїли, що ще почне лепетіти.
Якщо вже 4 і не розмовляє, ось тоді погано.
Elen4 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 19
З нами з: 15 вересня 2015, 15:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 11 раз.

Re: Коли дитина почала говорити?

Повідомлення Mery_Margaret » 07 травня 2016, 20:46

У нас доня перші слова, навіть не слова, а окремі склади, звуки, почала вимовляти у 7 міс. у 1,4 закінчувала віршик, а зараз у 2,3 роки вільно розмовляє, співає, сама придумує казки. Єдина проблемка звук "Р", але я не переймаюсь, бо то ще скоро.
Зображення
Mery_Margaret Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 45
З нами з: 27 квітня 2016, 08:10
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 17 раз.
Діти: Донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Карапузи (до 3 років)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron