Глобальні оголошення!



Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Модератор: олеся

Re: Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Повідомлення Dribchuk » 12 березня 2013, 20:44

дівчата, дякую - надихнули. Вишивала я картину "ангел квітів" для доці, лишилося попришивати бісер - вже 4 місяці руки не доходили, а сьогодні сиджу-пришиваю, в суботу планую занести вставити в рамку, так що скоро викладу фото готової роботи.Зображення
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Повідомлення flash-ka » 12 березня 2013, 20:49

Dribchuk розумничка!!!! чекаємо у відповідній темі :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Повідомлення TanenRom » 12 березня 2013, 21:38

Dribchuk молодець - перша відмітилась в темі - так тримати :В):
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Повідомлення smailik_m » 13 березня 2013, 09:55

nelly написав:а я 4 роки назад почала вишивати свій весільний рушник


Неля, не повіриш у мене такий самий рушник, вишила сама, закінчувала до 3 ночі(перед днем весілля), потім ще прала, а зранку дружки утюгом сушили)))))))
а якщо по ділу, то принеси на форумівку і схему і тканину, допоможу чим зможу))))Ну , насправді , то не так важко, просто зробиш собі розмітку(маркер спеціальний можу принести) і ОБОВЯЗКОВО замальовуй на схемі те що вишила. а стосовно схеми, то мо неті пошукати якіснішу, може навіть в когось перенабір знайдеться....
ПС попробую згадати де діла свою....
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Повідомлення nelly » 13 березня 2013, 23:17

я вже дещо придумала по цьому поводу, напишу як щось почне виходити, але твоя допомога не завадить і підтримка :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Повідомлення Ulkanet » 13 березня 2013, 23:55

smailik_m написав:
nelly написав:а я 4 роки назад почала вишивати свій весільний рушник


Неля, не повіриш у мене такий самий рушник, вишила сама, закінчувала до 3 ночі(перед днем весілля), потім ще прала, а зранку дружки утюгом сушили)))))))
а якщо по ділу, то принеси на форумівку і схему і тканину, допоможу чим зможу))))Ну , насправді , то не так важко, просто зробиш собі розмітку(маркер спеціальний можу принести) і ОБОВЯЗКОВО замальовуй на схемі те що вишила. а стосовно схеми, то мо неті пошукати якіснішу, може навіть в когось перенабір знайдеться....
ПС попробую згадати де діла свою....

ой дівчонки і я той рушник не дошила. вишила більше ніж Нелі, але також лежить мертвим грузом і не хочеться мені його шось зовсім вишивати. а шо робити??? може кому віддати??? :confused:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Повідомлення Marichka » 14 березня 2013, 09:19

Може ще не віддавайте.Я свій теж в п"ятницю ввечері перед весіллям ще довишивувала,прала і перекрохмалила.То в суботу ще мочила і теж сушила праскою.В мене був з трояндами і голубами.Вишивала так довго!!!Думала,як не встигну,то вишию потім і похресниці подарую як оберіг на її весілля:) Не знаю,чомусь хотілося своїми руками
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Повідомлення Marichka » 14 березня 2013, 09:49

А щодо схем,то тепер вони є справді набагато якісніші,ніж 4 роки тому-треба пошукати.
І той фломастер варто купити(20 грн),що робить розмітки і потім водою змивається-так набагато легкше вишивати
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Повідомлення nelly » 13 лютого 2016, 14:10

так, рушник мій з першої сторінки певно чекає 10 річниці весілля щоб його довишити :cray: , але хоч вже роздрукувала на ватмані собі ту ж схему велику то треба братися.
Я зараз трохи пожаліюся, вже 2 рік вишиваю бісером серветку на Великдень. Трохи зимою сачкувала, а тут в середу піст почався і до кінця березня треба встигнути, ось така схема
Зображення
але частина прогресу вже є))) паска готова вчора перейшла до букв. Але щось зараз мені дуже помалу вишивається. За дві години дуже мало вишила.
А ще маю люстру на 12 лампочок малих дуже яскрава, але мені здається що мало світла.
Хочу вже настільну лампу, хто вишиває при лампі яка ліпша з денним світлом чи все таки жовте світло???
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Усе що ми недоробили. Тема для підтримки

Повідомлення flower » 14 лютого 2016, 11:35

Я такий вишивала свекрусі на день народження. Мені бісером дуже швидко йшло. Десь за 1,5 місяці був готовий. А собі і малій я взагалі за місяць вишила, бо час піджимав. В мене лампа настільна була з жовтим світлом, попросила чоловіка поміняти на біле, бо мені краще біле, як в день відчуття.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Доробляємо розпочате



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей