найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Яскраві моменти зі студенського життя

02 квітня 2015, 01:23

Бачу тем тут 0 тож почну перша :wink:
Часто згадую свою першу пару з анатоміі :dreams:
До початку самоі пари лишалось десь 20 хв і ми нашою групою по дорозі скупившись булочками, сіли потрапезувати,за стіл( в нас були не парти, де сидять по двоє,а шось типу круглого столу)
Тільки в навчальній кімнаті було 2 столи один звичайний -дерев'яний а другий-по величині такий самий ,але гранітний . Ми вибрали другий :yes:
От порозкладали ми ті всі харчі на той стіл , а тут заходить викладач і так спокійно каже: "Я би вам не радила ставити тут іжу бо це стіл для трупів",і пішла :scare: :scare: :scare:
Уявляєте нашу реакцію? :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:

А взагалі десь перших пів року істи не могла після пари анатоміі,навіть вже як приходила додому( мені те все перед очима було). А потім звиклось і вже не реагувала)

Re: Яскраві моменти зі студенського життя

20 листопада 2015, 01:45

:hi: :hi: :hi: дуже кумедна iсторiя!

Re: Яскраві моменти зі студенського життя

08 лютого 2016, 02:32

А хто де навчався? Розповідайте! Ми з TaniaPicaSSo були в паралельних групах :wink: Більше не знаю нікого...

Re: Яскраві моменти зі студенського життя

08 лютого 2016, 09:08

То була окрема тема хто,де вчився,що закінчував.Я там писала вже.Після того ніде не вчилась,лиш досвіду набиралась з дітьми-теж велика школа,без диплому :)

Re: Яскраві моменти зі студенського життя

08 лютого 2016, 13:43

Marichka А де є така тема? Щось я не знайшла :confused:

Re: Яскраві моменти зі студенського життя

08 лютого 2016, 16:52

erinaceus Хто ви за освітою? :rose:

Re: Яскраві моменти зі студенського життя

18 березня 2016, 19:02

Marichka написав:То була окрема тема хто,де вчився,що закінчував.Я там писала вже.Після того ніде не вчилась,лиш досвіду набиралась з дітьми-теж велика школа,без диплому :)

киньте посилання будь ласка, а то не можу знайти

Re: Яскраві моменти зі студенського життя

18 березня 2016, 19:25

Дивись вище

Re: Яскраві моменти зі студенського життя

04 квітня 2022, 15:57

Для тех кто готовится к IELTS:

The three pie charts show the annual spending of the Indian rail industry in 1992, 2002, and 2012.

другой пример

You have bought an iron and it has not worked after two days. Write a complain letter to the manager of the shop the .

всего хорошего!

Re: Яскраві моменти зі студенського життя

09 серпня 2022, 08:46

У мого племінника найяскавіші спогади - тільки про навчання за кордоном. Зараз в одному з універів Польщі вчиться. Каже, що все зовсім не так як у нас, все набагато цікавіше та зручніше для студента. Потрапити на навчання туди неважко, він оформлював всі документи через "Освіту без кордонів" - https://proekt-obk.com/ Швидко все зробили, навіть допомогли з универом визначитися.
Відповісти