найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Яка норма ваги при ГВ?

10 жовтня 2015, 12:07

Останні рази бабуся магазинну вагу приносила. Але мають собі у фельдшерки взяти спеціальну вагу для діток, то вже після годування будуть важити.

Re: Яка норма ваги при ГВ?

10 жовтня 2015, 23:30

flower О, то в нас вже три пари на форумі Оля+Матвій :hi:

Re: Яка норма ваги при ГВ?

11 жовтня 2015, 00:15

TYulia написав:Останні рази бабуся магазинну вагу приносила. Але мають собі у фельдшерки взяти спеціальну вагу для діток, то вже після годування будуть важити.

І що вони хочуть побачити, якщо будуть важити після годування? Скільки грам молока він зїв? Дитина Може з'їсти зовсім трішки і цього достатньо. Це ж не суміш, яку вливають певну кількість грам.
Що означає, що дитина стала капризний - постійно плаче?
Я б на місці мами перестала постійно важити дитину і довірила власній інтуїції - якщо мама бачить, що дитина не худий, виглядає гарно, не знаходиться постійно планами то нащо себе виснажена вагами. До того ж Магазинна вага не для важеля дітей.
Якщо Дуже турбує і треба щоб хтось підтримав можна викликати консультанта з гв

Re: Яка норма ваги при ГВ?

11 жовтня 2015, 11:19

Якщо плаче, то не означає що голодний :wink: Можуть бути коліки, або інший дискомфорт.

Re: Яка норма ваги при ГВ?

11 жовтня 2015, 12:50

Капризність і плачі ми не пов'язуємо з недоіданням, то я до того, що дитина часто прикладається, то я вважаю плюсом. Мій малий перші місяці чуть не постійно плакав, але набір ваги був більше норми.

Re: Яка норма ваги при ГВ?

11 жовтня 2015, 13:52

TYulia а як часто вона змінєю груди?

Re: Яка норма ваги при ГВ?

11 жовтня 2015, 14:59

Я особисто не бачила-не знаю, але каже, що старається давати одну кілька раз, а потім вже іншу.
Відповісти