Глобальні оголошення!



Кисло-молочні продукти

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Кисло-молочні продукти

Повідомлення Dana » 02 листопада 2014, 09:26

Мамусі, у кого дітки на г\в, коли ви почали вводити в раціон чада сир, молоко, кефір, йогурти? Домашнє чи магазинне? Де взяти нормальне домашнє молоко (у мене нух як в собаки, за кілометр чую що смердить або підкисле). Нам наприклад з кисломолочними продуктами не дуже везе, малий ніяк не хотів ні сиру ні кефіру у будьякій формі, що вже тіки не перепробували... з показухою на блендері мелений сир з ягідками малини зідав максимум 10 ложечок чайних, так і зилась з тої теми... та ми ростем і думаю молочко по троху давати все таки. Діляться секретами кисло-молочного прикорму)))
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Marichka » 02 листопада 2014, 09:41

10 ложечок для нас ,то дуже багато!!!Ми їмо мало їди,циця головна,хоч 1,4.Я кефір вводила чуть не перший прикорм,ще в 7 міс.Сир їв теж на блендері.Йогурт Гутфут,із аптечної закваски гарно їв.Зараз нічого такого не хоче.Вчора старшенька купила Растішку,то біля неї трохи її їв.Я проти частого вживання Растішки,то мабуть знов попробую робити йогурт Гутфут.Кидаю пакетик аптечної закваски на 1,5 л теплого кипяченого молока в звичайну банку,обгортаю і ставлю на теплу батерею наніч(не гарячу)-на ранок йогурт для всіх.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Sms » 02 листопада 2014, 11:25

Ми починали прикорм з кисломолочки в 7 місяців. Спочатку кефір, потім сама робила і досі роблю творог. Молоко не п'є, я не наполягаю. Любить кефір і цього достатньо. Йогурти роблю сама з закваски, додаю цукор і ягодки :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Галина » 02 листопада 2014, 11:43

Я йогурти теж тільки з заквасок роблю + розморожені ягоди або мед і висівки. В мене був педагогічний прикорм, я йогурти дуже люблю, тому десь з 7-ми місяців їла його біля мене.
Купила раз мала растішку (я вже забула коли купляла йогурти останній раз), то та банка в теплі стояла 3 дні і йому НІЧОГО не було, запах і смак не змінився. Добре що дитина його попробувала і більше не пила. Зате тепер банку маю, наливаю домашній йогурт і всі довольні.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення erinaceus » 02 листопада 2014, 17:58

10 ложечок то не так і мало :wink: Можете попробувати додавати кефір і сир у картопляне пюре. Відчутно не буде для малого, а користь буде.
Роблю сама кисломолочку. Але зрідка коли нема, то купляю Агушу кефір і сир без добавок. Ніби непогано.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення zhuchka » 02 листопада 2014, 19:25

усі молочні продукти роблю сама, Марічка любить, так як ми не їмо ні мяса, ні риби. Кефірчик чи йогурт смакує з бананом разом з лляним жмихом та пророщеними зернами або висівками. Також обожнюємо сирну запіканку, налиснички з сиром та сухофруктами. Прикорм у нас був педагогічним, окремо нічого ніколи не готувала, та й не запарювалась їсть чи не їсть, так як є циця)))
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Любов » 03 листопада 2014, 00:08

поки було грудне годування то малий трошки їв сир з бананом, малинкою, підсолоджувала цукром. Як закінчилося ГВ, то перестав на сир і сметану навіть дивитися. Не розумію що сталося, не їсть і все, хіба як заховаю сир в випічку і то так щоб і видно не було, тоді їсть :hi:
Хоча хліб з маслом любить і молочка горнятко щоранку випиває. Про йогурти й мови нема, ні магазинних ні домашніх навіть нюхати не хоче :confused:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Sam » 15 листопада 2014, 02:18

Я почала давати сину кисломолочку з 7.5 місяців, робила кефір з закваски ГудФуд із магазинного молока. Закваски пробувала різні: біфідокомплекс, симбіотик, біокефір, імуналіс, як на мене різниці немає, на смак однаковісіньке, хоча й бактерії різні, але й маленькому всі смакували однаково. Сир роблю із будь-якого готового продукту, просто відігріваю і відціжую. Поки що, до кисломолочки не додавала нічого ні ягід, ні фруктів, ні цукру, просто у чистому вигляді, їсть гарно. Хоча вже мабуть для різноманістност варто щось додавати, адже нам вже 10.5 міс. Ще щодо домашнього молока. У мене в батьків є корова, але ми до них їздимо рідко. Були у жовтні і я вирішила з нашого домашнього молока зробити кефір, так як завжди робила. Після домашньої кисломолочки синочок почав дуже часто какати 5-6 разів на день. Не знаю може це співпадіння, а може тому, що воно дуже жирне. Зараз все внормувалося, далі купуємо молоко в магазині.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Ориська » 09 січня 2015, 20:47

Знов підніму тему кисломолочних продуктів. Хто яких фірм бере магазинні кефірчики та сирки (творожки)?
Ориська Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 05 квітня 2014, 17:07
Звідки: Дружба
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Катруся, липень 2014

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення svetla » 10 січня 2015, 09:53

Моі вже великі і ідять різні йогурти,кефіри,сирки.
Та як тільки вводила кисломлочку,то робила з молока "молокія" і кефіру. А кисломолочку я вводила з 8-9 місяців.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Далі

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron