Глобальні оголошення!



Слінг-шарф. Чи правильно?

Слінг-шарф. Чи правильно?

Повідомлення мешканка » 21 березня 2010, 15:07

Привіт, Оленка. От підшукала я щось собі, схоже на слінг - шарф... Правда, матеріал, напевне, не правильний, трохи слизький..тай ще поврізати треба, бо задовгий і заширокий.....але, якщо немає нічого кращого, то, поки що, будем користуватись. Ось, пробувала перший раз намотатись: http://differentfoto.blogspot.com/ і не знаю чи правильно, чи ні...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення мешканка » 21 березня 2010, 15:43

В плечах не різало, бо по куртці :D Треба трохи врізати, бо по ширині всі 90 см. і по довжині більше 5... то придбала з секонду...такі накидки, в які індійки намотуються....щось не хочеться різати, бо не знаю, чи добре втну....практики треба і компетентного наглядача ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Olenka » 23 березня 2010, 03:25

Тільки ні в якому разі не ріж ширину!!! 90 см - це ще не багато, в метрі ще зручно носити. Там дуже важлива та кайомочка, вона не дасть тонкій тканині врізатись в ніжки. Все зайве - під попу. Та й довжину не обов"язково різати. Часом добре, коли є чим зайвий раз обмотатись.


З приводу посадки - бажано ще глибше просадити попу, щоб колінка були вище неї. Тоді мала опуститься нижче, туди де треба (контроль - якщо можна поцьомати в маківку :)). Ще ретельніше розправити кожний шар тканини від колінки до колінки - тоді колінка точно будуть вище попи.


Ну, і для того, щоб зовсім зручно було носити, можна відсунути від шиї полотна і розправити на плечах - довше зможеш носити (особливо, якщо тканинка тонка). Хоча і так може бути, якщо зручно :).

Ще придивилась, таке враження, що ніжки не симетричні - одна вище, друга нижче. Але як спереду фотки немає, то точно не скажу...
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення мешканка » 23 березня 2010, 09:39

Дуже дякую, Оленка. :rose: Вже практикуюсь по повній. Вчора носились на дворі, мала навіть проспалась з годинку, а ще подобається реакція оточуючих... :lol: але ще треба вчитись, бо чомусь мені здається, що малеча залегко притягнута до мене... вона ще теж не звикла, як мотаємося-то викручується в різні боки... може тому не можу сильно натягнути...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Потребую допомоги!!!

Повідомлення Olenka » 24 березня 2010, 05:20

мешканка написав:Дуже дякую, Оленка. :rose:
але ще треба вчитись, бо чомусь мені здається, що малеча залегко притягнута до мене... вона ще теж не звикла, як мотаємося-то викручується в різні боки... може тому не можу сильно натягнути...

Та прошу ;) :D
Щоб добре притягнути кишеню в хресті над кишенею, треба, коли садиш дитину в кишеню, добре підтягнути кінці поокремо, причому треба добре підтягнути верхній край полотна і нижній кожного кінця. А потім взяти їх в руки і в натягнутому стані підняти над головою, щоб дитина трималась в кишені. А потім в натягнутому стані перехрестити на спинці. Тоді дитина буде добре притягнута, і тобі на плечі менше навантажння. Ось, знайшла фотку:

IMG_4133_resize.JPG
Як плотно притягнути кишеню
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Слінг-шарф. Чи правильно?

Повідомлення Росава » 17 червня 2014, 15:16

Привіт, і мені, і доці дуже подобається слінг.
Ми тепер з нього не вилазимо.
Але багато людей (жіночок після 40 років) підходять до мене на вулиці і кажуть, що дитина сидить, а так не можна...
Подивіться, будь ласка, (якщо буде видно на фото) чи правильно ми відтворюємо М-позицію і чи ми все правильно робимо?
Заздалегідь вдячна за відповідь.

Зображення

Зображення

Зображення
Зображення
Росава Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 15 листопада 2013, 19:28
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Донечка - ясне сонечко :-)

Re: Слінг-шарф. Чи правильно?

Повідомлення Sms » 17 червня 2014, 21:14

Я б провалила малечу глибше у кишеньку, щоб колінця були вище. :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Слінг-шарф. Чи правильно?

Повідомлення Dashko » 18 вересня 2014, 14:13

Привіт, і мені, і доці дуже подобається слінг.
Ми тепер з нього не вилазимо.
Але багато людей (жіночок після 40 років) підходять до мене на вулиці і кажуть, що дитина сидить, а так не можна...
Подивіться, будь ласка, (якщо буде видно на фото) чи правильно ми відтворюємо М-позицію і чи ми все правильно робимо?
Заздалегідь вдячна за відповідь.


Перепрошую, що так пізно відповідаю!

По-перше, навіть, якби ці всі жіночки-порадниці побачили маму з дитиною в ідеальній намотці, вони б все-одно кричали, що так не можна :cry:
:wink:

По намотці - досить добре дитина примотана. З того, що видно по фото - я б верхню частину слінга радила б міцніше притягнути. І на слінгозустріч прийти - і по намотці дівчата щось корисне підкажуть, і для впевненості ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінг-шарф. Чи правильно?

Повідомлення smailik_m » 18 вересня 2014, 16:58

Росава написав:Привіт, і мені, і доці дуже подобається слінг.

У вас дуже класний слінг! приходьте на слінгозустріч завтра на 11 біля театру, а бо вже на форумівки з наст. тижня
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Слінг-шарф. Чи правильно?

Повідомлення yultsya » 18 вересня 2014, 21:07

Дівчата, як називається цей слінг?
Моя улюблена веселка))))
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Далі

Повернутись до Слінгоконсультації



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron