найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Які мультфільми дивляться ваші дітки?

19 травня 2014, 21:09

Сьогодні в ютубі натрапила на такий мультик :hi: :crazy: )
phpBB [video]

Re: Які мультфільми дивляться ваші дітки?

10 липня 2014, 21:12

Доня полюбляю простоквашино, ну постирвай, про кота Леопольда. хоча і російською, але скільки добра несуть, та й звірі на себе схожі.

Re: Які мультфільми дивляться ваші дітки?

10 липня 2014, 21:16

Marta28 а в "Ну, постривай!" що повчального?
Як на мене то не дуже :sad:

В Юри зараз друга хвиля любові до історій тата кролика.
Ну і не памятаю чи писала, але раніше я дуже була проти Лунтіка (ніразу його не бачивши толком)))))) ) а зараз дуже і дуже ЗА! Море всього дитина звідти знає і перепитує і практикує

Re: Які мультфільми дивляться ваші дітки?

11 липня 2014, 09:06

Наталю,а шо то за історія про тата кролика?

Re: Які мультфільми дивляться ваші дітки?

11 липня 2014, 11:55

svetla про мульт
про книги

Re: Які мультфільми дивляться ваші дітки?

11 липня 2014, 14:37

Natalinda написав:Marta28 а в "Ну, постривай!" що повчального?
Як на мене то не дуже :sad:

Скільки дивлюсь "Ну постривай", стільки підозрюю, що такого унікального мультфільму не було і напевне не буде.
Взагалі цей мульт більше для дорослих ніж малят, послухайте лишень музичний супровід - "Таганка..." ну і т.д. Малому дуже подобається "И все бегут бегут бегут..." Леонтьєва. До слова, музичний супровід чудовий але явно не дитячий репертуар )))
Про повчальне не знаю, думаю діти не дуже задумуються чорму вовк з квітами і сидром до зайця приходить ну і багато інших ньюансів типу сексі-свиня на пляжі )))) зате дуже подобається як заєць стає роботом, мала за мною тиждень бігала "заяць-вовк". Думаю, його варто сприймати не як повчальний, а сатиричний.

Re: Які мультфільми дивляться ваші дітки?

11 липня 2014, 15:25

pan_kotskyy так чого ж)
Том і Джері з тої ж серії, посміятися

Звісно діти не задумуються і не аналізують так глибоко як ми, але все воно відкладється думаю)))))

Re: Які мультфільми дивляться ваші дітки?

11 липня 2014, 15:43

То ми зараз якісь вже мудрі стали чи шо...Я також нічогодобро для дітей в "ну постривай" не бачу. Але і нічого поганого про цей мульт не згадую. Це я про те чи в мене десь шось відклалось,бо ж в дитинстві його н-ну кількість разів переглядала. Хоча про підсвідомість нічого не можу сказати. :wink:

Re: Які мультфільми дивляться ваші дітки?

11 липня 2014, 16:03

моя дитина підсіла на мультики англійською мовою, причому вона ще мала, щоб щось зрозуміти, але дивиться їх з таким задоволенням. Наприклад цей

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Які мультфільми дивляться ваші дітки?

12 липня 2014, 00:24

А мій старший підсів на мультики про черепашок. От кожен ранок в садок з боєм, бо якраз починається мультик. А взагалі любить всякі дивитися.
Відповісти