Глобальні оголошення!



"Лякалки" для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: "Лякалки" для дітей

Повідомлення Маріанна_3 » 15 січня 2014, 17:15

Ми не практикуємо лякати
Маріанна_3 Офлайн


 

Re: "Лякалки" для дітей

Повідомлення TYulia » 28 червня 2015, 12:57

Трохи в тему, трохи ні. На мого малого лякали швидше не діють. Деколи кажу, що цигани заберуть, бо просто дядьком не хочу лякати, щоб потім всіх чоловіків не боявся. Останнім часом не можу на нього управу знайти. Найбільше виводить мене його тікання. То добре з одного боку, що він такий безстрашний, але з іншого боку, то тікання страшне для мене, бо воно так зовсім бездумне. І попри дорогу може бігти, а там машини, і в парку до всяких небезпечних місць, за які ми вже неодноразово зауважували, а він як на зло знову і знову туди, як спеціально, і то навіть не оглядаючись за мною. Кричу, біжу в догонку, кажу, що не піде на машинки, в сітку, мультики не включу. Але щоб то дуже добре діяло я не замітила. І чи то добре наприклад на другий день чи через певний час нагадати йому за то "наказаніє" і не пустити на машинки чи т.п? Грозити, що підем додому, мені певно не підходить, бо як він спротивиться тому, то я його фізично не зможу додому доправити. Як то мудро наказувати-пояснювати-лякати? І ще як то в кут ставити? Бо він там і хвилинки не стоїть.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: "Лякалки" для дітей

Повідомлення Новенька » 28 червня 2015, 15:45

Колись мені подружка сказала, не лякати дитину ніким, бо прийдеться колись заилшити саму, або що.. , а дитина буде боятись. То лякалок нема ніяких.
Можу казати, не іди туди, бо можна впасти і вдаратись. Одягнись, бо змерзнеш....
Але зараз моя дитина боїться по серйозному павуків-жуків-мух. І то боїться просто мало не до паніки. Не знаю звідки в неї той страх. То тепер мушу видумувати "розлякувалки" Правда поки не помагає :scare:
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: "Лякалки" для дітей

Повідомлення Параїл Юля » 28 червня 2015, 16:12

В мене малий дуже боїться гарячого. То якщо кажу що там гаряче, чи що це гаряче зразу зупиняється і починає просто в повітря дмухати. Мені це допомагає і що б не брав чужі речі, не ліз до чогось чи кудись не йшов. Хоча ніколи нічим ще не опікався.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: "Лякалки" для дітей

Повідомлення taranjka » 28 червня 2015, 16:16

Новенька то пройде :) в мене мала, коли їй було близько двох почала боятися всяку комашню, яку бачила на землі - і то до істерики. а мухи то взагалі було (але тільки в хаті). а зимою їх не було, і наступна весна все пройшло :pardon:
ми дивилися мультики про камах, малювали, придумували історії. мухи, які потрапляли в хату - всі шукали цукор :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей