Глобальні оголошення!



Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення олеся » 08 квітня 2012, 01:07

irinka написав: Я маю на увазі те, що з жінкою-акушером в такій ситуації легше знайти спільну мову

Першого сина як родила то акушерка була жінка а лікар чоловік, то ніколи не хотіла б більше до тої жіни попасти, а от до чоловіка розглядола такий варіант при других пологах, але в силу певних обставин родила в іншому пологовому у жінки то ще більше задоволена. Тому я думаю тут не важливо хто чоловік чи жінка головне щоб справу знав і був чи була просто хорошою людиною...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Shalimar » 08 квітня 2012, 11:58

хотя, я так подумала, в чем там надо находить общий язык?
доктор - профессионал,
мама - со своей головой на плечах

все-таки, я за то, чтобы человек компетентный был, а не по половому признаку выбирать...
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Virchik » 03 червня 2012, 11:01

В ене і акушерка, і лікар були жінки.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення ЗІрка » 03 червня 2012, 15:28

а я хоч би хотіла піти до гінеколога чоловіка - не можу. блок в голові стоїть, зажате сексуальне виховання , чи щось таке (а точніше його відсутність) батьки у мене дуже хороші, але в тому плані мій розвиток бажав бути кращим
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2012, 17:08

а я ходила раз та ще й зі свекрухою... конфузно було капець, але я робила вигляд, що всьо ніпочом і що я так кожного тижня в іншого дядька на кріслі показуюся.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Nata.V » 29 червня 2012, 00:57

У мене чоловік і все пройлшло просто супер, він мені додав якоїсь такої впевненості,
що ситуація під контролем, що від жінки мені здається би так не було!
Nata.V Офлайн


 

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення pan_kotskyy » 29 червня 2012, 01:01

мені коли чоловік пологи приймав набагато більше сподобалось...
а жінка балачками мені заважала, не знаю, може комусь помагає-відволікає,але мені лишня балаканина лише заважає... або просто не то балакала...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Inna » 29 червня 2012, 09:58

Ми домовлялися тільки з акушеркою, так от на зміну я попала до чоловіка. Я як побачила -обомліла... Але мені було потім все рівно. Всі комплекси відступили, бо не до того вже було.А раніше до чоловіка гінеколога принципово не ходила, взагалі з жінкою мені якось простіше.На ці пологи вже домовилася з жінкою, до чоловіка більше не хочу. Коли я народжувала поруч був лікар, акушерка і біля дверей мій чоловік, то я трималася за свою акушерку і дивилася на неї з такою довірою,як дитина до матері. Тепер за другі пологи я спокійна, бо є кому довіряти.
Inna Офлайн


 

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Olka » 06 серпня 2013, 11:42

За роди попередньо не домовлялась,а коли приїхала в пологовий то взагалі не думала хто буде: чоловік чи жінка.Але попалась дуже хороша лікарка.
Olka Офлайн


 

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення mamatalka » 06 серпня 2013, 13:29

Обидва рази народжувала вночі у чергових лікарів, якими виявлялися хто б ви подумали? Звичайно чоловіки. І зовсім не шкодую. Першого разу було трохи ніяково, все ж таки жінка-гінеколог звичніше. Але старші подруги по палаті одразу заспокоїли - чоловік, що приймає пологи набагато краще, бо ставиться з повагою, розумінням та співчуттям до жінки, яка виконує таку важку роботу - народжує дитину. Нічого поганого не хочу сказати про лікарів-жінок, але побутує думка, що жінка-гінеколог асоціює себе з усіма жінками, що народжують, тому принцип в неї такий - всі народили і ти народиш. Інколи це все супроводжується прикрикуванням, іноді навіть лайкою (залежить від людини), а жінці, яка в цей час народжує, хочеться розуміння і співчуття. Тому я дуже зраділа, коли наступного разу в мене на пологах черговим виявився знову лікар-чоловік. Однак, це все дуже індивідуально. От ніколи не чула, що бувають акушери-чоловіки. А ви про таке чули? Особисто в мене на пологах обидва рази були акушери-жінки, справжні професіонали, тому не було жодних проблем ні в мене, ні в дитини, за що їм дуже вдячна.
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей