найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Дитячий садочок

23 травня 2013, 10:28

Так 12 то біля Старого парку. А відгуки і сама б хотіла почути :).

Re: Дитячий садочок

14 червня 2013, 00:07

кому доводилось мати справу з садочком №6 на Протасевича?

Re: Дитячий садочок

20 червня 2013, 11:00

Дівчата, хто щознає про 12 садочок на Парковій? Будь ласка, поділіться інформацією

Re: Дитячий садочок

20 червня 2013, 13:59

Оксанютка, що саме вас цікавить? Ми туди йдемо цього року, чула про нього різні відгуки, але нам біля хати і попали до суперових вихователів, то я задоволена, сподіваюсь що і далі буду тішитись. Одне те що група дуже велика!

Re: Дитячий садочок

20 червня 2013, 23:31

Anjuta написав:Оксанютка, що саме вас цікавить? Ми туди йдемо цього року, чула про нього різні відгуки, але нам біля хати і попали до суперових вихователів, то я задоволена, сподіваюсь що і далі буду тішитись. Одне те що група дуже велика!

І скільки в групі дітей?

Re: Дитячий садочок

21 червня 2013, 14:45

Anjuta написав:Оксанютка, що саме вас цікавить? Ми туди йдемо цього року, чула про нього різні відгуки, але нам біля хати і попали до суперових вихователів, то я задоволена, сподіваюсь що і далі буду тішитись. Одне те що група дуже велика!


Anjuta,цікавить все: яке приміщення, майданчик, вихователі,завідуюча, ставлення до нещеплених діток(беруть, чи дуже вже категорично проти).
Обрала цей садочок за місцем розташування(найпростіше доїхати машиною,ми живемо в Смиківцях, найближче до моєї роботи).Нам аж через два роки в садок. але створили такий ажіотаж з тим електронним реєстром, що треба заздалегідь все продумати

Re: Дитячий садочок

21 червня 2013, 15:42

на рахунок прививок, то до нас завідуюча мала претензії, бо не всі прививки ще є, то мусили ще довідку від лікаря приносити, що в нас індивідуальний графік :confused:
вихователі. знаю лише про тих до кого попали, що вони суперові в яслях, а потім не знаю
майданчик простий, не знаю що там має бути обовязкове і чого нема, не орієнтуюся в тому
мені не подобається те, що відразу з двох сторін вихід відразу на дорогу :impossible:
поки що більше немаю що сказати
Вже як ходити будемо, тоді може більше інфо дам .
Скажу лише, що про всі садочки є позитивні і негативні відгуки - всім не вгодиш :pardon:
Тому варто обирати по тому що саме ви хочете від садочка і що в ньому є , а чого нема.
Для мене головне вихователі і поблизу додому, на цей рік я цим всім задоволена! :yes:

Re: Дитячий садочок

09 липня 2013, 17:28

Вагаюсь, в який садок реєструвати дитину. Вибираю між другим та шостим. Може хто туди ходить/ходив? Була б дуже вдячна за відгуки :rose:

Re: Дитячі садочки Східного (2, 6, 12, 20, 26, 29, 36)

25 серпня 2013, 19:49

TaniaPicaSSo, я ходила колись в 2-ий (Колобок), дуже приємні спогади в мене :dreams: теж думала за цей садок для доні (нам близько від дому), але не подобається, шо там як прохідний двір (тепер тиждень як позакривали всі входи, але не знаю чи то надовго, чула, шо до провірки вересневої готуються і тому так зробили), чула багато про великі гроші витрати там (не знаю тільки, наскільки це правда), часто гуляю коло нього, то не раз чула, як вихователі кричать на дітей, а мами з нашого двору казали, шо і б"ють дітей :impossible: (звісно, не гарантія, шо і в інших садочках того не роблять, але тут так наглядно воно)
а де шостий садочок?

Re: Дитячі садочки Східного (2, 6, 12, 20, 26, 29, 36)

25 серпня 2013, 19:58

дочиталася у першому повідомленні, що 6-ий то на Протасевича, Журавка ніби називається
кілька моїх знайомих туди водять діток, загалом задоволені. чула від них про внески таке: питає завідуюча батьків, хто де працює, і на цій основі каже, який благодійний внесок (кому казала 200, кому і 500)
Відповісти