найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Ціни на заняття

04 червня 2013, 11:47

Дівчата, хто де ходить на розвиваючі заняття? Скільки вартує? Цікаво було б порівняти ціни. І ще цікавить, як платите чи неплатите за пропуски? Коли дитина хворіє, чи коли якісь інші причини.

Re: Ціни на заняття

04 червня 2013, 13:08

Готель Галичина. Монтессорі. Субота-неділя. 45 грн - 2 години. За пропуски платити не треба

Re: Ціни на заняття

04 червня 2013, 15:31

Sms написав: З якого віку дітки приймаються в Монтесорі?


смс, є темка в нас про цей заклад. По-моєму, десь з півтора-двох.

В "Пізнайку" ми минулої осені платили 36 за заняття.

Re: Ціни на заняття

04 червня 2013, 16:01

думаю, цены везде в пределах 30-45 грн
пропущенные занятия - переносятся на след. месяц и отрабатываются
можно платить поразово, по факту посещенного занятия, можно оплачивать абонементом ан месяц

Re: Ціни на заняття

04 червня 2013, 16:58

Shalimar написав:думаю, цены везде в пределах 30-45 грн
пропущенные занятия - переносятся на след. месяц и отрабатываются
можно платить поразово, по факту посещенного занятия, можно оплачивать абонементом ан месяц

ну звісно, що в різних закладах - різні порядки :)))
думаю, що ліпше обговорити не загальні правила, а конкретні правила в конкретному закладі.
от в нашому "Винахіднику" ціна за заняття для найменших - 50 грн. оплачується 4 заняття наперед (на місяць, тобто 1 заняття в тиждень).
для старших - дорожче. бувають святкові знижки. ну як - бувають? вже були і, думаю, ще будуть, адже заклад досить таки новий. хіба може зараз щось є - я не в курсі, бо зараз не ходимо - не набирається наша група.
пропуск відпрацьовується (на жаль, наші суботні заняття ми не можемо відробляти в суботу, а треба в інший день).

Re: Ціни на заняття

04 червня 2013, 18:00

Май бебі клаб в Артріумі. 8 занять - 270 грн.
Пропуски відробляються по суботах.
Ще разовий вступний внесок - 120 грн (а вам дарують сумочку з причандаллям)

Re: Ціни на заняття

10 червня 2013, 09:02

Ціни в My BABY CLUB: разове заняття 35гр,місячний абонемент 250гр,з можливістю відпрацювати пропуски в інші дні- протягом місяця!!!

Re: Ціни на заняття

11 травня 2014, 14:14

дівчата, а що можете порадити нам? Малом 1.5. Може кудись би вже пробували б піти. Бажано десь в районі центру. Думала за бібліомістечко, шо в обл. бібліотеці, але там лише 2 заняття на місяць, то якщо пропустим, то треба вже місяць чекати.

Re: Ціни на заняття

11 травня 2014, 16:42

Ми такими маленькими ходили в Промінчики, тільки ціни зараз незнаю( Вони мають свій сайт, можете глянути...

Re: Ціни на заняття

17 березня 2015, 15:35

цікавить англійська для найменших, бажано близько до центру. Що підкажете? Щось чула про якусь англійську на медовій вул чи тій, що виходить на Орнаву, але не мала можливості більше розпитати. Що то за школа? МОже ще якісь інші порадите?
Відповісти