Глобальні оголошення!



Понос

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Понос

Повідомлення Marichka » 03 травня 2013, 18:30

А якщо свій кисіль варити?Помагає комусь таке?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Понос

Повідомлення TYulia » 04 жовтня 2013, 05:39

і в нас понос... без температури, просто понос. Малий ніби себе здебільшого нормально почуває, хіба що десь колись підкручує його певно. Ми майже повністю на гв. А я з простудою, от хотіла запитати чи то від того часом не залежить? З ліків я приймала лише тонзолітрен і делуфен + 2 кружки молока з медом в різні дні. В мене ніяких розладів нема з животом.
Зараз малому даю Ніфуроксазид і електроліт хумана, але пити не дуже хоче, а то ж так треба. Вже поносимо 3 день... Ніфуроксазид дала от вже 3 рази, коли воно має подіяти? і взагалі понос то коли мав би пройти?
І ще от таке вичитала на одному сайті
"
У разi появи рiдких випорожнень, тимчасово зменшiть кiлькiсть годувань або об'єм молока чи сумiшi на кожне годування. Нестачу потрiбного об'єму харчування поповнiть рисовим вiдваром або вiдварами трав (звiробою, ромашки, кмину, мускатного горiху, м'яти, липи, шкiрок гранату, яблук, шипшини). При тяжкому проносi (бiльше 10-15 разiв) зробiть малюку "водно-чайну паузу" на 6-12 годин, вiдмовившись зовсiм вiд годувань, даючи натомiсть тiльки вiдвари та чай."
то як робити нам з гв? але це хоча б якась рідина, бо ж пити багато не хоче...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Понос

Повідомлення Сніжинка » 04 жовтня 2013, 09:28

коли малій був рочок і вона поносила, то давала ентерол (здається півпакетика або -капсули) і за день пройшло, наступного дня вже не давала. Зловживати ним тоже не треба.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Понос

Повідомлення flower » 04 жовтня 2013, 10:38

я груди при поносі не обмежувала, бо це єдине, що дитина пила
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Понос

Повідомлення Sms » 04 жовтня 2013, 13:56

Не обмежувала малу в годуваннях при проносі зовсім. Навіть , навпаки чим більше старалась годувати. Бо при хворобах вона відмовлялась від іншої їжі та пиття. То циця нас рятувала від зневоднення. Навіть медсестрички в лікарні нам казали, добре, що хоче груди, бо в інакшому випадку б під крапельницю клали :scare: Щодо поносу: якщо понос почався відтоді як ти захворіла, то може бути або на твою температуру, або на ліки. Ніфуроксазит тут вряд чи поможе. Смекта або ентеросгель + бактерії. Скоріш за все пішла реакція на ліки. Я як хворіла і годувала, відпоювалась чаями і максимум від температури могла дитячий сироп випити. Але то діло кожного...
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Понос

Повідомлення Dashko » 04 жовтня 2013, 14:17

Навіть, якщо груди дитина смокче в необмеженій кількості, все-одно краще намагатися чим по-більше давати воду, хоча на своїх двох прикладах з Марком, знаю, наскільки це важко (

Поправляйтеся :dokter:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Понос

Повідомлення TYulia » 04 жовтня 2013, 15:41

та я теж тішуся, що груди є, бо пити може 150 г за день випив. А з ліків я пила і капала те що дітям можна, педіатр каже що то не від тих ліків. Може щось брудне облизав, зараз ж все в рот, чи води в ванні хапнув... не знаю..
Сьогодні вже ніби краще, поки що були каки тіки 2 рази і то ще зранку. Певно таки той Ніфуроксазид діє.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Понос

Повідомлення taranjka » 04 жовтня 2013, 18:18

TYulia написав:А з ліків я пила і капала те що дітям можна

дітям може і можна, але це може бути специфічна реакція саме вашої дитини. чи на ліки, чи на якийсь компонент. але добре, що вже краще. виздоровлюйте :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Понос

Повідомлення українка » 24 травня 2019, 08:53

Діарея виникає в результаті вживання немитих фруктів, недоочищеними питної води, зміни клімату при подорожі, а також в стресових ситуаціях, до яких схильні діти. Провокують діарею хвороботворні мікроорганізми, отримати які ми можемо де завгодно. Досить пограти в пісочку на дитячому майданчику, а потім з'їсти яблуко, чи не помивши перед цим руки, і діарея тут як тут!

Для того щоб зрозуміти, як лікувати пронос, давайте розглянемо схему роботи кишечника і механізм виникнення діареї. Стінка кишечника утвореначисленними складками, що складаються з мільйонів ворсинок, які, в свою чергу, відповідають за процес всмоктування води і поживних речовин в кишечнику. Серед безлічі клітин в кишечнику є такі, які виробляють слиз - прозорий гель, що служить захисною бар'єром кишечника від негативного впливу різних мікроорганізмів і їх токсинів.

Віруси і бактерії, потрапляючи в кишечник, руйнують клітини відповідають за вироблення слизу. Внаслідок чого, недолік слизу призводить до утворення "дірок" - ділянок кишечника, які непокриті захисної слизовою оболонкою. Токсини, що виділяються бактеріями, потрапляють в ці "дірки", тим самим дратують кишечник. Щоб позбавиться від подразника кишечник виділяє рідину. Так відбувається руйнування слизового бар'єру кишечника і починається запальний процес, який може стати причиною тривалої діареї.

Першою медичною допомогою виступає прийом великої кількості рідини з мікроелементами для відновлення водно-електролітного балансу (регидратационная терапія) і цітомукопротекторов - препаратів, які захищають стінку кишечника і відновлюють його слизову оболонку.

Добре зарекомендували себе СМЕКТА®, унікальна кристалічна структура дозволяє їй вбудовуватися в слизову оболонку кишечника і сприяти відновленню пошкоджених клітин. Також препарат має потужні абсорбуючі і в'яжучі властивості, що дає можливість швидко і ефективно виводити з організму віруси, бактерії і їх токсини.Щоб уникнути ускладнень, лікування гострої діареї повинно тривати не менше трьох днів.

Також добре допомагає Према Саше або Према Дуо(пробіотик). що містить бактеріїї, що пригнічують ріст гнильної і бродильної мікрофлори, що сприяє зменшенню здуття живота, припинення діареї та запору, поліпшенню самопочуття при синдромі подразненого кишечника (проявляється переважно запором, здуттям, коліками); знижують ризик побічної дії антибіотиків (діарея, здуття і біль, яка може їх супроводжувати.

Пам'ятайте, що діарея небезпечна своїми наслідками! Так, внаслідок проносу, діти раннього віку особливо піддані ризику розвитку важких ускладнень від втрати рідини в організмі - зневоднення.
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Поперед.

Повернутись до Туалетні справи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей