Глобальні оголошення!



Понос

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Понос

Повідомлення taranjka » 02 травня 2013, 00:22

nelly тому перше речення, яке я написала - звернутись до іншого лікаря. діагнозів можна наставити багато, але тут ми пишемо тільки "з власного досвіду" - кому що помагало.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Понос

Повідомлення Tajga » 02 травня 2013, 00:56

Моя кума мала в малого проблеми з ротавірусом. Каже, що допомогла лише марганцівка. Робила дуже слабкий блідо-рожевий розчин і по чуть давала малому. Тільки так спаслися, в сусідки в той час в дитини теж був ротавірус, то вони навіть лежали в лікарні і довго лікувались. Ще, як в нас була підозра на ротавірус, то радила давати (не повірите!) кока-колу без газу... Знову ж таки, інфа з серії "власний досвід".
Пригадую, натрапила по ТВ на програму з Комаровським якраз про ротавірус. Радив ротавірус лише випоювати регідроном, не давати нічого доки не пройде пронос, бо будь-яка їжа сприяє подальшому існуванню віруса і виходить замкнене коло. Нерідко в таких випадках дитині ставлять діагноз "дисбактеріоз" і починають лікувати зовсім від іншої хвороби...
Sms, терпіння вам і швидкого одужання!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Понос

Повідомлення Marichka » 02 травня 2013, 09:17

На ікла справді може бути така реакція.Кажуть,що вони лізуть найболючіше.Коли нам лізли,то ми аж в інфекційне попали.Капали,пили регідрон,смекту,ніфуруксазид,пізніше і креон,бактерії також.Була на ГВ і строгій дієті,то пройшло.Чого і вам бажаю!!!Хай виздоровлює маленька!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Понос

Повідомлення Sms » 02 травня 2013, 14:21

Дякую всім дівчатка за відповіді і підтримку.
Tajga, я і так ротавірус по Комаровському лікувала, то температура минула за 2,5 доби. Але моїй дитині їсти не дай, то вона мене з'їсть! :crazy: Вона має дуже гарний апетит з самого малечку. Годую тільки як попросить і не важкою їжею.
Думаю наразі потрібно здати аналіз калу, щоб виключити бактерії. А потім діяти по ситуації. Є бактерії пропити - ніфуроксазид, нема - бактерії.
От тільки як наша лабораторія в свята працює, хтось знає? :confused:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Понос

Повідомлення dr.tagabat » 02 травня 2013, 20:12

На мою думку лабораторія в дитячій лікарні повинна працювати...
Але наразі коли проблема ще є, я б порадила зробити клізму з слабенького відвару ромашки кімнатної температури.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Понос

Повідомлення Sms » 02 травня 2013, 21:39

dr.tagabat написав:я б порадила зробити клізму з слабенького відвару ромашки кімнатної температури.


а що вона дасть? ввечері мала покакала кашкою, що мене трошки втішило.І в нас клики показалися. Може то дійсно на зуби.... :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Понос

Повідомлення Lusik » 02 травня 2013, 22:31

Ще пiсля консультацii з лiкарем можете попробувати ентерожермiну в флаконах!!!!Маю власний дорослий досвид-як багато всього я перепила щоб припинити понос на фони дисбактериозу писля прийому антибиотикив-я цилий мисяць видмучилася и ентерожермина стала лля мене дивом. Але дав би Бог щоб уже все пройшло и це було на зубки :wink:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Понос

Повідомлення Sms » 02 травня 2013, 22:37

Ентерожерміну ми пили, правда тоді поносу не було. Ми тоді антибіотики кололи. Мали бронхіт. Можна спробувати. Дякую.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Понос

Повідомлення dr.tagabat » 02 травня 2013, 23:54

Sms написав:
dr.tagabat написав:я б порадила зробити клізму з слабенького відвару ромашки кімнатної температури.


а що вона дасть? ввечері мала покакала кашкою, що мене трошки втішило.І в нас клики показалися. Може то дійсно на зуби.... :crazy:


клізма з відваром ромашки має протизапальну дію і звільнить кишечник від токсинів які там накопичуються і всмоктуються порушуючи процес травлення.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Понос

Повідомлення Sms » 03 травня 2013, 17:11

dr.tagabat написав:клізма з відваром ромашки має протизапальну дію і звільнить кишечник від токсинів які там накопичуються і всмоктуються порушуючи процес травлення.


Дякую, ввечері зроблю обов'язково!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетні справи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість