Глобальні оголошення!



Жовтушка після пологів

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Жовтушка після пологів

Повідомлення Людмила* » 22 лютого 2013, 22:57

Жовтушка була до 2 місяців, давала Галстену 3 рази в день по 2 краплі і Полісорб пів чайної ложки і сама пила Полісорб так як Артемчик на ГВ. Дякувати Богу пройшло.
Людмила* Офлайн


 

Re: Жовтушка після пологів

Повідомлення Olyana » 11 березня 2013, 21:45

нам 1 тиждень. жовтий відтіночок появився десь на 3 день. лікарі сказали, що пройде само собою, коли дитинка почне гарно набирати вагу. спитали групу і резус крові мій і сказали, шо не страшно. а сьогодні прийшла дільничий терапевт і сказала, що чуть не в патологію ложити. прописала ентеросгель і відвар шипшини пити. будемо пробувати. все в руках Божих ! і вірю, що все пройде само собою :yes:
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Жовтушка після пологів

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2013, 03:17

Olyana ну якщо в пологовому сказали шо не страшно, то думаю таки не страшно. А за вашими спостереженнями як? Прогрес чи регрес?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жовтушка після пологів

Повідомлення Marichka » 14 березня 2013, 09:11

В нас була через резус конфлікт,в мене -1,в чоловіка+4,в дитини +3 вроді.Повезло-ніяких препаратів не виписували,лікарнею не страшили,пройшло само собою навіть не знаю коли
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Жовтушка після пологів

Повідомлення Olyana » 14 березня 2013, 10:41

Natalinda написав:Olyana ну якщо в пологовому сказали шо не страшно, то думаю таки не страшно. А за вашими спостереженнями як? Прогрес чи регрес?

як на мене, вона взагалі не жовта!!! але інші помічають жовтизну, в тч і лікарі. поки минув тиждень, а ліки даєм лише днів зо 3-4.
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Жовтушка після пологів

Повідомлення Natalinda » 15 березня 2013, 14:04

Olyana ну бажаю щоб все було добре!!!
Напишете нам :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жовтушка після пологів

Повідомлення Людмила* » 24 березня 2013, 00:08

Olyana, я також не бачила, що малий жовтенький, а ж поки не пішла до лікарки майже в 2 місяці із зовсім іншими питаннями. Коли кожен день бачиш, то не помічаєш.
Як ви там? Пройшло?
Людмила* Офлайн


 

Re: Жовтушка після пологів

Повідомлення Перлинка » 24 березня 2013, 00:42

в моїх дітей коли була жовтушка,то я думала шо вони такими засмаглими народились
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Жовтушка після пологів

Повідомлення nadusha » 24 березня 2013, 10:06

В старшого жовтушка пройшла до трьох тижнів, а з молодшим мусили лягати в лікарню... Справді, коли день в день бачиш дитинку, то звикаєш до жовтого кольору: жовтенький, але ж їсть-спить, значить все у нас добре. Першим дзвіночком для мене став візит дільничої, тоді в нас була дужа хороша педіатр, якій я справді довіряла. Вона зауважила, що малий став ще жовтіший, сказала давати Хепель, галстену, ентеросгель. Через тиждень був ще один її візит, покращення не відбулось, дільнича заговорила про госпіталізацію... Я була в паніці, до лікарні дуже не хотілось... Звернулись ще до іншої педіатра в обласній дитячій, здали аналіз на білірубін. Показник був не катастрофічний, тому ще продовжили лікування вдома... Але через тиждень Денис став оронжевим, дільнича , коли робила ті всі неврологічні тести, помітила погіршення (і я бачила зміни)... Перездали ми аналіз - білірубін не тільки не зменшився, а виріс... Нас положили в обласну дитячу, в патологію новонароджених.
Капали Денисові кожен день, пили бактерії, робили сліпе зондування (пив якийсь розчин, а потім ставили на праву сторону грілку, там, де жовчний), раз світили лампою... Лежали ми більше тижня, було важко... Ще в той час старший підхопив ГРВІ, мав температуру, хотілось розірватись надвоє...
Але в лікарні я бачила хлопчика, майже двомісячного з жовтушкою,то там були страшніші ускланення, було видно одразу, що щоссь не те... Висунутий язичок, обмяклий... Бачила їх з мамою потім, то все було добре.
Жовтушка небезпечна тим, що може дати ускладнення на неврологію. Тому, якщо нема покращення три тижні, то раджу хоча б здати аналіз на білірубін.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Жовтушка після пологів

Повідомлення Olyana » 26 березня 2013, 13:38

Людмила* написав:Olyana, я також не бачила, що малий жовтенький, а ж поки не пішла до лікарки майже в 2 місяці із зовсім іншими питаннями. Коли кожен день бачиш, то не помічаєш.
Як ви там? Пройшло?

2 тижні пили ми ентеросгельі шипшинку і трішки краще, але лікар каже, що всеодно жовтенька і радить лікарню. сьогодні їздили здавати кров на білірубін. чекаємо результатів. призначили полісорб і ще свічки якісь + глюкозу. молю Бога, щоб пройшло. бо в тій лікарні ще й не того можна набратись.
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Поперед.Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron